طرح توجیهیپرورش زالوکارآفرینی

طرح پرورش زالو در منزل و خانه روستایی

رای کاربران
[کل: 0 میانگین: 0]

طرح پرورش زالو در منزل و خانه روستایی

طرح کارآفرینی و استقلال مالی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید، که چگونه می توانیم برای خودمان کار کنیم و خودمان رییس خودمان باشیم؟ آیا اصلا به کاری مشغول هستید؟ میزان درآمد ماهیانه شما چقدر است؟ آیا درآمدتان هزینه های زندگی را پوشش می دهد؟ از لحاظ درآمدی، خودتان را با چه کسانی می توانید مقایسه کنید؟ اگر فقط 20 میلیون تومان سرمایه داشتید با آن چه کسب و کاری را راه اندازی می کردید؟ یک طرح کارآفرینی می تواند ما را به استقلال مالی برساند.

[alert-announce]از منطقه امن خود بیرون برو و منتظر اتفاقات خوب باش[/alert-announce]

طرح کسب و کار روستایی

اولین طرح کسب و کار روستایی که به آن فکر می کنید چیست؟ اولین طرحی در منزل و یا خانه های ویلایی می توان به آن فکر کرد، شاید پرورش قارچ است. که با کمترین امکانات می توان آن را پیاده سازی کرد. پرورش زالو از دیگر طرح هایی است که با حداقل امکانات و کمترین میزان سرمایه(حتی با 2 میلیون) می توان انجام داد. و به درآمد رسید. طرح پرورش زالو در منزل و خانه روستایی را میتوانید با اعضای خانواده انجام دهید.

کارگاه پرورش زالو

اگر به اندازه کافی سرمایه ندارید؟ این طرح را می توانید در کمترین میزان فضا 20 متر انجام دهید. اما در صورتی که این طرح کسب و کار را می خواهید بصورت حرفه ای تر انجام دهید. می توانید یک خانه یا فضای 80 متری اجاره کنید. در کارگاه تکثیر و پرورش حرفه ای زالو شما می توانید در یک دوره 14 ماهه به درآمد خوبی دست یابید. که البته شاید بتوانید هزینه های انجام شده را جبران کنید و در دوره های بعدی سود میلیونی را تجربه کنید.

شما هم می توانید، اگر بخواهید و اقدام کنید…

امتیاز به این مطلب

0

کل امتیازات

طرح پرورش زالو در منزل و خانه روستایی. طرح توجیهی پرورش زالوی خانگی. مشاغل روستایی. تجهیزات و میزان سرمایه برای. طرح کسب و کار روستایی. شروع کسب و کار با حداقل سرمایه و بیشترین میزان سود. کارگاه تکثیر و پرورش زالو

User Rating: 4.53 ( 2 votes)
برچسب ها

علی حاجی پور

تحصیلات: فوق لیسانس مدیریت EMBA و لیسانس مدیریت صنعتی. گواهینامه ها: گواهینامه مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران، گواهینامه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال از موسسه آموزش عالی آزاد بهار. کسب و کار من: تولیدکننده قند

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن