طرح توجیهی سفره خانه سنتی 🌟 PDF+WORD

طرح توجیهی سفره خانه سنتی برای وام و مجوز - استارت وی

آنچه می خوانید...

سفره خانه سنتی ، بازار پررونق

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

هر کسب و کاری که با ارائه خدمات به مشتریان و مسافران در ارتباط است؛ از رونق خوبی برخوردار می باشد. برای مثال می توان سفره خانه سنتی را نام برد که به یک فضا با دکوراسیون سنتی اشاره دارد. تخت های خانوادگی در این سفره خانه ها به چشم خورده و انواع غذاها و خوراکی های ایرانی از جمله غذاهای سنتی در آن سرو می شوند. تزئینات مختلف مثل آلاچیق ها نیز در این فضا مشاهده می گردند. در مجموع سفره خانه سنتی، تداعی کننده یک محیط سنتی برای افراد بوده و از استقبال بالایی برخوردار است. طرح توجیهی سفره خانه سنتی به شما کمک می کند تا وارد این حوزه شده و با احداث این مکان به سود و درآمد برسید. مردم برای گذران اوقات فراغت و استراحت خود نیاز به یک مکان دنج با حال و هوای صمیمی داشته و از این رو سفره خانه سنتی را برای این منظور انتخاب می کنند.

برای دریافت طرح توجیهی سفره خانه سنتی سال 1401 کلیک کنید

سفره خانه سنتی - استارت ویبرآورد سرمایه احداث سفره خانه سنتی

برآورد سرمایه احداث سفره خانه سنتی فقط از طریق طرح توجیهی سفره خانه سنتی امکان پذیر می باشد. این طرح در رابطه با میزان سرمایه ای که باید برای این کار اختصاص دهید؛ صحبت می کند. اعداد و ارقام به روز برای مشخص نمودن سرمایه در نظر گرفته شده و همه چیز به طور واضح نشان داده می شود تا دیگر هیچ ابهامی باقی نماند.

آنچه که باید بدانید؛ این است که سرمایه این کار بستگی به انتظارات و اهدافی دارد که در سر می گذرانید. اگر انتظار شما یک سفره خانه سنتی کوچک در ابتدای کار است؛ یقینا سرمایه مورد نیازتان هم کمتر خواهد بود. اما اگر می خواهید از همان ابتدا یک مکان وسیع را برای این کار اختصاص داده و تجهیزات بیشتری را در این مکان به کار گیرید؛ پس به سرمایه بالاتری احتیاج خواهید داشت.

 

هزینه های طرح ساخت سفره خانه سنتی

مشخص نمودن هزینه ها پیش از آغاز کار باعث می شود تا از بلاتکلیفی خارج شده و تکلیف خود را بدانید. هزینه یابی منجر به تفکیک و مشخص کردن این هزینه ها می شود. اما این کار را چه کسی یا چه چیزی انجام می دهد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هزینه یابی بر عهده طرح توجیهی سفره خانه سنتی می باشد. یکی از اهداف مهم مربوط به نگارش این طرح، همین بوده و طرح توجیهی با تحقیقات گسترده ای که انجام داده و همینطور با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسانی که در تهیه آن نقش داشته اند؛ می تواند هزینه ها را کاملا دقیق و واضح روبرویتان قرار دهد. لذا با مشاهده آنها متوجه خواهید شد که چه هزینه ای ضروری بوده و باید در اولویت قرار گیرد و چه هزینه ای کم اهمیت تر است و باید در آخر به آن پرداخته شود. البته طرح توجیهی به جز این کار به انتقال سایر اطلاعات ضروری نیز می پردازد.

