پرورش غازطرح توجیهی

دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی

دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی

اصول پرورش غاز

پرورش غاز در تبریز و شهرهای مختلف کشور

پرورش غاز+pdf

شیوه نامه اجرایی پرورش غاز با ظرفیت ۷۰ قطعه

معرفی غاز

غازها پرندگانی خون گرم هستند که توانایی پرواز داشته و سطح شنوایی و بینایی آنان تکامل یافته است. راسته ی غاز سانان دارای منقار پهنی و حفره های حسی زیادی دارند. بین انگشتان پاهایشان دارای پرده است و جوجه هایشان هم پس از بیرون آمدن از تخم توانایی شنا کردن در آب را دارند.

مزایای پرورش غاز

۱- پایین بودن هزینه اجرای طرح. ۲- پایین ترین میزان ریسک در مقایسه با سایر پرندگان. ۳- مقاوم بودن در برابر انواع بیماری ها. ۴- هزینه پایین خوارک و تغذیه. ۵- کار با این نوع پرند بسیار آسانتر است. ۶- ضریب تبدیل مناسب و راندمان بالا. ۷- پروتئین گوشت غاز ۲% از پروتئین گوشت مرغ بیشتر است و چربی گوشت آن نیز ۲% از گوشت مرغ بیشتر است. ۸- جگر غاز یکی از خوش خوراک ترین و لذیذترین غذاها که در بازارهای جهانی قیمتی در حد و اندازه های خاویار دارد. ۹- به لحاظ اینکه پرورش غاز ساده تر و امکانات کمتری را طلب می کند، می تواند براحتی در بین روستاییان و به عنوان شغل اول و یا دوم مورد توجه واقع شود و در نهایت به مقدار وسیع جایگزین گوشت مرغ گردد. با دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی می توانید کسب و کار محلی برای خود راه اندازی کنید و با شیوه های آموزشی موجود در این فایل بهره وری و رونق آن را تا چندین برابر افزایش دهید.

طرح های توجیهی سایر پرندگان

منبع: ۹۰ روز نخست


امتیاز به این مطلب

۰

کل امتیازات

دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی. شیوه پرورش غاز بومی محلی. طرح توجیهی پرورش غاز. دانلود انواع طرح های توجیهی پرندگان اهلی. سود پرورش غاز محلی

User Rating: Be the first one !
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا

سال نو مبارک؛ عیدی خود را از ما بگیرید: کد تخفیف: 1398 رد کردن

بستن
بستن