پرورش قارچطرح توجیهی

طرح توجیهی پرورش قارچ خوراکی در منزل

طرح توجیهی پرورش قارچ خوراکی در منزل
امکانات و تجهیزات موردنیاز
سرمایه موردنیاز
وضعیت بازار تولیدات
شیوه بازاریابی و معرفی محصولات

کاشت قارچ خوراکی در منزل

امروزه پرورش و کاشت قارچ خوراکی در منزل اهمیت زیادی در ایجاد اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری دارد، با توجه به افزایش روز افزون قیمت محصولات پروتئینی و فرهنگ مصرف میتوان با تولید قارچ خوراکی با کیفیت بالا بازار این کسب و کار را در دست گرفت. تولید قارچ در هر مکانی که دارای آب و برق باشد امکانپذیر میباشد که میتوان شامل فضاهای خالی در گاراژ، انباری، پارکینگ، سالن و یا در زیر نایلون به صورت گلخانه ای پرورش داد، به همین دلیل برای شما این فایل طرح توجیهی را فراهم کرده ایم که بتوانید با اطلاعات بیشتر کسب و کار خانگی خود را شروع کنید. در هر بخش از کتاب اطلاعاتی کاملی در مورد پرورش قارچ خوراکی موجود میباشد.

امکانات و تجهیزات موردنیاز

برای پرورش قارچ میتوان از یک اتاق، زیرزمین، انبار یا هر مکانی که سقف استاندارد داشته باشد استفاده کرد، وسایل موردنیاز برای شروع عبارتند از: 1- آبپاش. 2- فن های تهویه هوا. 3- دماسنج میله ای، ماکزیمم، مینیمم. 4- رطوبت سنج. 5- ظروف جمع آوری آب اضافی. 6- مشمع. 7- بخاری. 8- کامپیوتر ( از کامپیوتر جهت ایجاد سایت و فروش اینترنتی استفاده میشود.)
برای دیدن فایل های مرتبط با پرورش قارچ، روی متن کلیک کنید.

منبع: 90 روز نخست

برچسب ها

علی حاجی پور

تحصیلات: فوق لیسانس مدیریت EMBA و لیسانس مدیریت صنعتی. گواهینامه ها: گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران، گواهینامه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال از موسسه آموزش عالی آزاد بهار. کسب و کار من: تولیدکننده قند

‫3 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن