طرح توجیهی آرایشگاه زنانه 1401🌟(سالن آرایش و زیبایی)PDF+WORD

طرح توجیهی آرایشگاه زنانه - استارت وی

طرح توجیهی آرایشگاه زنانه 1401🌟(سالن آرایش و زیبایی)PDF+WORD

4.9/5 - (8 امتیاز)

یکی از مشاغلی که در کشور ما مورد توجه بانوان قرار گرفته و درآمد نجومی را برای برخی از آنها رقم زده؛ آرایشگاه زنانه است. البته عوامل زیادی وجود دارند که منجر به حصول این درآمد خواهند شد؛ توانایی ها و میزان حرفه ای بودن آرایشگر، محیط آرایشگاه، دکوراسیون داخلی آن، دسترسی، منطقه، امکانات و … همگی در درآمد آرایشگری موثر می باشند. در مجموع این حرفه، صرف نظر از عوامل ذکر شده با درآمد خوبی همراه بوده و گاهی مبلغ این درآمد سر به فلک می کشد. شاید همین دلیل باعث شده تا عده زیادی از خانم ها که ذوق و توانایی آرایشگری دارند؛ به فکر تاسیس آرایشگاه زیبایی بیفتند. اما جهت تاسیس آرایشگاه زیبایی و موفقیت در این حرفه باید به نکات زیادی توجه کرد و از طرح توجیهی سالن زیبایی – آرایشگاه زنانه مدد جست. این طرح با ارائه موضوعات مهم، راه را بر روی شکست سد می سازد.

برای دریافت طرح توجیهی آرایشگاه زنانه کلیک کنید

طرح توجیهی احداث آرایشگاه زنانه - استارت وی

چرا باید آرایشگاه زیبایی تاسیس کنیم؟

انسان به طور ذاتی به زیبایی گرایش داشته و این گرایش در عصر کنونی تقویت شده است. یکی از دلایل آن، سیطره اینترنت در زندگی بشر می باشد که آگاهی سازی صورت داده است. تنها راهی که توسط آن می توان برای دستیابی به زیبایی چهره اقدام کرد؛ آرایشگاه است. آرایشگران روش های اصلاح چهره را می دانند و از آنها برای تغییر مثبت ظاهر کمک می گیرند. ما به تنهایی قادر به استفاده از این روش ها نیستیم. پس یکی از دلایلی که با تاسیس آرایشگاه زیبایی در ارتباط است؛ تامین نیاز درونی فرد به زیبایی است. شاید تعداد آرایشگاه ها در کشور بالا باشد؛ اما نیازها بیش از این تعداد است.

 

کسب درآمد میلیاردی، دومین دلیل

آمارها نشان می دهد بیش از 70 درصد خانم ها به آرایشگاه های زیبایی مراجعه کرده و از متدهای جدید برای تغییر چهره کمک می گیرند؛ البته آرایشگران این متدها را پیاده سازی می کنند. آرایشگاه های زیبایی با تکیه بر متدهای نوین و تجهیزات به روز و متنوع، اقدام به ایجاد تغییر دلخواه در چهره نموده و نیاز افراد را تامین می سازند. کوتاهی، رنگ مو، اصلاح و کاشت موقت ابرو، اصلاح لب، مژه و ناخن، تنها برخی از خدمات زیبایی به شمار می آیند؛ خدماتی که این روزها با محبوبیت زیادی مواجه شده اند.

طرح توجیهی آرایشگاه زنانه - استارت وی

طرح توجیهی آرایشگاه زیبایی

دلیل دیگری که با تاسیس آرایشگاه زیبایی مرتبط می باشد؛ تمایل به کسب درآمد بالا از این راه است. اکنون خیلی از افراد عادی چشم بسته می دانند که درآمد حاصل از آرایشگاه های زیبایی بسیار بالاست و گاهی به چند میلیارد تومان در ماه می رسد! آیا همه این دلایل برای تاسیس آرایشگاه زیبایی، کافی به نظر نمی رسند؟!

 

آرایشگاه زیبایی را با چه میزان سرمایه می توان تاسیس کرد؟

آرایشگاه زیبایی را می توان با مقدار سرمایه های متفاوت آغاز کرد. اگر هدفتان تاسیس یک آرایشگاه زیبایی کامل و تمام عیار باشد؛ مسلما سرمایه مورد نیاز برای این کار، بالا خواهد بود. اما اگر چیزی جز این انتظار داشته و در ابتدا خواسته های خیلی بزرگی ندارید؛ با سرمایه کمتر هم قادر به تاسیس آرایشگاه خواهید بود. در هر حال سرمایه از موضوعات حساسی است که بهتر است پاسخ مربوط به آنها را از طرح توجیهی آرایشگاه زنانه دریافت نمایید. این طرح عدد سرمایه را به صورت به روز نشان داده و ابهامات مربوط به آن را برطرف خواهد کرد.

طرح توجیهی سالن زیبایی - استارت وی

هزینه تاسیس آرایشگاه زیبایی

محاسبه هزینه دارای اهمیت و حساسیت بالایی بوده و یک اشتباه کوچک ممکن است تمام محاسبات را بر هم زند. بنابراین بهتر است محاسبه هزینه را از طریق منابع آگاه مانند طرح توجیهی آرایشگاه زیبایی انجام دهید. این طرح به محاسبات دقیق و درست پرداخته و اشتباهات محاسبه ای را حذف می سازد. در ادامه به بررسی هزینه های رایج در این کار خواهیم پرداخت:

 • هزینه اجاره و خرید مکان مربوط به آرایشگاه
 • هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آرایشگاه
 • هزینه خرید لوازم تزئینی و دکوراتیو
 • هزینه خرید تجهیزات ضروری و ملزومات آرایشگری
 • هزینه آموزش و حقوق پرسنل
 • هزینه خدمات عمومی
 • هزینه خرید تجهیزات جانبی مثل رایانه
 • هزینه اخذ مجوز

طرح توجیهی سالن پیرایش و زیبایی زنانه - استارت وی

سود این کار دقیقا چقدر است؟

برای اینکه پاسخ این سوال را به طور دقیق و کامل دریافت نمایید، راهی جز رجوع به طرح توجیهی سالن زیبایی نخواهید داشت. این طرح مباحث مالی را به طرز موشکافانه ای بررسی کرده و از این رو مقدار دقیق سود را هم میداند. لذا هیچ یک از منابع دیگر را جایگزین این طرح نکنید؛ چون طرح توجیهی آرایشگاه زیبایی یکی از کاملترین منابعی است که در راس همه منابع اطلاعاتی قرار دارد. لذا علاوه بر هزینه، از سود این کار مطلع خواهید شد. به طور کلی اگر آرایشگاه بزرگی را جهت تاسیس انتخاب کرده و خدمات گسترده ای را در نظر گرفته باشید؛ قطعا به سود هنگفتی دست خواهید یافت. ناگفته نماند اعمال و اقدامات شما در این قضیه موثر است.

پیشنهاد به مطالعه:  طرح توجیهی سفره یکبار مصرف 🌟 سال1401(PDF+WORD)

تجهیزات لازم برای تاسیس آرایشگاه

هر کاری برای راه اندازی، نیازمند حضور تجهیزات خاصی است؛ مانند آرایشگاه زیبایی که جهت تاسیس به این تجهیزات وابسته می باشد:

 • انواع صندلی مثل صندلی میکاپ، پدیکور و اصلاح
 • تخت اپیلاسیون و تخت ماساژ
 • سشوار، قیچی، اتو، بابلیس و …
 • کابین دوش، کمد و قفسه
 • میز ناخن
 • لوازم مربوط به اتاق انتظار

طرح آرایشگاه زنانه - استارت وی

آیا تاسیس آرایشگاه زیبایی از لحاظ اقتصادی موجه است؟

هر کاری که از لحاظ اقتصادی سودمند به نظر رسیده و با درآمد هنگفت همراه باشد؛ قطعا توجیه اقتصادی بالایی خواهد داشت. آرایشگاه زیبایی یکی از سودآورترین مشاغل رایج در ایران است که علاوه بر سود و درآمد شخصی برای آرایشگران، در چرخه اقتصادی کشور تاثیر نهاده و این چرخه را در جهت مثبت به حرکت در آورده است.

 

پایان تمام اشتباهات با طرح توجیهی آرایشگاه زنانه

طرح توجیهی آرایشگاه زیبایی بیش از هر چیز روی موضوعات مالی پروژه تمرکز کرده و برآوردهای مالی و هزینه یابی را در راس توجه قرار داده است. با این وجود، ریسک های مالی کاهش یافته و اطمینان جای آن را خواهد گرفت؛ پس از آن نیز خطا و تبعات منفی حاصل از آن رخ نخواهد داد. مهمترین مزیت این طرح، حفظ سرمایه و خرج آن در مسیر درست است؛ البته طرح توجیهی برای دریافت وام و مجوز نیز تاثیرات مثبتی را به دنبال خواهد داشت. حضور موثر این طرح به دریافت سریع تر این دو کمک می کند. اکنون اگر اقدام به طرح توجیهی سالن زیبایی از استارت وی نمایید، خدماتی مثل پشتیبانی قوی را دریافت خواهید کرد.

دانلود طرح توجیهی آرایشگاه زنانه(سالن زیبایی)1401

دریافت طرح توجیهی آرایشگاه زنانه 1401

طرح سالن زیبایی - استارت وی

تهیه طرح توجیهی اختصاصی

جهت تهیه طرح توجیهی احداث آرایشگاه زنانه برای وام و مجوز با کارشناسان ما در استارت وی در ارتباط باشید.

از ترسهات عبور کن
وقتی میخوای یه کسب و کاری راه بندازی، حتی بعد از بررسی دقیق، بازهم موقع اقدام که میرسه، سروکله ترس پیدا میشه و مغز شروع میکنه به قصه بافی، بدترین سناریوهای شکست و ناکامی و همه راه هایی که شاید تلاشت به نتیجه نرسه! اگه همه پولامو از دست بدم چی!؟؟ اگه بازنده شدم چی!؟؟ اگه کسی از طرحم استقبال نکنه چی!؟؟ اگه نتونم!؟؟ اگه نشه!؟؟ و …
در جواب همه سیاه نمایی ها میشه پرسید؛ پس همه احتمالات دیگه چی؟؟؟ اگه بترکونه چی؟؟؟ اینکه بهترین و مهمترین اقدام زندگیم بشه چی؟؟؟ اینکه زندگیم رو از این رو به اون رو کنه چی؟؟؟ اینکه یکی از بهترین های حوزه کاری خودم بشم چی؟؟؟ اینکه زنجیره فقر و نداری برای چندین نسل بعد از خودم از بین بره چی؟؟؟ اینکه خودم و خانواده ام برای همیشه در رفاه و آرامش باشیم چی؟؟؟ اینکه اسمت به نیکی و به فراوانی یاد بشه چی؟؟؟ و …
بحث خوشبینی کورکورانه نیست، بحث برقراری تعادله بین انتظار برای نتایج مثبت و منفی و بحث اینه که اگه تو آگاهانه ورود نکنی، ذهنت فقط به نتایج منفی می پردازه و به همین خاطره که خیلی هامون همون اول مسیر منصرف میشیم و هیچ اقدامی نمی کنیم.
سفارش طرح توجیهی اختصاصی - استارت وی 📲09303217722 برای تماس کلیک کنید📲