پرورش عقربکارآفرینی

دانلود طرح توجیهی پرورش عقرب (ویرایش ۹۷)

دانلود طرح توجیهی پرورش عقرب (ویرایش 98) PDF. قیمت سم عقرب چقدر است؟ دانلود کتاب pdf، طرح توجیهی سال 98 و پکیج آموزشی. فیلم مزرعه پرورش عقرب. طرح توجیهی پرورش عقرب و کژدم pdf

قیمت سم عقرب

عقرب جانوری خطرناک اما با ارزش! چند وقتی است که همه جا صحبت از پرورش این جانور است. اما چرا باید یک جانور خطرناک را پرورش داد؟ دلیل اصلی اینکه عقرب را پرورش میدهند سود بالای آن است که ناشی از تولید سم عقرب است، گفته میشود که قیمت هر گرم (خشک) سم عقرب را چیزی حدود ۸۰ میلیون تومان خریداری میکنند، و هر گرم زهر خام آن را حدود 6 میلیون تومان می خرند. این سم به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد. به دلیل اینکه بعضی کشور توانایی پرورش این جانور را ندارند مجبور هستند که این مایع با ارزش را از کشورهای دیگر خریداری کنند، همانطور که میدانید کشور ما بیشترین تعداد عقرب را در خاورمیانه دارد و این فرصت خوبی است که با احداث مزرعه پرورش عقرب در ایران به سود آوری بالایی برسیم.

عقرب سیاه

یکی از معروف ترین عقربهای موجود در ایران، عقرب کراسیکودا میباشد که به آن عقرب سیاه نیز میگویند، اندازه این عقرب تا ۱۲ سانتی متر نیز میرسد. طبق آماری که داده شده است حدود ۲۸ درصد از گزشهای عقرب در خوزستان و ۳۰ درصد از گزیدگی در کاشان را این نوع عقرب به خود اختصاص داده است. مناطق پراکندگی این نوع عقرب در تمامی نقاط کشور است اما مناطق جنوبی و غربی بیشترین نوع عقرب سیاه یا عقرب کراسیکودا را دارد.

خطرناک ترین عقرب

شاید شما هم شنیده اید که میگویند قدرت و میزان سم،به رنگ آن بستگی دارد اما اینطور نیست در واقع عقرب هایی که در مناطق گرمسیر و خشک هستند از غلظت بالایی برخوردار می باشند. خطرناک ترین نوع عقرب در ایران عقرب گاردیوم یا همان گادیم است که تلفات مرگ و میر زیادی را در خوزستان داده است، رنگ این نوع عقرب زرد رنگ است. عقربها رنگ مختلفی دارند که ترکیبی از ۱ یا ۲ رنگ را در خود دارند، مانند قهوه ای، سیاه، زرد، زرد و قهوه ای و زرد و سیاه میباشد. خون عقرب نیز سمی است و به خاطر ماده ای به نام هموسیانین و مس رنگ آن به صورت سبز و یا آبی روشن دیده میشود.

[alert-note]فیلم خطرناک ترین نوع عقرب[/alert-note]  

دانلود طرح توجیهی پرورش عقرب (ویرایش 98) به همراه کتابهای آموزشی

در صورتی که تمایل به پرورش عقرب هستید و میخواهید به سودآوری میلیونی برسید، میتوانید با دانلود طرح توجیهی پرورش عقرب (ویرایش ۹۷) و کتابهای آموزشی به تمامی اطلاعات موردنیاز دست پیدا کنید. تمامی این فایلها در پکیج طلایی موجود است که حاوی: طرح توجیهی سال ۹۷، کتاب جامع پرورش عقرب، کتاب آشنایی با انواع عقرب و راهنمای پرورش عقرب میباشد و به نکاتی مانند: میزان سرمایه موردنیاز، پیش بینی سود، تجهیزات موردنیاز، نحوه پرورش، نحوه سم گیری، آشنایی با انواع عقرب و…. میپردازد.

توجه: شما میتوانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی در تلگرام، فیلم های آموزشی پرورش عقرب را نیز دریافت کنید.
فایل آشنایی با انواع عقرب در ایران به صورت جداگانه در دسترس است.
کتابها و طرح های آموزشی رایگان

پکیج طلایی ویژه اضافه شد

برای مشاهده محتویات فایل ها دکمه زیر را کلیک کنید
[button-red url=”https://startway.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d9%88%d8%ac%db%8c%d9%87%db%8c%d8%8c-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%88-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%b4-%d8%b9%d9%82%d8%b1/” target=”new_tab” position=”center”]محتویات طرح توجیهی و کتاب ها[/button-red]

منبع
فیلم مزرعه پرورش عقرب


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن