طرح توجیهی تولید سرم و سرم سازی 🌟 برای وام و مجوز

طرح توجیهی تولید سرم - استارت وی

آنچه می خوانید...

یکی از اقلام دارویی پرمصرف در ایران سرم است. این دارو به مقدار انبوه به مصرف رسیده و منجر به درمان بسیاری از امراض و بیماری های جدی و غیر آن می شود. تنها چیزی که می تواند ما را در دوران بیماری به ویژه بیماری های ویروسی مثل آنفلوآنزا سرحال بیاورد؛ سرم است. اکنون استقبال های گسترده از این دارو باعث شده تا سرانه تولید سرم در کشور افزایش یابد. البته این مقدار تولیدات با مقدار تقاضا همخوانی ندارد. بنابراین به تولید و عرضه وسیع تری از این محصول نیاز خواهد بود. شما سرمایه گذاران محترم می توانید در این بخش سرمایه گذاری کرده و به درآمدی ورای انتظار دست یابید. البته برای اینکه قدم های مطمئنی در مسیر تولید بردارید، نیاز حتمی به طرح توجیهی تولید سرم پیدا خواهید کرد.

بنر - استارت وی

 

طرح توجیهی کارخانه تولید سرم - استارت وی

چرا باید خط تولید سرم را راه اندازی کنیم؟

رابطه انسان با بیماری یک رابطه انکارناپذیر است. البته منظور از این بیماری، لزوما امراض خطرناک نیست، بلکه اشاره به بیماری های گذرا و موقتی مثل سرماخوردگی هم دارد. حال یکی از عواملی که منجر به بهبود این بیماری ها شده و قند و نمک خون را تامین می سازد، سرم است. گاهی بیماری چنان ما را بیحال می کند که راهی جز تزریق سرم باقی نمی ماند.

سرم تاثیری به مراتب سریع تر از داروهای دیگر دارد. شاید به همین دلیل است که میزان مصرف سرم، ماهانه به 8 تا 10 میلیون واحد در ماه رسیده است. اما اگر تولیدات بیشتری از سرم صورت گیرد، می توان این رقم را به 14 میلیون واحد هم رساند. با این اقدام، نه تنها نیاز کشور به سرم به شکلی بهتر تامین خواهد شد؛ بلکه درآمد و سود هنگفتی نیز برای صاحبان تولید حاصل خواهد گشت.

 

[irp posts=”58317″ ]

 

تولید سرم با چه میزان سرمایه امکانپذیر است؟

طرح توجیهی تولید سرم، اطلاعات مهم مربوط به سرمایه را در اختیارتان خواهد گذاشت. این اطلاعات با اعداد و ارقام به روز عنوان گردیده و تکلیف مشخصی را پیش رویتان قرار می دهد. پس اگر هر سوال مالی ای راجع به کسب و کار دارید؛ می توانید آن را از طرح توجیهی بپرسید. چون این طرح به پاسخ همه این سوالات پرداخته و هیچ پرسشی را در ذهن شما بی جواب باقی نخواهد گذاشت.

 

فیلم خط تولید کارخانه سرم سازی

 

هزینه های تولید سرم

همیشه برخی از دغدغه ها باعث می شوند تا انسان از دنبال کردن اهدافش دست بکشد. اما این اقدام درست نیست. به جای آن باید به دنبال پاسخی مناسب برای رفع این دغدغه ها گشت. مثلا یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران، هزینه تولید است. این دغدغه را می توان به کمک طرح توجیهی برطرف نمود. طرح توجیهی تولید سرم راجع به تمام هزینه های تولید اعم از هزینه های غیر ضروری صحبت کرده و هر پاسخی که راجع به هزینه داشته باشید را پاسخ می دهد.

پس در هیچ یک از منابع دیگر به دنبال جواب نباشید، چون این طرح، تمام ارقام و اعداد مربوط به هزینه را نشان داده و اطلاعات درستی را راجع به این موضوع منتقل می سازد. در ادامه به برخی از هزینه های این کسب و کار اشاره خواهیم کرد:

 • هزینه خرید یا اجاره زمین
 • هزینه راه اندازی و تاسیسات
 • هزینه تخصیص دستگاه ها و خرید آنها
 • هزینه های پرداختی به نیروهای انسانی
 • هزینه تعمیرات و نگهداری
 • هزینه های پیش بینی نشده
 • هزینه مجوز

 

سود حاصل از تولید سرم

سود حاصل از تولید سرم را می توان یک رقم هنگفت در نظر گرفت. البته اعلام رقم دقیق این سود توسط طرح توجیهی تولید سرم صورت گرفته است. این طرح، حاشیه سود را بررسی نموده و در نهایت، مقدار آن را بیان خواهد کرد. به طور کلی با توجه به حجم گسترده مصرف سرم در مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها، مطب ها و درمانگاه ها می توان تا حدودی سود حاصل از تولید سرم را حدس زد. اما برای اینکه این حدس به یقین تبدیل گردد، نیاز به راهنمایی جستن از منابعی مثل طرح توجیهی خواهد بود.

 

تجهیزات مورد نیاز برای تولید سرم

آنچه باعث حرکت مسیر تولید خواهد شد؛ تجهیزات و دستگاه های ضروری می باشند. قطعا تولید سرم بدون استفاده از تجهیزات خاص، محال ممکن بوده و با وجود این دستگاه هاست که می توان مسیر تولید را به جلو برد. در ادامه به تجهیزات ضروری برای تولید سرم اشاره خواهیم کرد:

 • دستگاه های پنوماتیکی
 • تجهیزات تغذیه محلول
 • کاتر طولی
 • محفظه های استریل
 • دستگاه های وکیوم سیلینگ و فرمینگ
 • تجهیزات بسته بندی

 

آیا تولید سرم از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر است؟

در طرح توجیهی تولید سرم راجع به خیلی از مسائل، آگاهی خواهید یافت. یکی از این مسائل، بررسی توجیه پذیری پروژه می باشد. بدون شک تولید سرم از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر بوده و این موضوع را می توان از ضرورت بالای این محصول متوجه شد. چه بسا که تولید سرم، نیاز به واردات آن را قطع کرده و در نتیجه این محصول دارویی با قیمت مناسب تری عرضه خواهد گشت. با این اوصاف می توان تولید سرم را یکی از بهترین اقدامات اقتصادی به شمار آورد. اقدامی که هم به نفع تولید کننده و هم به نفع فروشنده و مصرف کننده خواهد بود.

 

طرح توجیهی، یک طرح هدایت بخش

طرح توجیهی تولید سرم را می توان با عناوین مختلف مورد خطاب قرار داد. یکی از این عناوین، طرح هدایت بخش می باشد. طرح توجیهی بر مسائل مالی از قبیل برآوردهای مالی و هزینه یابی زوم کرده و با بررسی های دقیق و همه جانبه، از مشکلات کار و خطاها می کاهد. اگر تجربه تلخ سرمایه گذاران ناکام را مایه عبرت قرار دهید؛ خواهید دید که بزرگترین علت شکستشان، یک دلیل ساده بوده است. عدم استفاده از یک راهنمای درست!

طرح توجیهی تولید سرم مثل یک طرح هادی و راهنما کمک می کند تا تصمیمات درست را اتخاذ کرده و تصمیمات نادرست را همان ابتدا در نطفه خفه کنید. طرح توجیهی نه تنها شما را به موفقیت نزدیک می سازد؛ بلکه تاثیر دیگری نیز دارد. طرح توجیهی جهت اخذ وام و مجوز، کمکتان کرده و موانع را حذف می سازد. اکنون اگر این طرح سفارشی را از تیم ما استارت وی تهیه نمایید؛ به تمام این مزایا دست یافته و از پشتیبانی کامل تیم به مدت 4 ماه بهره مند خواهید گشت.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی اختصاصی و کسب مشاوره های لازم، کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

4.6/5 - (18 امتیاز)

بنر تماس با ما - استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود