کارآفرینیگوسفند و بز

دانلود طرح توجیهی پروار بندی بره سال ۹۷

دانلود طرح توجیهی پروار بندی بره سال ۹۷

آیا می دانید جیره بره پرواری چگونه باید باشد؟

میزان سوددهی پرورش بره پرواری چقدر است؟

جیره نویسی خوب برای بره پرواری چگونه است؟

طرح گوسفند پرواری چگونه سرمایه ما را در کمتر از یکسال دوبرابر می کند؟

آموزش جامع برای پرواربندی بره

پرواربندی بره در روستا

یکی از راه های کسب درآمد در روستا و اشتغال زایی می تواند پرورش بره های گوشتی باشد. بصورت کلی پرواربندی بره، همان نگهداری بره و چاق کردن و در نهایت فروش آن با قیمت بالاتر است. هر چقدر میزان چاقی بره ها بیشتر باشد میزان سود نیز بیشتر خواهد بود و این یک امر بدیهی است. برای اینکه بتوانید بره ها را به وزن مناسب برسانید، جیره غذایی مناسب اهمیت بسزایی پیدا می کند. طرح پرواربندی بره می تواند شما را به استقلال مالی برساند. استان های خراسان، چهارمحال بختیاری، فارس، خوزستان، همدان، قزوین، ایلام و استانهای نیمه شمال غربی می تواند برای بره پرواری مناسب باشد.

برای دانلود طرح توجیهی پروار بندی بره سال ۹۷ روی لینک پایین صفحه کلیک کنید.

دانلود طرح توجیهی پروار بندی بره سال ۹۷

خوراک بره پرواری

بره پرواری در محیطی بسته و یا نیمه باز نگهداری و تغذیه می شود و در مقایسه با بره راهی که در مرتع تغذیه می کند، بره پرواری همه چیز آن توسط انسان انجام می شود. بنابراین اگر بره های پرواری را در طول هفته به چرا ببرید، خواهید دید که نسبت به خوردن خوراک در آخور بی میل می شوند و این اصلا خوب نیست. نکته دیگر اینکه اگر پرواری ها را در تعداد کم نگهداری کنید ممکن است بخوبی خوراک خود را نخورند، یک راهکار آن این است که یک یا دو قوچ را به آنها اضافه کنید چون با دیدن خوراک خوردن قوچها، بره های پرواری هم تمایل به خوردن پیدا می کنند.


منبع: first90day.ir

برچسب ها

علی حاجی پور

علی حاجی پور هستم. لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گرایش استراتژیک از دانشگاه بین الملل قشم. گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران. گواهینامه مدیریت تبلیغات و بازاریابی برند از موسسه آموزش عالی آزاد بهار(تهران). فعال اقتصادی در حوزه قند و شکر. متخصص در حوزه برندینگ شخصی و تجاری. متخصص در حوزه راه اندازی وبسایت. مسلط به نرم افزار کامفار و نوشتن انواع طرح توجیهی اقتصادی. در کنار شما هستم تا طلوع موفقیت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

پشتیبانی در تلگرام
عجله کن چون تکرار نمیشه

رایگان %100

تمامی طرح های توجیهی را رایگان دانلود کن
اطلاعات بیشتر
فرصت رو از دست نده
close-link
error: اخطار!!! محتوا محافظت شده است
بستن
بستن