کارآفرینیکاشت درخت پالونیا
موضوعات داغ

طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا (پائولوینا) pdf 98

طرح توجیهی کاشت پالونیا

طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا (پائولوینا) pdf 98 . پالونیا oxytree. طرح توجیهی 98 و پکیج آموزشی کاشت و زراعت پالونیا همراه با فیلم. زمان و محل کاشت این درخت پولساز به شرح ذیل است. فیلم آموزشی را از دست ندهید.
برای اطلاع از محتویات طرح توجیهی پالونیا نگارش فروردین سال 1398 و پکیج آموزشی کاشت درخت پالونیا بروزرسانی 28 فروردین 98 بر روی هر کدام کلیک کنید.

درخت پائولونیا

اگر شما به دنبال یک درخت بزرگ با شاخ و برگ های دراماتیک و گل های چشمگیر هستید، درخت پالونیا(Paulownia tomentosa) را نادیده نگیرید، گاهی از آن به نام شاهزاده خانم یا درخت سرخ مایل به قرمز نام می برند. یک بومی از چین، این درختان نمونه های استثنایی را در یک چشم انداز خانه می سازد و از مناطق 5 تا 9 از نظر مقاومت گیاه در ایالات متحده مناسب است. طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا word pdf این درخت رویایی و پولساز را در ادامه همین پست مشاهده کنید.

مشخصات پالونیا

درختان پالونیا خیلی سریع رشد می کنند و می توانند به ارتفاع 50 فوت با هم برسند، به ویژه هنگامی که در یک چشم انداز باز و بدون درخت رقابت رشد می کنند. گل های اسطوخودوس آن به طول 2 اینچ، لوله ای و کمی قیف شکل داده شده و در اوایل بهار در خوشه های 1 پایی که از شاخه ها آویزان هستند ظاهر می شوند. گل ها دارای رایحه وانیل هستند و قبل از شاخ و برگ گیاهان ظاهر می شوند، و آنها را به طور ویژه پرورش می دهند. درختان Paulownia دارای برگ های بزرگ، قلب شکل و درختان جذاب حتی پس از پایان دادن به گل های خود باقی می ماند. آنها همچنین کپسول بذری بیضی شکل را تولید می کنند که در پاییز باز می شوند و دانه های بالدار را آزاد می کنند.

زمان کاشت درخت پالونیا

بهترین زمان برای کاشت درخت پالونیا تا حدودی به موقعیت شما بستگی دارد. اگر منطقه شما دارای زمستان های گرم بدون دمای یخ زده باشد، می توانید یک درخت جوان را در طول دوره ی خفته خود، از اواخر پاییز تا زمستان و بهار بهار بگذارید. در مناطقی که در طول زمستان فرسوده میشوند، بهتر است تا در اوایل بهار درخت جدیدی بکار ببریم؛ برای مثال در اواخر ماه فروردین یا اوایل ماه ادیبهشت، زمانی که خاک می تواند کار کند، اما قبل از اینکه جوانه های درختی بیدار شوند و سبز شوند.

انتخاب محل و کاشت

درختان پالونیا بایستی در محلی کاشت شوند که خورشید کامل را دریافت کنند. برای همین است که می گویند بایستی این درختان در محلی کاشته شوند که درختی در کنار آنها نباشد که بر سرش سایه اندازد. آنها در مکان های شهری نیز خوب عمل می کنند حتی اگر کیفیت خاک و هوا ضعیف باشد. پالونیا در اواخر بهار و دوباره پاییز گلهای خود را در  می اندازند.

هرس پالونیا

پالونیا تحمل بسیاری از انواع خاک ها دارد، آنها نیازی به هرس سالانه ندارند، تنها دو یا سه ساقه اصلی را در یک درخت پالونیا جدا کنید و یک یا دو سال دیگر می توانند شاخه های اصلی را از حدود یک سوم حذف کنید تا بتوانند الگوی قوی شاخه ای ایجاد کنند. پالونیا پس از گلدهی آنها، باید زرد شوند.

با دانلود طرح توجیهی کاشت پالونیا می توانید از تمامی هزینه ها و درآمدهای کاشت درخت پائولونیا اطمینان پیدا کنید.
محتویات طرح توجیهی کاشت درخت پالونیا فروردین سال 98
محتویات پکیج آموزشی کاشت درخت پالونیا بروزرسانی فروردین 98


امتیاز به این مقاله

نسبت رشد نسبت به سایر درختان

امتیاز کل

درخت پالونیا رشد سریعی دارد و در کمتر از 5 سال می تواند شما را میلیونر کند.

User Rating: Be the first one !
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن