طرح پرورش بلدرچینطرح توجیهی

طرح توجیهی پرورش بلدرچین تخم گذار سال97

طرح توجیهی پرورش بلدرچین تخم گذار سال97

 

پرورش بلدرچین تخم گذار سال97

برای پرورش بلدرچین تخم گذار بایستی حتما در قفس پرورش داد. زیرا در بستر نمیتوان به راحتی تخم ها را جمع آوری کرد و باعث کثیف شدن تخم ها می شود. از مزایای پرورش در قفس چند مورد را شرح می دهیم: استفاده کردن از فضای بیشتر از واحد سطح، جمع آوری راحت تخم ها، آبخوری اتوماتیک و دانخوری دستی امکان راحتی پرورش را فراهم میکند و همچنین از نیروی کارگری کمتری استفاده میشود. و با آسان شدن فرایند جمع آوری و مدیریت سالن پرورش، آسان و بدون دردسر میشود.

بیماری های بلدرچین تخم گذار

بلدرچین ها به دلیل نژاد وحشی که در خود دارند، باعث شده است تا برخلاف دیگر پرندگان، در مقابل بیماری ها واکنش مثبتی داشته باشند و قوی عمل کنند. سه مورد از بیماری های بلدرچین تخم گذار عبارتند از: بیماری مارک، بیماری آبله و بیماری نیوکاسل. معمولا واکسن بیماری مارک را درسن سه هفتگی انجام می دهند و همچنین میتوان برای جلوگیری از بیماری نیوکاسل، در زمان 20 روزگی با واکسن مارک انجام داد. توجه داشته باشید که باید نیوکاسل را بصورت قطره چشمی در بلدرچین استفاده کرد. برای پیشگیری از بیماری آبله باید در سن 45 روزگی واکسن را تذریق کرد.

طرح توجیهی بلدرچین تخم گذار

در طرح توجییهی بلدرچین  تخم گذار امکانات و زیر ساخت هایی نیاز است. تا بتوان قبل از خرید گله ی ماده ی تخم گذار، آنها را تهیه کرد که پس از آوردن گله ی مادر 45 روزه، دچار مشکل نشده و پروسه ی تولید تخم گذاری به راحتی شروع به فعالیت کند. در طرح توجیهی بلدرچین: امکانات و تجهیزات  مورد نیاز، سرمایه مورد نیاز و براورد هزینه های شروع و پایان کار را میتوان پیش بینی کرد.

 

برای دانلود طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی کلیک کنید.

منبع:  راه اندازی کارگاه تولیدی


برچسب ها

علی حاجی پور

علی حاجی پور هستم. لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گرایش استراتژیک از دانشگاه بین الملل قشم. گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران. گواهینامه مدیریت تبلیغات و بازاریابی برند از موسسه آموزش عالی آزاد بهار(تهران). فعال اقتصادی در حوزه قند و شکر. متخصص در حوزه برندینگ شخصی و تجاری. متخصص در حوزه راه اندازی وبسایت. مسلط به نرم افزار کامفار و نوشتن انواع طرح توجیهی اقتصادی. در کنار شما هستم تا طلوع موفقیت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =

پشتیبانی در تلگرام
عجله کن چون تکرار نمیشه

رایگان %100

تمامی طرح های توجیهی را رایگان دانلود کن
اطلاعات بیشتر
فرصت رو از دست نده
close-link
error: اخطار!!! محتوا محافظت شده است
بستن
بستن