طرح پرورش بوقلمونطرح توجیهی

دانلود طرح توجیهی و نحوه پرورش بوقلمون

دانلود طرح توجیهی و نحوه پرورش بوقلمون های گوشتی و تجاری

از خصوصیات بوقلمون های تجاری بیشتر بدانید.

تغذيه بوقلمونها به چه طریقی است؟

ويژگی بوقلمون های صنعتی چگونه است؟

پرورش بلدرچین چگونه است؟

بوقلمون گوشتی

صنعت بوقلمون تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است و نسبت به اينكه گوشت استحصالی در کدام مسیر مورد قرار گیرد، زمان کشتار مشخص و معین می شود بوقلمون های نر گوشتی در مدت زمان 81 هفته به وزن معادل 81کیلوگرمی و بوقلمون های ماده گوشتی در پايان 81هفتگی به وزن معادل 1کیلوگرمی میرسند. لاشه گوشت بوقلمون از 16درصد گوشت سفید و 16درصد گوشت قرمز تشكیل شده است. مزه گوشت سفید يا قرمز لاشه بخاطر ترکیبات و عوامل مختلف از يكديگر متمايز بوده و بسیار لذيذ و خوشمزه است. انواع طرح توجیهی و نحوه پرورش بوقلمون های گوشتی و تجاری را می توانید در این وبسایت کسب و کار دانلود و مطالعه کنید.

دانلود طرح توجیهی و نحوه پرورش بوقلمون
دانلود طرح توجیهی و نحوه پرورش بوقلمون

ویژگی بوقلمون های صنعتی

تخم بوقلمون به رنگ قهوهاي مايل به زرد با لكه هاي قهوه اي و بزرگتر از تخم مرغ میباشد .دوره انكوباسیون تخم ( تبديل تخم به جوجه ) در بوقلمون 21روز است . وزن يك بوقلمون گوشتی ظرف مدت يك هفته به دوبرابر میرسد و در سن 1هفتگی 16بار سنگین تر از روز اول است هر جوجه بوقلمون نر گوشتی 16 کیلوگرم غذا میخورد تا به وزن 81کیلو گرم برسد امروزه بكار گیري روشهاي مدرن پرورش بوقلمون گوشتی زمان بهره دهی و ضريب تبديل غذايی را در آنها کاهش داده است بوقلمون هاي ماده را معمولا تا سن 81هفتگی و رسیدن به وزن 4/5کیلو گرم پرورش میدهند. در حالیكه بوقلمون هاي نر تا سن 26 هفتگی و رسیدن به وزن 81کیلوگرم نگه داشته میشوند.

تغذيه بوقلمونها

جوجه بوقلمونها را بايد سريعا پس از سر از تخم درآوردن به اب و غذا رساند . وقتی تغذيه و آب دادن تاخیر 81 ساعته داشته باشد، جوجه بوقلمونها به سختی غذاخوردن را ياد میگیرند و شايد تغذيه اجباری براي شروع به غذا خوردن انها نیاز باشد به غذايی که جوجه بوقلمونها در ابتدا مصرف مینمايد،جیره استار تر گويند . پروتئین اين جیره بايد در حدود %21باشد . جیره استار تر را جیره آغازگر يا شروع کننده نیز میگويند که تنها تا سن يك هفتگی استفاده میشود . اين جیره حاوي بیشترين سطوح انتی بیوتیك ها،ويتامین ها،اسیدهاي امینه و انرژي میباشد. جیره شروع کننده بخصوص در زمانی که جوجه بوقلمون تحت شرايط استرس قرار دارد بسیار مورد نیاز است.

برای اطلاعات در مورد نحوه پرورش بلدرچین کلیک کنید.

منبع: موفقیت در 90 روز


برچسب ها

علی حاجی پور

علی حاجی پور هستم. لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گرایش استراتژیک از دانشگاه بین الملل قشم. گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران. گواهینامه مدیریت تبلیغات و بازاریابی برند از موسسه آموزش عالی آزاد بهار(تهران). فعال اقتصادی در حوزه قند و شکر. متخصص در حوزه برندینگ شخصی و تجاری. متخصص در حوزه راه اندازی وبسایت. مسلط به نرم افزار کامفار و نوشتن انواع طرح توجیهی اقتصادی. در کنار شما هستم تا طلوع موفقیت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 20 =

پشتیبانی در تلگرام
عجله کن چون تکرار نمیشه

رایگان %100

تمامی طرح های توجیهی را رایگان دانلود کن
اطلاعات بیشتر
فرصت رو از دست نده
close-link
error: اخطار!!! محتوا محافظت شده است
بستن
بستن