طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو 🌟(برای وام و مجوز)

طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو - استارت وی

آنچه می خوانید...

شما هم می توانید تولیدکننده قطعات جلوبندی خودرو باشید. این قطعات که در قسمت جلویی خودرو تعبیه شده اند؛ علاوه بر کارکرد نرم و سریع خودرو باعث راحتی سرنشینان خودرو می شوند. با آسیب رسیدن به هر یک از این قطعات، نه تنها خودرو دچار اختلال در حرکت شده؛ بلکه راحتی و امنیت سرنشینان را نیز تهدید خواهد کرد. از آنجا که وضعیت جاده های ایرانی، چندان تعریفی ندارد؛ این قطعات، زودتر از موعد خراب شده و منجر به مراجعات مکرر صاحبان خودرو به تعمیرگاه ها شده اند. تعمیرکاران اقدام به تعویض قطعات نموده و قطعه جدیدتر را جایگزین می سازند. اکنون با افزایش استفاده از قطعات جلوبندی و تقاضای روزافزون در خصوص آنها، نیاز بیشتری به تولید قطعات جدید احساس می شود. نیازی که شما سرمایه گذاران عزیز با تکیه بر طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو می توانید به آن پاسخ دهید.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو - استارت ویچرا باید خط تولید قطعات جلوبندی خودرو را راه اندازی کنیم؟

قطعات جلوبندی خودرو باعث تعادل چرخ ها شده و ضربات وارده بر آنها را دفع می کنند. همچنین این قطعات باعث کنترل خودرو بر سر پیچ ها و ناهمواری ها شده و حرکت امن و بی خطر آن را میسر می سازند. سیبک ها، سیستم فرمان، فنر ماشین، کمک فنر، سگ دست و شغال دست، میل تعادل و میل موج گیر، طبق، بلبرینگ و توپی چرخ ها و … از قطعات جلوبندی به شمار می آیند. طی مطالعاتی که صورت گرفته، مشخص شده ایرانی ها مجموعا سالی 37500000 بار به تعمیرگاه ها مراجعه می کنند. بخشی از این مراجعات به منظور تعمیر قطعات جلوبندی صورت می گیرد.

البته این قطعات به جز تعمیرات، در بخش تولیدات نیز مورد توجه قرار گرفته و منجر به تکمیل ساختار خودرو می گردند. در هر حال اهمیت بالای این قطعات و کاربرد گسترده آنها در بخش های مختلف تولید و تعمیر خودرو، از دلایل مهم برای راه اندازی خط تولید قطعات جلوبندی محسوب می شوند.

 

نحوه برآورد سرمایه برای تولید قطعات جلوبندی

برآورد سرمایه مورد نیاز جهت تولید قطعات جلوبندی خودرو به یک دانش مالی نیاز دارد. این دانش در اختیار کارشناسانی است که طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو را نگارش کی کنند. بنابراین با رجوع به این طرح از سرمایه لازم برای آغاز کار، آگاه خواهید شد. کارشناسانی که این طرح را تدوین کرده اند، سرمایه لازم برای کار را بر اساس آخرین تغییرات هزینه ای برآورد کرده و اطلاعات صحیحی را در این باره ارائه می دهند. پس به هیچ یک از منابع به جز طرح توجیهی مراجعه نفرمایید تا اطلاعات به روز و از همه مهمتر درست در اختیارتان قرار گیرد.

طرح تولید قطعات جلوبندی خودرو سبک - استارت وی

هزینه های تولید قطعات جلوبندی

اطلاع از هزینه های تولید قطعات جلوبندی خودرو، یکی از دغدغه هایی است که ممکن است دیر یا زود به سراغتان آید. اگر از هزینه ها آگاهی داشته باشید، راه بهتری هم برای مدیریت و کنترل آنها پیدا کرده و از پیش، آمادگی لازم برای مواجهه با هر هزینه را در خود ایجاد خواهید کرد. اما در صورت بی اطلاعی از هزینه، با خطاهای زیادی مواجه شده و آمادگی لازم برای مدیریت هزینه ها را هم پیدا نخواهید کرد. یکی از منابعی که هزینه های تولید قطعات جلوبندی خودرو را آشکار و مشخص خواهد کرد، طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو است. این منبع کاربردی، به هزینه یابی پرداخته و تمام هزینه های ریز تا درشت را به صف می کشاند. بدین ترتیب از مهمترین تا کم اهمیت ترین هزینه ها اطلاع یافته و مسیر شغلی بهتری را طی خواهید کرد.

 

[irp posts=”58951″ ]

 

سود تولید قطعات جلوبندی خودرو

با توجه به اینکه آمار تولید خودرو در ایران، نسبتا بالاست و همینطور با وجود تعمیرات بالای خودروهای سواری سبک و سنگین، تولید قطعات جلوبندی خودرو چند برابر گردیده است. اما حتی این چند برابر شدن تولید هم پاسخگوی نیازهای فعلی نبوده و نیاز به تاسیس کارخانجات بیشتری برای تولید قطعات احساس می شود. شما سرمایه گذاران محترم می توانید یکی از سرمایه گذاران این کارخانجات باشید. اگر در ابتدای کار انتظارات خود را محدود کنید، به سود کمتری دست می یابید. اما این سود در آینده و با توسعه تولیدات، بزرگتر خواهد شد. اگر هم انتظارات خود را از همان نقطه آغاز بالا ببرید؛ به سود بیشتری خواهید رسید. هر چند دستیابی به سود تا حد زیادی وابسته به تلاش و اقدامات شماست. پس این موضوع را کم اهمیت فرض نکنید.

تولید قطعات خودرو - استارت وی تجهیزات مورد نیاز برای تولید

در این بخش می خواهیم تجهیزات لازم برای تولید قطعات جلوبندی را مورد بررسی قرار دهیم. در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

  • دستگاه های میکسر یا مخلوط کننده
  • دستگاه های پخت و قالب گیری قطعات
  • غلتک ها
  • تجهیزات ترمیم کننده
  • دستگاه های انتقال دهنده
  • دستگاه های بسته بندی

 

[irp posts=”58831″ ]

 

آیا تولید قطعات جلوبندی خودرو توجیه اقتصادی دارد؟

قطعات جلوبندی از تقاضای قابل توجهی برخوردار بوده و بازار فروش این قطعات حتی در اوضاع کسادی، همیشه داغ است. در ضمن به دلیل تنوع بالای خودروها، این قطعات نیز متنوع بوده و این موضوع باعث شده تا تولید قطعات جلوبندی، سود خوبی را برای تولیدکنندگان در پی داشته باشد. همچنین صنعت تولید خودرو و لوازم خودرو یکی از صنایع به شدت سودمند در جهان است که سود و درآمد کلانی را متوجه صنعتگران نموده است. اگر بخواهیم همه این موارد را مثل قطعات یک پازل در کنار هم بچینیم، متوجه خواهیم شد تولید قطعات جلوبندی خودرو از لحاظ اقتصادی، یک اقدام توجیه پذیر محسوب می شود.

 

طرح توجیهی، موثر در رشد کسب و کار

طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو یک منبع اطلاعاتی عالی محسوب شده که مسیر شغلی خوبی را پیش رویتان قرار می دهد. این طرح که به هزینه یابی و برآوردهای مالی پرداخته، باعث پیشگیری از ظهور مشکلات عدیده شده و مشکلات مالی را کنار خواهد زد. همیشه چالش های مالی، عامل اصلی شکست محسوب شده و زمانی که این چالش ها برطرف شوند؛ شکست هم بی معنا خواهد بود. طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو مانند یک مرجع راهنما ظاهر شده و به مشکلاتی که در اثر عدم حضور منبع راهنما به وجود می آیند؛ اجازه ظهور نمی دهد. بزرگترین فایده این طرح، حفظ سرمایه و جلوگیری از نابودی آن است. همچنین مزیت دیگری که به وجود می آید؛ این است که با وجود طرح توجیهی برای اخذ وام و مجوز، راحت تر جلو خواهید رفت. تیم ما استارت وی، شما عزیزان را در خرید طرح توجیهی سفارشی، یاری نموده و پشتیبانی 4 ماهه را ارائه خواهد داد.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو و کسب مشاوره های لازم پیش از خرید، می توانید با پشتیبانان و مشاورین ما در ارتباط باشید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.