طرح توجیهی پرورش حلزون سال 1401 (PDF+WORD)

طرح توجیهی پرورش حلزون - استارت وی

طرح توجیهی پرورش حلزون سال 1401 (PDF+WORD)

4.9/5 - (7 امتیاز)

پرورش حلزون یک کسب و کار سودآور
در حال حاضر کسب و کارهای زیادی وجود دارند که سودآوری آنها بسیار بالاست. پرورش حلزون یکی از این کارهاست که صاحبان کسب و کار را به سمت درآمد و سود هنگفت سوق داده است. بنابراین شما نیز می توانید با ورود به این عرصه، چنین سود و درآمدی را صاحب شوید. اما از آنجا که آگاهی شما در آغاز راه بسیار کم است؛ نیاز مبرم به طرح توجیهی پرورش حلزون پیدا خواهید کرد. این طرح، برآوردهای مالی و هزینه ای را شامل گردیده و از این طریق بر میزان اطلاعات می افزاید.

برای دانلود طرح توجیهی پرورش حلزون سال 1401 کلیک کنید

طرح توجیهی پرورش حلزون - استارت وی

پرورش حلزون به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟

شاید حلزون از نگاه شما یک حیوان به ظاهر ساده و کم اهمیت باشد؛ اما اگر بدانید این جاندار نرم تن در صنایع، چه حضور موثری دارد؛ دیگر درباره آن چنین تصوری نخواهید داشت. امروزه از عصاره های بدست آمده از حلزون در صنایع آرایشی و بهداشتی، پزشکی و زینتی بهره می برند. چه بسا که در برخی از کشورها آن را در صنایع غذایی نیز مورد استفاده قرار می دهند.  بنابراین نیاز بالایی به این جاندار وجود داشته و با ورود به این حوزه می توانید ضمن تامین این نیازها، به منافع حاصل از این کار دست یابید.

حال اگر دغدغه اصلی تان، اطلاع از میزان سرمایه مورد نیاز جهت پرورش حلزون می باشد؛ باید بگوییم این کار با توجه به حوزه انتخابی، به سرمایه های مختلفی نیاز دارد. برای مثال اگر پرورش حلزون در حوزه صنعتی صورت گیرد؛ به فضای بزرگتر و تجهیزات بیشتر احتیاج خواهد داشت. به دنبال آن، سرمایه بالاتری هم نیاز است. طرح توجیهی پرورش حلزون به برآورد سرمایه پرداخته و اطلاعات دیگر را نیز در اختیار می گذارد.

هزینه پرورش حلزون

هزینه یابی یکی از اصلی ترین کارهایی است که طرح توجیهی پرورش حلزون انجام می دهد. با این وجود، نیاز شما در خصوص اطلاع از میزان هزینه ها تامین شده و امکان این را دارید تا همه هزینه ها را استخراج نمایید. با اطلاع از این موضوع، دیگر هیچ ابهامی در خصوص هزینه ها وجود نداشته و تصمیمات در یک فضای شفاف، اخذ می گردند. اما در ادامه به برخی از هزینه های مربوط به این کسب و کار پرداخته ایم:

 • هزینه اجاره یا خرید سالن پرورش
 • هزینه خرید تجهیزات
 • هزینه مواد غذایی حلزون
 • هزینه تاسیسات
 • هزینه تعمیرات
 • هزینه دستمزد
 • هزینه های ثابت و متغیر
 • هزینه اخذ مجوز

پرورش حلزون - استارت ویدرآمد و سود پرورش حلزون

به طور کلی هزینه کم حاصل از پرورش حلزون باعث شده تا سود این کار، روند صعودی را طی نماید. البته با انجام مجموعه ای از اقدامات درست می توانید در سود بیشتر این کار موثر باشید. از نگاه دیگر می توان بیان داشت با توجه به کاربرد گسترده حلزون در صنایع مختلف، تقاضای بالایی برای آن وجود دارد. این تقاضا منجر به سود بیشتر شده و دلیل قانع کننده دیگر برای این فرضیه یعنی سود بالای این کار به شمار می آید. البته برای کسب اطلاعات دقیق راجع به سود می توانید طرح توجیهی پرورش حلزون را ملاک قرار دهید. این طرح علاوه بر برآورد سود و انتقال اطلاعات مربوط به آن، اطلاعات ضروری دیگر را نیز منتقل می نماید.

 

تجهیزات مورد نیاز جهت پرورش حلزون

پرورش حلزون در سالن های بزرگ با تکیه بر تجهیزات خاص صورت می گیرد. این تجهیزات که از ساختار هوشمند و به روز برخوردار می باشند، روند پرورش را سرعت بخشیده و منجر به پرورش تعداد کثیری از حلزون ها در بازه زمانی کم خواهند شد. در ادامه به بررسی این تجهیزات می پردازیم:

 • مسواک مخصوص برای تمیز کردن پوسته حلزون
 • تجهیزات اندازه گیری جهت پی بردن به سایز و اندازه حلزون
 • اسفنج مخصوص نظافت (برای تمیز کردن مخزن و آکواریوم)
 • تجهیزات اندازه گیری رطوبت
 • تجهیزات اندازه گیری دما

پیشنهاد به مطالعه:  طرح توجیهی پرورش زالو (سال 1401) pdf.word

 

آیا پرورش حلزون توجیه اقتصادی دارد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت بله. به این دلیل که حلزون نه تنها از لحاظ هزینه نگهداری، سودمند به نظر رسیده و با هزینه کم، راه را برای درآمد بالا باز کرده است؛ بلکه مزیت های دیگری هم دارد. این جاندار نرم تن نسبت به بیماری ها مقاومت زیادی نشان می دهد. بنابراین درصد اتلاف آن، بسیار کم است. تجهیزات و امکاناتی که جهت پرورش و نگهداری حلزون نیاز می باشند؛ دارای تعداد اندک بوده و باز هم با این دلیل، پی به توجیه اقتصادی بالای این کسب و کار خواهیم برد.

فیلم پرورش حلزون برنامه میدون

کسب آگاهی با طرح توجیهی پرورش حلزون

طرح توجیهی پرورش حلزون هزینه یابی و برآوردهای مالی را در سرلوحه کار خود قرار داده است. این طرح مانند یک راهنما کمک می کند تا دچار اشتباهات ریز و درشت نشوید. در گذشته که کمتر کسی از حضور موثر این طرح بهره مند بود؛ اشتباهات گزافی گریبان سرمایه گذاران را می گرفت. اشتباهاتی که به قیمت بر باد رفتن سرمایه تمام می شدند.

اما حالا با حضور این طرح می توان جلوی این اتفاقات را گرفت. طرح توجیهی پرورش حلزون، اطلاعات بسیار خوبی را در اختیارتان قرار می دهد. اطلاعاتی که باعث جلوگیری از مشکلات کوچک و بزرگ خواهند شد. همچنین طرح توجیهی جهت اخذ وام و مجوز، همراهی تان کرده و می توانید با آن اقدامات بهتری در این راستا انجام دهید. با خرید طرح توجیهی سفارشی از طریق تیم ما استارت وی، خدماتی مثل پشتیبانی 4 ماهه را دریافت خواهید کرد.

دریافت طرح توجیهی پرورش حلزون سال 1401

ظرفیت تولید 150,000حلزون
برگشت سرمایه 1 سال
نرخ بازدهی سرمایه 98 درصد

 

 • مخاطب: کشاورزان، کارآفرینان، سرمایه گذاران
 • فرمت محتوا: pdf و doc
 • سال نگارش: 1401
 • نوع محصول: مجازی و دانلودی
 • نوع دسترسی: دانلود بلافاصله بعد از خرید

👇👇👇👇

دریافت طرح توجیهی پرورش حلزون سال 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی اختصاصی، کافیست با کارشناسان ما در استارت وی تماس بگیرید. آنها نه تنها راهنمایی های لازم در خصوص نحوه ثبت سفارش را در اختیارتان می گذارند؛ بلکه با مشاوره های پیش از خرید، میزان آگاهی تان را افزایش می دهند.

از ترسهات عبور کن
وقتی میخوای یه کسب و کاری راه بندازی، حتی بعد از بررسی دقیق، بازهم موقع اقدام که میرسه، سروکله ترس پیدا میشه و مغز شروع میکنه به قصه بافی، بدترین سناریوهای شکست و ناکامی و همه راه هایی که شاید تلاشت به نتیجه نرسه! اگه همه پولامو از دست بدم چی!؟؟ اگه بازنده شدم چی!؟؟ اگه کسی از طرحم استقبال نکنه چی!؟؟ اگه نتونم!؟؟ اگه نشه!؟؟ و …
در جواب همه سیاه نمایی ها میشه پرسید؛ پس همه احتمالات دیگه چی؟؟؟ اگه بترکونه چی؟؟؟ اینکه بهترین و مهمترین اقدام زندگیم بشه چی؟؟؟ اینکه زندگیم رو از این رو به اون رو کنه چی؟؟؟ اینکه یکی از بهترین های حوزه کاری خودم بشم چی؟؟؟ اینکه زنجیره فقر و نداری برای چندین نسل بعد از خودم از بین بره چی؟؟؟ اینکه خودم و خانواده ام برای همیشه در رفاه و آرامش باشیم چی؟؟؟ اینکه اسمت به نیکی و به فراوانی یاد بشه چی؟؟؟ و …
بحث خوشبینی کورکورانه نیست، بحث برقراری تعادله بین انتظار برای نتایج مثبت و منفی و بحث اینه که اگه تو آگاهانه ورود نکنی، ذهنت فقط به نتایج منفی می پردازه و به همین خاطره که خیلی هامون همون اول مسیر منصرف میشیم و هیچ اقدامی نمی کنیم.
سفارش طرح توجیهی اختصاصی - استارت وی 📲09303217722 برای تماس کلیک کنید📲