نیروگاه خورشیدی

درآمد ماهیانه و هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی

همه نمی دانند درآمد ماهیانه و هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی 10 مگاوات چقدر است؟ درآمد یک نیروگاه برق خورشیدی خانگی و هزینه ساخت آن وسوسه برانگیز است. تا 20 سال برق بفروشید و درآمد بدون مواد اولیه و زحمت کسب کنید.

سرمایه و درآمد نیروگاه خورشیدی

با توجه به درخواست بسیاری از علاقمندان به حوزه نیروگاه خورشیدی میزان سرمایه گذاری و درآمد حاصل از پروژه های مختلف را بیان میکنیم. نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات، به تنهایی می تواند نقش یک کسب و کار متوسط را بازی کند، با درآمدی 10 تا 12 میلیون تومانی و آورده ای در حدود 500.000.000تا 570.000.000 میلیون تومان، بسته به فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت.
نیروگاه های 20 کیلو واتی که بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد با درامدی 2 تا 2.4 میلیون تومان در ماه نیازمند سرمایه ای معادل 110 تا 125 میلیون تومان، بسته به فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت میباشد.
در خصوص سیستم های خورشیدی خانگی میتوان بهترین بازه برای سیستم های متصل به شبکه را 5 تا 7 میلیون و برای سیستم های منفصل از شبکه را 11 تا 13 میلیون تومان دانست.

همه نمی دانند درآمد ماهیانه و هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی 10 مگاوات چقدر است؟ درآمد یک نیروگاه برق خورشیدی خانگی و هزینه ساخت آن وسوسه برانگیز است. تا 20 سال برق بفروشید و درآمد بدون مواد اولیه و زحمت کسب کنید.

نیروگاه خورشیدی از رویا تا واقعیت

به گزارش برق نیوز؛برای سرمایه گذاری در هر کسب و کار، منطق حکم می کند که با یادداشت برداری و تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده، از روند واقعی یک کسب و کار که در جریان است مطلع شوید. شما باید ورای هیاهوی تبلیغاتی، برای سرمایه ای که آورده اید دلیل کافی پیدا کنید. در واقع قبل از اینکه وارد فضای اجناس و تبلیغات شوید بهتر است به دنبال توجیه مناسب برای هزینه کردن سرمایه خود باشید. درآمد ماهیانه و هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی در بالا آورده شدهن است.

در این خصوص لازم است بدانید نه ارائه کمترین قیمت ( قیمت پایین تر از حد معقول) و نه دادن فاکتور و قیمت بالا به معنای توجه فروشندگان به سرمایه شما نیست.

کمترین و ارزانترین میتواند به معنای وجود ضعف در جنس باشد و ارائه فاکتور بالا و معرفی تجهیزات گران نیز نمیتواند به منزله تایید کیفیت و مقرون به صرفه بودن سرمایه گذاری باشد.

در این خصوص بهتر است سرمایه گذار به دنبال ارائه بهترین قیمت با ارائه تجهیزات مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی باشد.

لذا باید توجه داشت که سرمایه گذاری بر اساس بهترین قیمت به این معنا میباشد که شرکت ارائه دهنه خود ابتدا بتواند طرح توجیهی خود به سرمایه گذار را توجیه کرده و از آن دفاع کند.

بعضا ممکن است مجبور شوید هزینه اضافی پرداخت کنید اما امنیت سرمایه گذاری خود را نیز افزایش دهید.

[alert-announce]در نتیجه پیشنهاد میگردد سرمایه گذار ابتدا

به دنبال توجیه اقتصادی و منطقی برای هزینه سرمایه خود از سوی مشاوران باشد.[/alert-announce]

منبع: برق نیوز


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن