طرح پرورش بلدرچینطرح توجیهی

طرح توجیهی پرورش بلدرچین تخمگذار 97

طرح توجیهی پرورش بلدرچین تخمگذار 97

پرورش بلدرچین تخمگذار در خانه

قیمت طرح توجیهی بلدرچین تخم گذر

هزینه پرورش بلدرچین

امکانات مورد نیاز

بلدرچین قفسی

پرورش بلدرچین تخم گذار در قفس

امروزه با پیشرفت علم خواص تخم بلدرچین برای مصرف کنندگان این محصول پوشیده نیست و برای اکثریت مشخص شده و روز به روز مصرف این فراورده در ایران رو به افزایش است. از اینرو با توجه به نیاز بازار و افزایش مصرف مردم، نیاز است تا سالن های کوچک پرورش و فارم های بزرگ تاسیس شوند تا نیاز بازار را رفع نمایند. ما در پایین همین صفحه طرح توجیهی پرورش بلدرچین تخم گذار را قرار دادیم تا کارآفرینان و کسانی که میخواهند شغل دوم داشته باشند به آسانی بتوانند هزینه ها را از روز اول تا روز آخر محاسبه نمایند.

بلدرچین تخم گذار در قفس

بلدرچین های تخم گذار معمولا در قفس پرورش داده میشوند که این قفس ها در 4 طبقه ساخته و هرکدام به ارتفاع 180 سانتی متر و دارای شیب 8 درصد میباشند تا تخم به راحتی از زیر پای بلدرچین سُر بخورد و در جایگاه برداشت تخم برود و به راحتی برداشته شود، توجه داشته باشید که در هر متر مربع هر قفس به تعداد 50 عدد بلدرچین تخم گذار میتوان پرورش داد.

دریافت طرح های توجیهی دیگر…

منبع: 90 روز نخست


درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
طرح توجیهی چیست و چرا نوشته می شود؟ عضویت در کانال تلگرام
برچسب ها

حاجی پور

علی حاجی پور هستم. لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گرایش استراتژیک از دانشگاه بین الملل قشم. گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران. گواهینامه مدیریت تبلیغات و بازاریابی برند از موسسه آموزش عالی آزاد بهار(تهران). فعال اقتصادی در حوزه قند و شکر. متخصص در حوزه برندینگ شخصی و تجاری. متخصص در حوزه راه اندازی وبسایت. مسلط به نرم افزار کامفار و نوشتن انواع طرح توجیهی اقتصادی. در کنار شما هستم تا طلوع موفقیت...

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
دریافت پاسخ
error: اخطار!!! محتوا محافظت شده است
بستن
بستن