طرح توجیهی بلوک هبلکس AAC 🌟 سال 1402 (PDF+WORD)

حاجی پور 1402/06/11
طرح توجیهی بلوک هبلکس

یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد که مورد توجه ساختمان سازان واقع شده؛ بلوک هبلکس است. این محصول از ویژگی های مثبتی برخوردار بوده و همین موضوع منجر به توسعه آن در بخش مصرف شده است. بلوک هبلکس دارای کمترین وزن بوده و از فشار وارده بر ساختمان می کاهد. این محصول در مقابل صدا، رطوبت و حرارت عایق بوده و منجر به کاهش مصرف مصالح ساختمانی دیگر شده است. در نتیجه، هزینه خرید مصالح ساختمانی کاهش یافته و این هزینه، صرف امور مهمتری خواهد شد. حال با تکیه بر طرح توجیهی بلوک هبلکس می توانید این محصول مفید را تولید کرده و از این طریق به گسترش بخش ساختمان سازی و کاهش هزینه ها کمک نمایید.

طرح توجیهی بلوک هبلکس

سرمایه لازم برای تولید بلوک هبلکس

برای تولید بلوک هبلکس، نیاز به سرمایه مشخصی خواهید داشت. اما این مقدار سرمایه را هیچکس نمیداند جز طرح توجیهی بلوک هبلکس . این طرح پس از تحقیقات و بررسی های کثیر نگارش شده و هر آنچه که در طرح ذکر شده، از اعتبار و سندیت کافی برخوردار می باشد. پس اگر خواهان اطلاع از میزان سرمایه مورد نیاز برای تولید این محصول هستید؛ راهی جز رجوع به طرح توجیهی هبلکس نخواهید داشت.

طرح فوق با مشخص کردن سرمایه و ارائه اطلاعات کافی در هر زمینه، شما را از بلاتکلیفی خارج می سازد. بدترین حس برای هر انسان، همین حس بلاتکلیفی است که مانعی جدی برای پیشرفت اول محسوب می شود. پس با طرح توجیهی، این حس را از خود دور سازید.

 

بررسی هزینه های تولید بلوک هبلکس AAC

پیش از هر چیز نیاز به تامین مواد اولیه برای تولید بلوک هبلکس خواهد بود. البته این مواد و متریال با صرف هزینه خریداری شده و در نهایت، پروسه تولید را سرعت می بخشند. پس یکی از هزینه های مهم مربوط به بخش تولید، هزینه خرید مواد اولیه از قبیل پودر آلومینیوم، آهک، سیلیس و سیمان می باشد. اگر این هزینه را به خوبی هندل کرده و نحوه مدیریت آن را بدانید؛ با نتایجی عالی روبرو خواهید شد. طرح توجیهی، نحوه هندل کردن هزینه را آموخته و هزینه های کل و جزء را به تفکیک بررسی می کند. در این بخش به برخی از هزینه های تولید بلوک هبلکس اشاره خواهیم کرد:

  • هزینه خرید دستگاه ها
  • هزینه اجاره زمین
  • هزینه تاسیسات و ساخت و ساز واحد تولیدی
  • هزینه مصرفی سوخت
  • هزینه نیروی انسانی
  • هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه ها
  • هزینه حمل و نقل
  • هزینه مجوز

 

سود خالص تولید بلوک هبلکس

با توجه به اینکه بلوک هبلکس در حوزه های مختلف رواج یافته و در روند ساخت و ساز، تغییرات مثبت به وجود آورده؛ با تقاضای انبوهی مواجه شده است. این تقاضا منجر به عرضه چشمگیر این محصول شده و بازار فروش آن را رونق بخشیده است. به دنبال آن، سود خالص حاصل از تولید بلوک هبلکس نیز افزایش یافته و روند مثبتی را طی نموده است. البته بررسی سود، نیازمند تجزیه و تحلیل بیشتری بوده و به این راحتی نمی توان درباره آن اظهار نظر کرد.

طرح توجیهی بلوک هبلکس درباره سود این محصول، توضیحات جامعی را ارائه داده و محاسبه آن را نیز بر عهده گرفته است. پس برای اطلاع از میزان سود و همینطور کسب اطلاعات ضروری دیگر می توانید به طرح توجیهی اتکا کنید.

 

تجهیزات لازم برای تولید هبلکس

تجهیزات و دستگاه های حاضر در کارخانجات تولید بلوک هبلکس با بهره مندی از ساختار پیشرفته توانسته اند محصولات گسترده ای را تولید و روانه بازار فروش سازند. آیا مایلید تا با بعضی از این تجهیزات آشنا شوید؟ در اینجا آنها را نام خواهیم برد: اتوکلاو، دیگ بخار، جرثقیل سقفی، دستگاه درصد بندی ماسه میکرونیزه، دستگاه آماده سازی سیمان، مخزن توزین، سنگ شکن آهک، الواتور قاشقی، دستگاه های برش افقی، دستگاه مخلوط کننده گاز، فیدر تغذیه و …

 

آیا تولید بلوک هبلکس، توجیه اقتصادی دارد؟

بلوک هبلکس شاید از مصالح سبک وزن به حساب آید؛ اما همین مصالح به ظاهر سبک، استحکامی فوق العاده دارد. به طوری که هیچ یک از مصالح ساختمانی دیگر به جز سنگ نتوانسته استقامتی به اندازه این محصول داشته باشند. همین موضوع باعث جلب توجه بیشتر به بلوک هبلکس و کاربرد روزافزون آن شده است. حال با کاربرد بیش از پیش بلوک هبلکس، تولید آن یکی از توجیه پذیرترین تولیدات کشور خواهد بود. اکنون با تکیه بر طرح توجیهی بلوک هبلکس می توانید این محصول کاربردی را تولید کرده و از این طریق به تامین نیازهای کشور بپردازید.

 

مشکلاتی که باید راه حلی برای آنها بیابید

هیچ شغلی تماما ایده آل نیست و همیشه نواقص و مشکلاتی در آن وجود خواهند داشت. مهم این است که ما هنر مدیریت این مشکلات را داشته باشیم یا اگر این هنر را نداریم؛ آن را یاد بگیریم. طرح توجیهی بلوک هبلکس در یادگیری این هنر، کمکتان کرده و هر اطلاع دیگری که بدان نیاز داشته باشید را در اختیار قرار خواهد داد. پس نیاز نیست ترسی از مشکلات داشته باشید؛ چرا که می توانید با وجود طرح، راه حل را یافته و از این منبع راهنما، نهایت بهره را ببرید. بدون طرح توجیهی، تهدیدات زیادی به سراغتان آمده که بدترین آن، نابودی کامل سرمایه است.

 

طرح توجیهی بلوک هبلکس 

طرح توجیهی بلوک هبلکس مانند پله ای در مسیر ظاهر شده و امکانی برای بالا رفتن را به شما می دهد. با وجود این پله، راحت تر مسیر را طی کرده و راهی برای پیشرفت خواهید یافت. طرح فوق، با ارائه اطلاعات راهبردی، جلوی مشکلات جدیدتر را خواهد گرفت. ضمنا به کمک طرح توجیهی می توانید وام یا مجوز را به راحتی دریافت نمایید. با سفارش طرح توجیهی بلوک هبلکس از استارت وی؛ از پشتیبانی 4 ماهه تیم هم بهره مند خواهید گشت.

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای ثبت سفارش طرح توجیهی اختصاصی و دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید از مشاورین ما راهنمایی بخواهید.

 

👇دریافت طرح توجیهی بلوک هبلکس👇

دریافت طرح توجیهی تولید بلوک هبلکس 1402

5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.