آموزشیگوسفند و بز

دانلود آموزش پروار بندی بره pdf

آموزش پرواربندی بره

دانلود آموزش پروار بندی بره pdf . انتخاب بره های نر برای پروار، انواع تغذیه و خوراک بره های پرواری، شناخت بیماری ها و نحوه پیشگیری و درمان آنها.

دانلود آموزش پروار بندی بره

 

پرورش بره های نر

کسانی که میخواهند این شغل را بصورت جدی شروع کنند لازم است تا توجه داشته باشند تا از بره های ماده به هیچ وجه استفاده نکنند زیرا رشد و افزایش وزن آنها کم بوده و تحت هیچ شرایطی مناسب پروار نمی باشند. اما بره های نر مخصوص پروار بندی هستند زیرا اکثریت بره های نر دارای افزایش وزن روزانه هستند. برای انتخاب بره های نر باید آنها را بررسی کرد تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کرد. برای این کار باید بینی بره ها را نگاه کرد تا خونریزی و آبریزش بینی نداشته باشند، این علایم نشان دهنده ی بیماری های انگلی است. نکات و عوامل کلیدی بسیاری برای خرید بره های پرواری وجود دارد که  با استفاده از آن عوامل میتوان سود بیشتری در هر دوره بدست آورد. آموزش کامل در انتهای صفحه قابل دانلود می باشد.

پرورش بره های پرواری

برای پرورش بره های پرواری لازم است تا تمامی نکات لازم برای پرواربندی را رعایت کرد، تا بتوان سود بیشتری بدست آورد. در پایین همین صفحه کتاب آموزشی پروار بندی بره را برای شما آماده کرده ایم تا با مطاله آن بتوان با تمامی اصول صحیح پروار بندی بصورت عملی دست یافت. این کتاب آموزشی دارای سر فصل هایی شامل: انتخاب بره های نر برای پروار، انواع تغذیه و خوراک بره های پرواری، شناخت بیماری ها و نحوه پیشگیری و درمان آنها. جیره بندی تغذیه و خوراک، آشنا شدن با انواع  نژادهای گوسفند و…

برای دانلود طرح های توجیهی اینجا را کلیک کنید.
منبع: 90 روز نخست


 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن