طرح توجیهی آب آشامیدنی 🌟 رآوردهای مالی

طرح توجیهی آب آشامیدنی - استارت وی

آنچه می خوانید...

تولید آب آشامیدنی
با توجه به فراگیر شدن بیماری های ناشی از آب آلوده، مردم توجه بیشتری به آب های بسته بندی نشان داده و آب آشامیدنی آماده را در اولویت مصرف قرار داده اند. این موضوع باعث شده تا نیاز به تولید این آب، بیشتر احساس گردد. اکنون با تکیه بر طرح توجیهی آب آشامیدنی می توانید وارد این حوزه شده و با اطلاعات کامل آغاز کنید. با این کار، هم به درآمد و رفاه دست یافته و هم نیاز مصرف کنندگان را تامین خواهید کرد.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

 

چرا باید خط تولید آب آشامیدنی را راه اندازی نماییم؟

آب از املاح فراوان برخوردار می باشد. اما گاهی آلودگی سطح آب ها بر این املاح چیره شده و اجازه نمی دهند این ترکیبات به بدن ما راه یابند. به جای آن آلودگی های ناشی از آب به بدن راه پیدا کرده و مسیر ورود بیماری های خطرناک را باز می کنند. در این زمان چاره چیست؟ چاره این است که آب سالم تری را به جای این آب مصرف نماییم تا دیگر از این پس، شاهد بیماری های ناشی از آب آلوده نباشیم. آیا میدانید آب آلوده زندگی چندین نفر را به خطر انداخته است؟

شاید تصورش را نکنید؛ اما این آب با زندگی بیش از 300 میلیون انسان بازی کرده است. بنابراین نباید اجازه دهیم این تعداد به بیشتر از این برسد. یکی از کارهایی که شما سرمایه گذاران عزیز می توانید در راستای نجات زندگی بشر انجام دهید؛ راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی آماده و سالم است. با این کار نه تنها صدها میلیون انسان را از مرگ حتمی نجات خواهید داد؛ بلکه خود نیز از منافع چشمگیری این کار بهره مند خواهید گشت.

[irp posts=”58666″ ]

 

خط تولید آب آشامیدنی به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟

اگر بخواهید خود به تنهایی به حساب و کتاب پرداخته و پاسخ تمام سوالات مالی خود را بگیرید؛ به زمان خیلی زیادی نیاز خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم به جای این کار، از منابع آگاه مدد جویید. با این کار، در زمان صرفه جویی کرده و آن را به کارهای مهمتری اختصاص خواهید داد. طرح توجیهی آب آشامیدنی از منابع کاملی است که تمام سوالات مالی شما را پاسخ خواهد داد. این طرح با تحقیق و جستجو بدست آمده و پاسخ های قطعی را در اختیار می گذارد. نه پاسخ های احتمالی. بنابراین اگر یکی از سوالات مهم شما این است که خط تولید آب آشامیدنی به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟ می توانید پاسخ این سوال را از طرح توجیهی دریافت کنید. اعداد و ارقام مربوط به سرمایه در این طرح به روز می باشند.

 

هزینه های خط تولید آب آشامیدنی

یکی دیگر از مسائل مالی که طرح توجیهی آب آشامیدنی روی آن زوم می کند؛ هزینه های مربوط به کار است. طرح توجیهی اقدامات زیادی را انجام می دهد. یکی از اقداماتی که در راس این طرح قرار دارد؛ هزینه یابی است. این کار به این منظور صورت می گیرد که هزینه ها را معلوم و مشخص سازد. در واقع زمانی که از هزینه ها مطلع باشید؛ ادامه مسیر را به شکلی بهتر طی کرده و دچار خطاهای هزینه ای و مالی نخواهید شد. هزینه تاسیسات و راه اندازی خط تولید، هزینه حمل و نقل، هزینه تخصیص نیروی انسانی، هزینه دستگاه ها و تجهیزات، هزینه های نگهداری و … بخشی از این موارد به شمار می آیند.

[irp posts=”58666″ ]

چگونه می توان سود تولید آب آشامیدنی را برآورد کرد؟

چشم پوشی از آب ممکن نیست. از سوی دیگر مصرف آب شرب شهری هم مجاز نبوده و خطراتی را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل نیاز به تولید آب آشامیدنی بسته بندی، درست مثل نیاز به مصرف آب، ضروری خواهد بود. این ضروریات همگی نشان دهنده این موضوع هستند که تولید آب آشامیدنی یک اقدام پر سود خواهد بود. ضمن اینکه نرخ بازدهی این کار هم گویای این موضوع می باشد. نرخ بازدهی 40 درصد بوده و حاکی از سود بالای این کار است. در هر حال جهت برآورد سود و کسب اطلاعات دقیق راجع به آن می توانید طرح توجیهی آب آشامیدنی را ملاک قرار دهید.

تجهیزات مورد نیاز جهت تولید آب آشامیدنی

تولید آب آشامیدنی تصفیه شده و آماده بدون حضور تجهیزات و دستگاه های تولید، امکان پذیر نخواهد بود. در ادامه به تجهیزاتی که برای این کار نیاز می باشند؛ اشاره خواهیم کرد:

  • تجهیزات پرکن آب
  • تجهیزات تصفیه
  • تجهیزات بادکن پت
  • تجهیزات بسته بندی
  • تجهیزات چاپ و لیبل

 

آیا تولید آب آشامیدنی توجیه اقتصادی دارد؟

مردم نسبت به گذشته به آگاهی بیشتری رسیده اند. حتی آگاهی آنها نسبت به آب شرب نیز افزایش یافته و درصد بالایی از آنها دیگر حاضر نیستند آب آلوده شهری را مصرف نمایند. چون میدانند با این کار، عمرشان را کوتاه تر خواهند کرد. این تصور باعث شده تا مصرف آب آشامیدنی بسته بندی در مقایسه با گذشته بیشتر شود. حداقل خیال مصرف کنندگان از این بابت راحت است که این آب، تصفیه شده و ضرر کمتری دارد. با توجه به همه این تفاسیر می توان دریافت تولید آب آشامیدنی از توجیه اقتصادی کافی برخوردار بوده و می توان اقدامات گسترده ای را در راستای تولید این محصول انجام داد.

 

عدم خروج از مسیر درست با طرح توجیهی

با کمک طرح توجیهی آب آشامیدنی و اطلاعات مندرج آن از مسیر درست خارج نخواهید شد. اما اگر حضور این طرح نباشد؛ مثل خیلی از سرمایه گذاران شکست خورده، با طعم شکست مواجه شده و از مسیر درست خارج خواهید شد. فکر می کنید چرا سرمایه گذاران ناکام با این وضعیت روبرو شدند؟ مهمترین دلیل، عدم راهنمایی بود. قطعا با راهنمایی صحیح، نتیجه ای جز این حاصل میگشت.

در هر حال طرح توجیهی با هزینه یابی و برآوردهای مالی، اطلاعات مالی را تکمیل می سازد. به دنبال آن موفقیت و برد حتمی از آن شما خواهد بود. همچنین مشکلات بسیاری از سر راه حذف شده و مسیر، سریع تر طی خواهد شد. همچنین طرح توجیهی برای اخذ وام و مجوز نیز به شما کمک کرده و چالش های این مسیر را هم حل می کند. اکنون برای تهیه این طرح می توانید از طریق مجموعه ما استارت وی اقدام کنید. در این صورت از خدمات خوبی مثل پشتیبانی قوی به مدت 4 ماه برخوردار خواهید شد.

جزئیات طرح توجیهی خط تولید آب آشامیدنی1401

ظرفیت تولید 7,700,000 بطری در سال
برگشت سرمایه 2.27 سال
نرخ بازدهی سرمایه 44 درصد

دریافت طرح توجیهی تولید آب آشامیدنی 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

جهت سفارش طرح توجیهی اختصاصی و اخذ مشاوره های پیش از آن می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.