طرح توجیهی تولید جدول بتنی 🌟(جهت وام+مجوز)

طرح توجیهی تولید جدول بتنی - استارت وی

امروزه روند ساخت و ساز شهری و صنعتی با سرعت بالایی در حال حرکت است. چه چیزی پاسخگوی این روند خواهد بود؟ استفاده از تکنولوژی های نوین و محصولات جدیدی که با تکیه بر آنها تولید شده اند. محصولی مانند جدول بتنی یکی از فرآورده های حاصل از بتن است که با تکیه بر تکنولوژی های نوین تولید می گردد. در گذشته که فناوری تا این حد پیشرفت نکرده بود؛ جدول بتنی قابلیت ساخت به صورت آماده را نداشت و تولید آن به روش سنتی صورت می گرفت. روشی که در حال حاضر با این میزان سرعت ساخت و ساز هماهنگ نیست. جدول بتنی که امروزه به صورت پیش ساخته تولید می گردد؛ با سرعت ساخت و ساز هماهنگ بوده و بهترین عملکرد را در محدود کردن فضاها، جابجایی آب های سطحی معابر و زیبایی شهر داشته است؛ لذا می توان آن را از اهمیت بسیار بالایی برخوردار دانست. طرح توجیهی تولید جدول بتنی، شما را با کم و کیف این محصول آشنا و روند تولید آشنا خواهد کرد.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

چرا باید خط تولید قطعات بتنی پیش ساخته (جدول بتنی) را راه اندازی کنیم؟

جدول بتنی یکی از پرکاربردترین مصالح محسوب می شود که متاسفانه عمر استفاده از آن در کشور ما 3 سال است؛ اما آمارها حاکی از آن است عمر این محصول در کشورهای دیگر 5 برابر بیشتر یعنی 15 سال می باشد. بنابراین باید روش های تولید را تغییر داد و یا واحدهای تولیدی مجهز را احداث نمود که با تکیه بر اصول فنی تولید می توانند عمر این محصول را افزایش دهند. با این اقدام، از مصالح ملی نیز به شکل بهتری استفاده شده و حیف و میلی صورت نخواهد گرفت. از همه مهمتر اینکه هزینه های عمومی نیز کاهش چشمگیری خواهد یافت.

 

وضعیت تولید، صادرات و واردات جدول بتنی

یکی از مواد اولیه مهم برای تولید جدول بتنی، سیمان و بتن است. سیمان و بتن از متریال مختلف از جمله شن و ماسه، ملات، تقویت کننده و … حاصل شده اند. ایران، دسترسی زیادی به هر یک از این متریال ها دارد؛ بنابراین وضعیت تولید کشور در حوزه جدول بتنی را می توان مثبت برآورد کرد. شرکت های فعال در استان های هرمزگان، تهران، فارس و کرج از تولید کنندگان این محصول به شمار می آیند. این شرکت ها توانسته اند با تولید پایدار، وضعیت بازار داخلی را از سکون در آورند؛ اما در حوزه صادرات، چندان موفق ظاهر نشده اند. محدودیت های صادراتی، مقررات محدود کننده، وضعیت حمل و نقل و بسیاری از عوامل دیگر در این موضوع دخیل بوده اند.

با تغییر در روند تولید و آشنایی با اصول رفع موانع صادراتی می توان این وضعیت را تغییر داد. در خصوص واردات نیز باید گفت بازار واردات همیشه رواج داشته و این بازار در خصوص محصولی مثل جدول بتنی نیز صدق می کند. اما با تقویت عرصه تولید و افزایش کیفیت محصول نهایی می توان نیاز کشور به واردات را قطع کرد.

[irp posts=”55490″ ]

تولید جدول بتنی با چه مقدار سرمایه امکان پذیر می باشد؟

تا وقتی که از یک منبع راهنما مثل طرح توجیهی تولید جدول بتنی کمک نگیرید، هیچ اطلاع درستی راجع به مقدار سرمایه کسب نخواهید کرد. این طرح که شاخص های مالی مهم را مورد بررسی قرار می دهد؛ نه تنها مقدار دقیق سرمایه را نشان خواهد داد؛ بلکه مباحث مالی دیگر را نیز با اعداد و ارقام به روز نشان می دهد. آنچه که مشخص است؛ این است که ظرفیت تولید، سرمایه مورد نیاز برای این کار را تعیین می کند. اگر ظرفیت گسترده تولید، مد نظر شماست؛ پس به سرمایه کلانی نیاز خواهید داشت. اما اگر قصد دارید با ظرفیت محدود شروع کرده و در آینده آن را گسترش دهید؛ در حال حاضر به سرمایه هنگفتی نیاز نخواهید داشت.

طرح توجیهی تولید جدول بتنی - استارت وی

هزینه راه اندازی خط تولید جدول بتنی

اینکه چه اهدافی از تولید جدول بتنی داشته باشید، مشخص کننده هزینه های تولید خواهد بود. اگر اهدافتان بزرگ باشد و تصمیم به راه اندازی واحد بزرگی از تولید جدول بتنی داشته باشید؛ پس بهتر است خود را آماده هزینه ها و مخارج بزرگ نمایید. اما اگر در ابتدا به اهداف بزرگ نمی اندیشید؛ با هزینه های کمتر هم می توانید کار را آغاز نمایید. پیشنهاد ما به شما سرمایه گذاران عزیز این است که به طرح توجیهی تولید جدول مراجعه کرده و آن را بررسی نمایید. این طرح با هزینه یابی های دقیق و جامع، هر نوع هزینه ای را مشخص و اعلام می کند. پس از آن تصمیم گیری آسان تر خواهد شد.

 

بازار فروش محصولات تولید شده

جدول بتنی از مهمترین مصالحی است که نیاز به آن شدید است. چنین محصولی که با این میزان نیاز همراه می باشد، قطعا در وضعیت مساعدی از بازار فروش قرار دارد. هر چند بازار یک محصول، چالش های خاص خود را داشته و اگر بدانید چطور بر این چالش ها غلبه کنید؛ بازار فروش خوبی را از آن محصولات خود خواهید کرد. همچنین شناسایی مخاطبان هدف و آشنایی با روش های مدرن بازاریابی هم می تواند وضعیت مطلوبی از بازار فروش را رقم بزند.

 

مراحل اخذ مجوز تولید قطعات بتنی و پروانه بهره برداری

مراحل اخذ مجوز تولید جدول بتنی و پروانه بهره برداری با وجود طرح توجیهی تولید جدول بتنی، سریع طی خواهد شد. این طرح که اهمیت غیر قابل انکاری دارد؛ یکی از عناصر فوق العاده ضروری و مهم برای اخذ مجوز و پروانه به شمار می آید. با اعطای یک طرح حرفه ای که سندی محکم برای کسب و کارتان است؛ می توانید مجوزهای لازم را دریافت کرده و یک گام به جلو حرکت کنید.

طرح توجیهی تولید جدول بتنی - استارت وی

 

 

وام و تسهیلات بانکی

طرح توجیهی تولید بتن آماده و قطعات بتنی نه تنها فرآیند اخذ مجوز و پروانه را آسان می سازد؛ بلکه روند دریافت وام و تسهیلات بانکی را نیز سرعت می بخشد. توجه فرمایید طرح تقدیمی شما به بانک، صرفا نباید نام طرح توجیهی تولید جدول بتنی را به همراه داشته باشد؛ بلکه باید حاوی محتویات جامع و تخصصی باشد تا از نگاه متصدیان بانکی قابل قبول واقع شود. همچنین این نکته را مد نظر قرار دهید که تقدیم طرح توجیهی تولید جدول بتنی به بانک یک امر دلخواهی نیست؛ بلکه یک اقدام ضروری و واجب است.

[irp posts=”59033″ ]

برآورد سود تولید جدول بتنی

تولید جدول بتنی یکی از پرسودترین مشاغل در دنیا از جمله کشور ما به شمار می آید. هزینه تمام شده این محصول در مقایسه با قیمت فروش آن دارای تفاوت زیادی بوده و همین موضوع در سود تولید موثر بوده است. لذا اگر به دنبال یک طرح سودآور جهت سرمایه گذاری هستید؛ پیشنهاد می دهیم طرح توجیهی تولید جدول بتنی را در راس توجه قرار دهید. این محصول که نقش مهمی را در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز ایفا می کند؛ همراه با سود هنگفتی است. البته اگر بی گدار به آب نزنید، شما نیز سهم بزرگی در این سود خواهید داشت.

 

تجهیزات لازم برای این کار کدامند؟

با تکیه بر تجهیزات پیشرفته و متنوع می توان روند تولید جدول بتنی را بهبود و سرعت بخشید. در ادامه به تجهیزات مورد نیاز جهت تولید این محصول اشاره نموده ایم:

  • دستگاه جدول زن تخم گذار
  • قالب های مخصوص
  • سیستم های وکیوم
  • میکسر بتن
  • دستگاه ویبره
  • لیفتراک
  • تجهیزات بسته بندی

 

آیا تولید جدول بتنی از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر است؟

جدول بتنی پیش ساخته یکی از بهترین قطعات بتنی آماده محسوب شده و روند ساخت و ساز را دچار پیشرفت و سرعت چشمگیری نموده است. پروژه های راه سازی و شهرسازی با حضور این محصول، قابلیت اجرا داشته و توسعه شهری را رقم زده اند. بنابراین با وجود همه این دلایل می توان متوجه این حقیقت شد که تولید جدول بتنی از لحاظ اقتصادی، کاملا توجیه پذیر بوده و چرخه تولید رو به بهبود خواهد رفت.

 

صد گام به جلو با طرح توجیهی

طرح توجیهی جدول بتنی با هزینه یابی و برآوردهای مالی، خطاهای مالی و هزینه ای را کاهش داده و اقدامات درست مالی را افزایش داده است. این طرح با نتایج دقیق خود، از هدر رفتن سرمایه جلوگیری کرده و به سدی در برابر شکست ها تبدیل خواهد شد. در آخر با وجود طرح توجیهی تولید جدول بتنی می توان صد گام به جلو برداشت.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

کارشناسان ما در استارت وی در خصوص سفارش طرح توجیهی اختصاصی، راهنمایی تان خواهند کرد. توجه داشته باشید با سفارش طرح توجیهی تولید جدول بتنی، مزایای ویژه ای در انتظار شماست. یکی از این مزایا، برخورداری از پشتیبانی 5 ماهه تیم استارت وی است؛ این پشتیبانی به صورت رایگان انجام می شود. اگر در طول این مدت، نظرتان تغییر کرد و مایل به ایجاد تغییراتی در طرح بودید؛ می توانید با کمک کارشناسان ما و کسب راهنمایی از آنها این کار را انجام دهید. از دیگر مزایایی که در اختیارتان قرار می گیرد؛ برگزاری یک جلسه رایگان به صورت آنلاین بین شما و سایر سرمایه گذاران است. در این جلسه رایگان، تبادل نظر صورت گرفته و ابهامات برطرف می گردند. ابهاماتی که در رابطه با مراحل اخذ مجوز، وثایق، ضمانت نامه های بانکی و پروسه دریافت وام وجود دارند؛ حل خواهند شد. این کار، ضریب اعتماد را افزایش داده و بین شما و سرمایه گذاران دیگر، این حس را به وجود می آورد.

4/5 - (5 امتیاز)