پرورش غازطرح توجیهی

دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی

دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی
اصول پرورش غاز
پرورش غاز در تبریز و شهرهای مختلف کشور
پرورش غاز+pdf
شیوه نامه اجرایی پرورش غاز با ظرفیت 70 قطعه

معرفی غاز

غازها پرندگانی خون گرم هستند که توانایی پرواز داشته و سطح شنوایی و بینایی آنان تکامل یافته است. راسته ی غاز سانان دارای منقار پهنی و حفره های حسی زیادی دارند. بین انگشتان پاهایشان دارای پرده است و جوجه هایشان هم پس از بیرون آمدن از تخم توانایی شنا کردن در آب را دارند.

مزایای پرورش غاز

1- پایین بودن هزینه اجرای طرح. 2- پایین ترین میزان ریسک در مقایسه با سایر پرندگان. 3- مقاوم بودن در برابر انواع بیماری ها. 4- هزینه پایین خوارک و تغذیه. 5- کار با این نوع پرند بسیار آسانتر است. 6- ضریب تبدیل مناسب و راندمان بالا. 7- پروتئین گوشت غاز 2% از پروتئین گوشت مرغ بیشتر است و چربی گوشت آن نیز 2% از گوشت مرغ بیشتر است. 8- جگر غاز یکی از خوش خوراک ترین و لذیذترین غذاها که در بازارهای جهانی قیمتی در حد و اندازه های خاویار دارد. 9- به لحاظ اینکه پرورش غاز ساده تر و امکانات کمتری را طلب می کند، می تواند براحتی در بین روستاییان و به عنوان شغل اول و یا دوم مورد توجه واقع شود و در نهایت به مقدار وسیع جایگزین گوشت مرغ گردد. با دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی می توانید کسب و کار محلی برای خود راه اندازی کنید و با شیوه های آموزشی موجود در این فایل بهره وری و رونق آن را تا چندین برابر افزایش دهید.

طرح های توجیهی سایر پرندگان
منبع: 90 روز نخست


امتیاز به این مطلب

0

کل امتیازات

دانلود طرح توجیهی و شیوه پرورش غاز بومی. شیوه پرورش غاز بومی محلی. طرح توجیهی پرورش غاز. دانلود انواع طرح های توجیهی پرندگان اهلی. سود پرورش غاز محلی

User Rating: Be the first one !
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن