طرح توجیهیگوساله پرواری

طرح توجیهی گوساله پرواری بومی ایران

طرح توجیهی گوساله پرواری بومی ایران
طرح توجیهی گوساله پرواری بومی ایران
 

گوساله گوشتی

تامین گوشت قرمز هر کشوری به نسب زیادی به گوشت گاو و گوساله وابسته است. گاوهای نر پتانسیل لازم برای تامین این نیاز عمومی را دارند. از این جهت یکی از فرصت های مناسب برای تولید اشتغال و کارآفرینی می تواند پرورش گوساله های گوشتی باشد. پرورش گوساله می تواند به دو روش بومی(سنتی) و صنعتی انجام شود. پرورش گوساله به شیوه سنتی می تواند بسیاری از هزینه های خوراک دامی را کاهش داده که این مهم از طریق چراندن در مراتع می تواند انجام گیرد. طرح توجیهی گوساله پرواری بومی ایران به شما در این راه کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

[alert-announce]شرط بر سر گرفتن دم گاو است، اولی، دومی یا سومی نگرفتی، چهارمی ممکنه دم نداشته باشه.[/alert-announce]

طرح پرورش گوساله

شاید یکی از دغدغه های شما این بوده که چگونه پرورش گوساله می تواند ما را به درآمد برساند؟ پروراندن گوساله به این بستگی دارد که چگونه می توان با خوراک گاوی مناسب سبب افزایش وزن گوساله شد؟ جیره نویسی خوب برای گوساله می تواند ضریب تبدیل را افزایش دهد. ضریب تبدیل به ما نشان می دهد که گوساله با 6 تا 7 کیلو خوراک مناسب می تواند یک کیلو وزن اضافه کند. یعنی هر چقدر ضریب تبدیل عدد کوچکتری باشد، گوشت بیشتر و در نهایت سوددهی به ما نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت طرح توجیهی پرورش گوساله: 5 هزار تومان

امتیاز به این مطلب

رای - 10

10

کل امتیازات

طرح توجیهی گوساله پرواری بومی ایران. گوساله پرواری بومی سنتی و صنعتی. قیمت گوساله پرواری فروشی نر و ماده. گوساله پرواری شهرکرد، خوزستان، همدان، مشهد، قزوین. پرورش گوساله بومی. جیره گوساله پرواری

User Rating: 4.85 ( 2 votes)
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن