طرح توجیهی تولید جوش شیرین 🌟(بی کربنات سدیم)

طرح توجیهی تولید جوش شیرین - استارت وی

یکی از ترکیبات شیمیایی مهم در که صنایع مختلف مورد توجه قرار گرفته؛ جوش شیرین است. نام علمی این محصول، بی کربنات سدیم بوده و دارای چند گرید صنعتی، دارویی و غذایی می باشد. این محصول، یک ماده پودری سفید رنگ است که از خاصیت قلیایی برخوردار می باشد. همچنین ماده فوق دارای مزه شور بوده و ظاهر بلوری دارد. شاید فکر کنید جوش شیرین فقط برای تهیه نان مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما اینطور نیست. این محصول در صنایع مختلف اعم از صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع رنگرزی، صنایع بهداشتی و دارویی رواج یافته است. بنابراین می توان این ماده را از کاربرد و ضرورت بالا برخوردار دانست. با توجه به اهمیت این ماده و مصارف گسترده آن، تولید جوش شیرین، امری کاملا معقول به نظر می رسد؛ اما طرح توجیهی تولید جوش شیرین یکی از الزاماتی است که امکان ورود به حوزه تولید را میسر نموده و راه سود و درآمد بالا را برایتان باز خواهد کرد.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی تولید جوش شیرین - استارت وی

چرا باید خط تولید بی کربنات سدیم را راه اندازی کنیم؟

آمارهای زیادی نشان می دهد که ایران از پتانسیل لازم برای تولید مواد شیمیایی همچون بی کربنات سدیم یا جوش شیرین برخوردار می باشد. آمارهای مربوط به سال های گذشته، گواه بر این حقیقت است که ایران در بخش صادرات چندین محصول توانسته رتبه درخشانی کسب کند؛ یکی از این محصولات جوش شیرین است. این محصول در رده پرسودترین اقلام صادراتی قرار داشته و درآمد ارزی بی حد و مرزی را برای صادر کنندگان رقم زده است. از همین موضوع می توان به این نتیجه دست یافت در صورت رونق بخش تولید، بخش صادرات قوت گرفته و سود و درآمد حاصل از آن، عاید شما نیز خواهد شد. البته اگر کمر همت بسته و با تکیه بر طرح توجیهی تولید جوش شیرین، دانش خود به ویژه دانش مالی را نسبت به کار ارتقاء دهید.

 

وضعیت تولید، صادرات و واردات جوش شیرین

با توجه به کاربردهای گسترده جوش شیرین در تولید محصولات پلاستیکی، چرمی، بهداشتی و آرایشی، کشاورزی، نساجی، پلیمری، دامی و … تولید این محصول، اهمیت بالایی یافته است. اما تعداد واحدهای تولید کننده جوش شیرین از تعداد تقاضا برای آن کمتر است. به همین دلیل نیاز به تاسیس خطوط تولید بیشتری برای تولید جوش شیرین خواهد بود. یکی دیگر از دلایلی که سبب رشد یافتن وضعیت تولید جوش شیرین شده، هزینه تولید این محصول است که از سطح کمی برخوردار می باشد. علاوه براین اثرات زیست محیطی این ماده نیز ضعیف بوده و ضرر و آسیبی را به محیط زیست وارد نخواهد کرد. بر همین اساس پیش بینی شده تا سال 2024 بازار جهانی جوش شیرین، رشد بالایی را تجربه نماید.

در بررسی دیگر می توان گفت شیشه، سیمان و پلاستیک سه محصول اساسی و بسیار مهمی اند که توسط جوش شیرین تولید می گردند. اکنون نیاز روزافزون به این محصولات سبب شده تا هم تولید و هم صادرات و واردات جوش شیرین رونق یابد. آفریقا، آمریکا، اروپا و خاورمیانه، نقش عمده ای را در بازار جهانی این محصول ایفا می کنند. همچنین ترکیه، چین و روسیه نیز سهم پر رنگی در واردات این محصول دارند.

 

[irp posts=”59704″ ]

 

تولید جوش شیرین با چه مقدار سرمایه امکان پذیر می باشد؟

با توجه به اینکه تولید جوش شیرین در ایران نیازمند هزینه گزافی نیست، می توان با مقدار سرمایه نه چندان بالا نیز اقدام به تولید این محصول نمود. اگر خواستار دریافت آمار دقیق راجع به سرمایه لازم برای تولید این محصول هستید؛ راهی جز مراجعه به طرح توجیهی تولید جوش شیرین نخواهید داشت. این طرح راجع به مباحث مالی پروژه، تحقیق و بررسی نموده تا پاسخ سوالات مالی شما را به صورت دقیق و درست ارائه دهد. هدف از این کار، اخذ تصمیمات صحیح و حصول موفقیت در امر تولید است.

هزینه راه اندازی خط تولید جوش شیرین

طرح تولید جوش شیرین راجع به هزینه تولید این محصول بحث کرده و نتایج آن را در اختیارتان قرار خواهد داد. با توجه به متغیر بودن تمامی هزینه ها در کشور، هزینه تولید این محصول نیز تحت تاثیر این تغییر قرار گرفته است. طرح توجیهی تولید جوش شیرین، تمام این تغییرات را لحاظ کرده و هزینه ها را طبق آخرین تغییرات قیمتی عنوان می کند. بنابراین همه آمارهای مربوط به هزینه که در این طرح ملاحظه می کنید؛ دقیق بوده و می توانید به آنها استناد کنید. در قسمت زیر به برخی از هزینه های رایج در این کسب و کار اشاره کرده ایم:

  • هزینه اجاره زمین
  • هزینه خرید دستگاه ها و راه اندازی آنها
  • هزینه خرید مواد اولیه
  • هزینه حقوق پرسنل
  • هزینه های تعمیر و نگهداری
  • هزینه های پیش از بهره برداری
  • هزینه های پیش بینی نشده
  • هزینه های جاری
  • هزینه مجوز

 

[irp posts=”59804″ ]

 

بازار فروش این محصول

اهمیت روزافزون جوش شیرین و کاربردهای مختلف آن در صنایع داخلی و خارجی، خبر از گستردگی بازار فروش این محصول می دهد. با نگاهی به طرح توجیهی تولید بی کربنات سدیم، از وضعیت بازار فروش این محصول، مطلع گشته و به آمارهایی در این باره دست خواهید یافت. شما نیز با تولید این ماده کاربردی و مهم در بازار فروش این محصول و سهم حاصل از آن شریک خواهید شد.

 

مراحل اخذ مجوز تولید جوش شیرین و پروانه بهره برداری

مراحل اخذ مجوز تولید جوش شیرین و پروانه بهره برداری، تنها با حضور طرح توجیهی تولید جوش شیرین، سریعا طی خواهد شد. این طرح که مبتنی بر محتویات جامع و اساسی می باشد؛ نزد مجوز دهندگان اعتبار بالایی داشته و از این رو آنها را برای ارائه مجوز و پروانه، متقاعد خواهد کرد. بدون وجود این طرح، کارتان از اعتبار ساقط شده و مراحل اخذ مجوز، دشوار خواهد گردید.

 

وام و تسهیلات بانکی

کارشناسان بانکی فقط زمانی حاضر به ارائه مبالغ هنگفت تحت عنوان وام و تسهیلات بانکی به شما سرمایه گذاران گرامی خواهند بود که طرح توجیهی تولید جوش شیرین را از شما اخذ نمایند. این طرح که مستندات قابل قبولی را ارائه می دهد؛ نظر کارشناسان را جلب کرده و درصد موفقیت در امر دریافت وام و تسهیلات را تا حدود زیادی افزایش خواهد داد. بدون حضور این طرح، درخواست شما به طور جدی بررسی نشده و ممکن است مدت ها در صف وام و تسهیلات منتظر بمانید.

طرح توجیهی تولید جوش شیرین - استارت وی

برآورد سود تولید جوش شیرین

سود تولید جوش شیرین را می توان بسیار بالا برآورد کرد. کاربردهای گسترده این محصول نشان دهنده این موضوع می باشد. البته اگر دانش فنی و مالی خود را راجع به تولید افزایش داده و از راه درست وارد شوید؛ می توانید به سود ذکر شده دست پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در این باره، پیشنهاد می دهیم به طرح توجیهی تولید جوش شیرین یا بی کربنات سدیم رجوع فرمایید. این طرح، برآورد سود را انجام داده و علامت سوال های ذهنتان را از بین خواهد برد.

 

آیا تولید جوش شیرین از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر است؟

از آنجا که چرخ تولید بسیاری از صنایع با وجود جوش شیرین می چرخد؛ می توان تولید آن را از تولید اقتصادی بالایی برخوردار دانست. این ماده سفید رنگ نه تنها چرخ صنایع را به حرکت درآورده، بلکه سود و منفعت کلانی را به تولید کنندگان و فروشندگان این محصول انتقال داده است. همچنین اقتصاد کل کشور تحت تاثیر تولیدات این کشور قرار گرفته و بخشی از درآمد کشور از طریق تولید و فروش این محصول به دست آمده است. با همه این تفاسیر آیا نباید تولید جوش شیرین را موجه دانست؟!

 

بهبود وضعیت تولید با طرح توجیهی

طرح توجیهی تولید جوش شیرین یا بی کربنات سدیم با برآوردهای مالی و هزینه یابی، راه را بر روی خطاهای مالی بسته است. این طرح باعث حفظ سرمایه اصلی شده و وضعیت تولید را نیز بهبود می بخشد. بنابراین می توان آن را دارای فواید مهمی دانست. این در صورتی است که بدون طرح، امکان تحقق هیچ یک از اتفاقات به وجود نخواهد آمد.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی کربنات سدیم اختصاصی می توانید با کارشناسان در تماس باشید. با سفارش این طرح، از پشتیبانی 5 ماهه و رایگان ما برخوردار خواهید گشت. همچنین در تمام این مدت اگر احساس کردید طرح نیاز به تغییر دارد؛ می توانید طی مشورت با کارشناسان، این کار را انجام دهید. یک جلسه آنلاین و رایگان بین شما و سرمایه گذاران دیگر به منظور تبادل نظر و اطلاعات برگزار می گردد. در این جلسه، ابهامات رفع شده و مراحل اخذ مجوز، وثایق، ضمانت نامه های بانکی و پروسه دریافت وام، شفاف سازی می گردند. مهمترین پیامد این کار، افزایش حس اعتماد بین شما و سایر سرمایه گذاران است.

4.7/5 - (4 امتیاز)