کارآفرینیکاشت درخت پالونیا

طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا word pdf

طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا word pdf در ادامه مطلب.

طرح توجیهی 97 و کتاب آموزشی کاشت پالونیا همراه با عکس.

زمان و محل کاشت این درخت پولساز به شرح ذیل است.

فیلم آموزشی را از دست ندهید.

درخت دراماتیک

اگر شما به دنبال یک درخت بزرگ با شاخ و برگ های دراماتیک و گل های چشمگیر هستید، درخت پالونیا(Paulownia tomentosa) را نادیده نگیرید، گاهی از آن به نام شاهزاده خانم یا درخت سرخ مایل به قرمز نام می برند. یک بومی از چین، این درختان نمونه های استثنایی را در یک چشم انداز خانه می سازد و از مناطق 5 تا 9 از نظر مقاومت گیاه در ایالات متحده مناسب است. طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا word pdf این درخت رویایی و پولساز را در ادامه همین پست مشاهده کنید.

مشخصات

درختان پالونیا خیلی سریع رشد می کنند و می توانند به ارتفاع 50 فوت با هم برسند، به ویژه هنگامی که در یک چشم انداز باز و بدون درخت رقابت رشد می کنند. گل های اسطوخودوس آن به طول 2 اینچ، لوله ای و کمی قیف شکل داده شده و در اوایل بهار در خوشه های 1 پایی که از شاخه ها آویزان هستند ظاهر می شوند. گل ها دارای رایحه وانیل هستند و قبل از شاخ و برگ گیاهان ظاهر می شوند، و آنها را به طور ویژه پرورش می دهند. درختان Paulownia دارای برگ های بزرگ، قلب شکل و درختان جذاب حتی پس از پایان دادن به گل های خود باقی می ماند. آنها همچنین کپسول بذری بیضی شکل را تولید می کنند که در پاییز باز می شوند و دانه های بالدار را آزاد می کنند.

زمان کاشت درخت پالونیا

بهترین زمان برای کاشت درخت پالونیا تا حدودی به موقعیت شما بستگی دارد. اگر منطقه شما دارای زمستان های گرم بدون دمای یخ زده باشد، می توانید یک درخت جوان را در طول دوره ی خفته خود، از اواخر پاییز تا زمستان و بهار بهار بگذارید. در مناطقی که در طول زمستان فرسوده میشوند، بهتر است تا در اوایل بهار درخت جدیدی بکار ببریم؛ برای مثال در اواخر ماه فروردین یا اوایل ماه ادیبهشت، زمانی که خاک می تواند کار کند، اما قبل از اینکه جوانه های درختی بیدار شوند و سبز شوند.

انتخاب محل و کاشت

درختان پالونیا بایستی در محلی کاشت شوند که خورشید کامل را دریافت کنند. برای همین است که می گویند بایستی این درختان در محلی کاشته شوند که درختی در کنار آنها نباشد که بر سرش سایه اندازد. آنها در مکان های شهری نیز خوب عمل می کنند حتی اگر کیفیت خاک و هوا ضعیف باشد. پالونیا در اواخر بهار و دوباره پاییز گلهای خود را در  می اندازند.

هرس پالونیا

پالونیا تحمل بسیاری از انواع خاک ها دارد، آنها نیازی به هرس سالانه ندارند، تنها دو یا سه ساقه اصلی را در یک درخت پالونیا جدا کنید و یک یا دو سال دیگر می توانند شاخه های اصلی را از حدود یک سوم حذف کنید تا بتوانند الگوی قوی شاخه ای ایجاد کنند. پالونیا پس از گلدهی آنها، باید زرد شوند.

از طریق لینک زیر می توانید از جزئیات و محتویات کتاب و طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا که در فایل پی دی اف گنجانده شده است مطلع شوید.


برچسب ها

علی حاجی پور

علی حاجی پور هستم. لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی(EMBA) گرایش استراتژیک از دانشگاه بین الملل قشم. گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران. گواهینامه مدیریت تبلیغات و بازاریابی برند از موسسه آموزش عالی آزاد بهار(تهران). فعال اقتصادی در حوزه قند و شکر. متخصص در حوزه برندینگ شخصی و تجاری. متخصص در حوزه راه اندازی وبسایت. مسلط به نرم افزار کامفار و نوشتن انواع طرح توجیهی اقتصادی. در کنار شما هستم تا طلوع موفقیت...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شش =

پشتیبانی در تلگرام
عجله کن چون تکرار نمیشه

رایگان %100

تمامی طرح های توجیهی را رایگان دانلود کن
اطلاعات بیشتر
فرصت رو از دست نده
close-link
error: اخطار!!! محتوا محافظت شده است
بستن
بستن