 

چگونه سود سفره خانه سنتی را برآورد کنیم؟

همانطور که برآورد سرمایه بر عهده طرح توجیهی سفره خانه سنتی می باشد؛ برآورد سود هم مربوط به همین طرح است. تمام جزئیات مربوط به سود و اعداد و ارقام آن در این طرح ذکر شده و از این طریق به پرسود بودن این کار پی خواهید بود. هر چند باید بگوییم با توجه به اینکه رفتن به سفره خانه سنتی یکی از تفریحات ثابت و رایج ایرانی ها به شمار می رود؛ بنابراین تعداد مراجعه کنندگان به آن بالاست. همین موضوع نشان می دهد که سود حاصل از این کار نیز بالا می باشد.

 

تجهیزات لازم برای شروع این کار

در سفره خانه سنتی علاوه بر سرو چای و قلیان، سرو انواع غذا نیز صورت می گیرد. بنابراین این محیط را می توان رستوران سنتی نیز خطاب کرد. با این اوصاف، تمام تجهیزاتی که برای راه اندازی رستوران نیاز می باشند؛ برای این مکان نیز احتیاج خواهند بود. تجهیزاتی که باعث انجام کار و سرعت بخشیدن به آن می شوند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین تجهیزات جهت راه اندازی سفره خانه سنتی خواهیم پرداخت:

 • کابینت آبچکان
 • کانتر سرد و کانتر گرم
 • مستر شف
 • پاتیل
 • ترازوی آشپزخانه
 • پاتیل
 • چلیک حبوبات
 • جا سینی استیل
 • میز کار دیواری استیل
 • انواع اجاق
 • یخچال
 • کباب پز

[irp posts=”28586″ ]

آیا سفره خانه سنتی توجیه اقتصادی دارد؟

سفره خانه سنتی با توجه به سبک سنتی و خاص خود طرفداران زیادی دارد. چه بسا که تعداد طرفداران آن از تعداد طرفداران یک کافه مدرن هم بیشتر است. البته میزان محبوبیت این فضا تا حد زیادی به امکانات و ظاهر آن بستگی دارد. هر چقدر امکانات آن کاملتر و ظاهرش به ظاهر سنتی شبیه تر باشد؛ به همان میزان دارای مشتریان بیشتری خواهد بود. بهداشت محیط، رفتار پرسنل و عوامل دیگر هم در این مسئله دخیل می باشند. با همه این اوصاف می توان سفره خانه سنتی را یک شغل پردرآمد خطاب کرد که از لحاظ اقتصادی نیز توجیه پذیر به نظر می رسد.

 

کشف راه حل های اصولی با طرح توجیهی

طرح توجیهی سفره خانه سنتی یکی از طرح های کاربردی است که با هزینه یابی و برآوردهای مالی، شرایط مالی مساعدی را مهیا می سازد. به دنبال آن راه حل های مناسب برای حل مشکلات مالی نیز کشف و به کار گرفته خواهند شد. راه حل هایی که می توانند جلوی بروز مشکلات غیر مالی را هم بگیرند. اگر از تجربه تلخ سرمایه گذاران شکست خورده پند بگیرید؛ دیگر قدم در راه آنها نخواهید گذاشت. خیلی از این سرمایه گذاران به دلیل یک اشتباه کوچک یعنی کمک نگرفتن از یک راهنما به چنین سرنوشتی دچار شدند. اما اگر آنها از یک راهنما مثل طرح توجیهی یاری می جستند؛ اکنون در مسیر بهتری قرار داشتند.

طرح توجیهی سفره خانه سنتی با برآوردهای مالی و همینطور اطلاعات ارزشمند دیگری که دارد؛ از ظهور خیلی از مشکلات جلوگیری می کند. اما برای تهیه این طرح راهبردی می توانید از مجموعه ما استارت وی اقدام کنید. با خرید طرح توجیهی از مزایای بی نظیر همچون پشتیبانی 4 ماهه تیم برخوردار خواهید شد.

طرح توجیهی سفره خانه سنتی 1401

ظرفیت سالانه 34000 پرس غذا
سرمایه در گردش 348 میلیون
برگشت سرمایه 2 سال
نرخ بازدهی 44درصد

دریافت طرح توجیهی سفره خانه سنتی 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی اختصاصی سفره خانه سنتی با مشاورین ما در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.