کسب درآمد با بیت کوین و اتریوم (آموزش روش میلیونی)

کسب درآمد با بیت کوین و اتریوم (آموزش روش میلیونی)

یکی از مهم‌ترین ابزارهای مالی شناخته شده در دنیا، ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین و اتریوم است. خوشبختانه در سال‌های اخیر با توجه به کسب مجوزهای قانونیِ فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال ، این امکان برای همه ایرانی‌ها فراهم شده تا از این راه به کسب درآمد بپردازند.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

در این بین دو ارز محبوب و پُرطرفدار وجود دارد که افراد بیشتر دارایی‌های خود را روی این دو ارز سرمایه‌گذاری می‌کنند. اتریوم و بیت کوین در این دسته قرار دارند. در این نوشتار قرار است تا با زبانی ساده به آموزش کسب درآمد با اتریوم و بیت کوین بپردازیم.

مزایای کسب درآمد با ارزهای دیجیتال

 • همه چیز در مورد ارزهای دیجیتال شفاف است و هیچ کس نمی‌تواند تراکنش‌های ثبت شده را دستکاری کند.
 • انتقال و نحوه انجام تراکنش‌ها ساده است و هر کسی می‌تواند در مدت زمانی کوتاهی تعداد زیادی ارز دیجیتال ارسال کند.
 • ارزهای دیجیتالی غیرمتمرکز هستند. از این رو این مهم قابلیت دسترسی آن را برای همه مردم دنیا فراهم کرده است. فرقی ندارد که در چه کشوری هستید، می‌توانید با رمز ارزها به کسب درآمد بپردازید.
 • به خاطر وجود شبکه بلاک ‌چین، امنیت ارزهای دیجیتال تضمین شده است. یعنی امکان هک آن وجود ندارد و شبکه بلاک ‌چین امنیت تراکنش‌ها و کیف پول افراد را تضمین می‌کند.

کسب درآمد با اتریوم

همانطوری که گفتیم اتریوم یکی از مهم‌ترین ارزهای دیجیتالی است که می‌توانید با استفاده از آن به کسب درآمد بپردازید. در ادامه آموزش کسب درآمد با اتریوم را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 • استخراج یا ماینینگ:

استخراج یا ماینینگ از جمله روش ‌های رایج برای کار با ارزهای دیجیتال به خصوص اتریوم است. اتریوم با استفاده از الگوریتم گواه اثبات کار می‌کند. این موضوع این امکان را به کاربران می‌دهد که با استفاده از کارت‌های گرافیکی کار کنند و به استخراج ارزهای دیجیتالی بپردازند.

برای انجام ماینینگ هزینه‌هایی چون برق و سخت افزارهایی که استفاده می‌شود و همچنین نگهداری از آن سخت‌افزارها را در نظر بگیرید.

 

نکته:

«تفاوت جزئی در هزینه استخراج ارز اتریوم و بیت کوین وجود دارد. هزینه استخراج اتریوم پایین‌تر از بیت کوین است و این موضوع تنها به دلیل ارزان‌تر بودن دستگاه‌های اتریوم نسبت به بیت کوین است. بنابراین قبل از استخراج اتریوم به این نکته مهم توجه داشته باشید»

 • خرید اتریوم:

از جمله روش ‌های کسب درآمد با اتریوم ، خرید اتر است. رشد این ارز دیجیتالی در سال 2016 به بالاترین میزان خود رسیده بود. به همین دلیل پیش بینی می‌شود که اگر این رشد ادامه پیدا کند، می‌توانید به ازای هر دلار خرید اتر، 30 دلار به دست آورید و این نشان دهنده ارزشمند بودن اتر است.

سرمایه‌گذاری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کنار مزایایی که دارد می‌تواند سرمایه‌های شما را به خطر بیندازد. ارز دیجیتالی اتریوم هر لحظه امکان دارد که از بین برود، از این رو همه دارایی‌های خود را صرف خرید ارزهای دیجیتالی نکنید و بخشی را برای سایر سرمایه‌گذاری‌های خود کنار بگذارید.

نکته:

«هرگز کار خرید و فروش اتریوم و سایر ارزهای دیجیتالی را با موبایل انجام ندهید. موبایل به راحتی هک می‌شود و می‌تواند به صورت فیزیکی دزدیده شود. از این رو وسیله امنی برای قرار دادن اطلاعات شما در آن نیست»

 • برنامه‌نویس بلاک ‌چین:

از جمله راه‌هایی که افراد از طریق آن درآمد کسب می‌کنند، برنامه‌نویسی است. اگر بتوانید برنامه خاصی برای یک بلاک ‌چین در حوزه ارز دیجیتالی اتریوم بنویسید، در این زمینه موفق خواهید شد. برنامه‌نویسی حوزه بلاک ‌چین این امکان را به شما می‌دهد که ماهیانه درآمد زیادی کسب کنید.

 • ایجاد یک وبلاگ:

با ساخت یک وبلاگ و قرار دادن اطلاعات لازم در خصوص اتریوم و روش‌های کار با آن می‌توانید به عنوان یک آموزش دهنده ارزهای دیجیتالی فعالیت کنید. می‌توانید با قرار دادن حق اشتراک و همچنین دریافت تبلیغات به درآمد برسید.

کسب درآمد با اتریوم سخت نیست، اما شما باید در این زمینه اطلاعاتی داشته باشید و بدون دانش قبلی به حوزه ارزهای دیجیتالی ورود نکنید؛ اگر هم این کار را انجام دادید، با خرید و فروش‌های کم آغاز کنید تا این مهم باعث از دست رفتن سرمایه‌های شما نشود.

دانلود طرح توجیهی اتریوم (1400)

کسب درآمد با بیت کوین

یکی از مهم‌ترین ارزهای دیجیتال که همچنان در صدر رقابت با سایر ارزها قرار دارد، بیت کوین است. بیت کویین محبوب‌ترین ارز دیجیتالی است که باعث شده بسیاری از رمز ارزهایی که بعد آن ایجاد شدند، به خاطر کارنامه سفید این ارز، از گردونه رقابت‌ خارج شوند.

از این رو در ادامه روش‌های مهم و آسان کسب درآمد با بیت کوین را به شما آموزش می‌دهیم. فرقی نمی‌کند که تمرکز فعالیت خود را روی کدامیک از رمز ارزها قرار دادید، اما باید بدانید که رمز ارزها روزی از بین خواهند رفت و شما باید این ریسک را بپذیرید.

دانلود طرح توجیهی بیت کوین(1400)

 • روش قطره‌ای:

سایت‌هایی به نام سایت قطره‌ای وجود دارد که شما به ازای فعالیت در آن سایت‌ها و کلیک کردن‌ها، مقدار کمی بیت کوین دریافت می‌کنید. این روش به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. باید زمان زیادی را بگذارید و این کار را انجام دهید.

شما با زدن یک گزینه (claim) و یا حل کردن کد «کپچا» می‌توانید بیت کوین دریافت کنید. اما اگر بتوانید افرادی را هم به این کار دعوت کنید و شما معّرف آن‌ها باشید، هر وقت که آن‌ها کلیک کنند، به کیف پول شما هم بیت کوین بیشتری افزوده خواهد شد.

البته ممکن است گرفتار سایت‌ها تقلبی شوید. طوری که با کلیک کردن‌ها هیچ بیت کوینی به حساب شما نمی‌ریزند. حتی ممکن است با کمک هکرها اطلاعات حساب شما را هک کنند و این مهم باعث شود که حسابتان خالی شود. اگر می‌خواهید ریسک کار را کاهش دهید، از سایت‌هایی که نسبت به آن مطمئن هستید، استفاده کنید.

البته اگر در حوزه طراحی سایت و برنامه‌نویسی اطلاعات کافی دارید، خودتان یک سایت قطره‌ای راه‌اندازی کنید. با این روش می‌توانید از طریق تبلیغات به درآمد بالایی برسید و دیگر نیازی نیست که هر روز ساعت‌ها از وقت ارزشمند خود را برای کلیک کردن هدر دهید.

نکته:

«شاید در حال حاضر سایت‌های کلیکی معتبر زیادی وجود داشته باشد، اما عمر این سایت‌ها کوتاه است و بعد از مدتی بیشتر آن‌ها بسته می‌شود. سایت‌های کلیکی به شدت به تبلیغات وابسته هستند و تعداد کمی از آن‌ها می‌توانند بقای خود را حفظ کنند»

 

 • عضویت در انجمن بزرگ بیت کوین:

یکی از روش‌ های جالب کسب درآمد با بیت کوین، عضویت در انجمن است. بعد از اینکه به عضویت انجمن بیت کوین درآمدید، یک امضا مخصوص به خود را در نظر می‌گیرید. در بیت کوین کمپین‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با فعالیت در هر یک از آن‌ها از طریق امضا خودتان تبلیغ بگیرید و درآمد کسب کنید.

در این روش ریسک کار بسیار کم است و درآمدی هم که به دست می‌آورید، متوسط خواهد بود. به این ترتیب می‌توان گفت که هیچ خطری سرمایه‌های شما را تهدید نخواهد کرد.

 • انجام معامله خرید و فروش (دلالی):

از جمله روش‌هایی که می‌توانید به کسب درآمد با بیت کوین بپردازید، معامله کردن است. این مهم شباهت زیادی به بازار بورس دارد. به این ترتیب که مانند دلالان بازار حقیقی و بورس، منتظر فرصت می‌مانید تا ارزش بیت کوین بالا رود؛ در آن صورت آن را به فروش می‌رسانید.

این روش ریسک بالایی دارد، اما می‌توانید روی درآمدی که در انتها به دست می‌آورید، حساب باز کنید. برای این کار باید یک دوره آموزشی بگذرانید. از این طریق یاد می‌گیرید که چه زمانی باید بیت کوین‌های خود را خرید و فروش کنید.

 • بازاریابی با لینک مخصوص به خودتان:

برای کسب درآمد از طریق بیت کوین از این روش، باید به صرافی مراجعه کنید. در صرافی یک لینک مخصوص به خودتان را دریافت خواهید کرد. در واقع در این روش نقش شما مانند یک بازاریاب است. وقتی که لینک را دریافت کردید، آن را در فضای اینترنت منتشر می‌کنید.

هر کسی که رو لینک شما کلیک کند و از طریق لینک شما ثبت نام و یا خریدی انجام دهد، به همین ترتیب بیت کوین به کیف پول شما واریز خواهد شد. این کار زمان زیادی را از شما می‌گیرد، اما روشی امن است. مطمئن خواهید بود که سرمایه‌ای را از دست نخواهید داد.

نکته:

«همیشه در معاملات خود از ایمیل دوم استفاده کنید. در معامله با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم این امکان وجود دارد که ایمیل شما هک شود و اطلاعات‌تان به سرقت برود. این نکات کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت یکی از عوامل مهم بالا رفتن امنیت کیف پول شما خواهد بود»

 

 • استخراج یا ماینینگ بیتکوین:

از جمله روش‌های رایج و پُرهزینه برای کسب درآمد با بیت کوین، استخراج آن است. برای این مهم باید فضا و دستگاه‌های مورد نیاز آن را خریداری کنید و بعد از آن باید هزینه‌های برق را نیز در نظر بگیرید. شاید انجام این کار چندان عاقلانه به نظر نمی‌رسد، اما سود سرشاری از ماینینگ  نصیب شما خواهد شد.

ما در سایت استارت وی تمامی هزینه های استخراج ارز دیجیتال را در قالب طرح توجیهی برای بیت کوین و اتریوم برآورد کرده ایم و برای کسانی که به دنبال درآمدهای چندصد میلیونی هستند در سایت قرار داده ایم.

درباره استخراج ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم  مشاهده جزئیات طرح توجیهی بیت کوین 1400

 • پلتفرم وام بیت کوین:

پلتفرمی به نام «وام بیت کوین» طراحی شده است. شما می‌توانید از طریق وام دادن، بخشی از بیت کوین خود را به کسانی که نیاز دارند، قرض بدهید. برای این وام‌ها سودهای زیادی در نظر گرفته شده است. اما برای اینکه وام گیرنده وام را پس بدهد، تعهدی وجود ندارد. به همین دلیل ممکن است که پول خود را از دست بدهید.

این کار را توصیه نمی‌کنیم، مگر اینکه نگرانی به خاطر از دست دادن بیت کوین‌های خود نداشته باشید. روش‌های زیادی برای کسب درآمد با اتریوم و بیت کوین وجود دارد، اما توصیه می‌کنیم روش‌هایی را به کار بگیرید که از ریسک کمتر و درآمد بالاتری برخوردار باشد. هر چقدر میزان ریسک اولیه شما کم باشد، طبیعتاً سود و درآمدی که در انتها نصیبتان می‌شود، بیشتر خواهد بود.

 • ساخت وب‌سایت:

اگر چرخی در اینترنت بزنید متوجه می‌شوید که سایت‌های زیادی در حال آموزش ارزهای دیجیتال و موضوعات وابسته به آن هستند. از این رو شما هم می‌توانید با ساخت یک وب‌سایت با هدف آموزش و تبلیغات از این راه کسب درآمد کنید.

سعی کنید که در وب‌سایت خودتان به صورت تخصصی یک نوع ارز دیجیتالی را مورد آموزش قرار دهید و آموزش‌های خود را به صورت تصویری دنبال کنید. با این روش می‌توانید به یک متخصص در ارز مورد نظر مثلاً بیت کوین تبدیل شوید.

نکته:

«طرح ایجاد یک وب‌سایت و یا وبلاگ می‌تواند برای همه ارزهای دیجیتال مناسب باشد. اما شما خودتان را محدود نکنید و از قدرت شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام غافل نشوید. بخشی از آموزش خود را از طریق این شبکه محبوب ارائه دهید و دنبال کنندگان خود را به سایت و یا وبلاگتان متصل کنید»

 

روش‌های کسب درآمد با بیت کوین که باید از آن اجتناب کنید

 • روش کسب درآمد به روش هایپ: این روش به معنای سرمایه‌گذاری با ریسک بالا است. در این زمینه سایت‌هایی وجود دارند که می‌گویند بیت کوین شما را در مدت کوتاهی چند برابر می‌کنند. از آن خودداری کنید. این سایت‌ها به ناگهان با بیت کوین‌های شما ناپدید می‌شوند.
 • روش کسب درآمد با کمک انشعاب: این انشعاب توسط بیت کوین به وجود آمده که می‌توانید سکه‌های جدیدی را داشته باشید. نباید در ابتدا به سراغ این انشعاب‌ها بروید. ورود در این زمینه نیازمند داشتن دانش فنی است.
 • روش کسب درآمد با بیت کوین از طریق تبلیغات: این مهم یکی از روش‌های غلط کسب درآمد است. می‌توانیم بگوییم که این روش کاملاً کلاهبرداری است. برخی از افراد سایت‌هایی را برای کلیک‌ها رایگان بر روی تبلیغات می‌سازند که تنها خودشان سود می‌برند و امکان هک حساب و ایمیل شما در این سایت‌ها وجود دارد.

نکته:

«هر چند روش‌های دیدن تبلیغات و سایت‌های کلیکی به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای کسب درآمد با بیت کوین هستند، اما شدیداً توصیه می‌کنیم که از این سایت‌ها دوری کرده و وقت خود را برای یادگیری روش‌های دیگر کسب درآمد با ارزهای دیجیتال صرف کنید»

سخن پایانی…

موضوع مهمی که باید در زمینه آموزش کسب درآمد با اتریوم و بیت کوین در نظر بگیرید این است که دست از یادگیری بر ندارید. شاید فکر کنید با آموختن چند ترفند ساده در زمینه رمز ارزها به مهارت می‌رسید، اما اشتباه می‌کنید.

هر روز و هر لحظه در دنیای پول‌های مجازی تغییرات زیادی رخ می‌دهد و اگر شما از آن‌ها غافل باشید، این موضوع می‌تواند سرمایه‌های اصلی و ارزهای دیجیتالی شما را به خطر بیاندازد. بنابراین از قدرت یادگیری در موفقیت، غافل نشوید.

همچنین سعی کنید روش‌های مختلف کسب درآمد با ارزهای دیجیتالی را یاد بگیرید و به یک روش بسنده نکنید. بر این موضوع تأکید داریم، چرا که ممکن است یک روش جواب ندهد و شما می‌توانید با تمرکز بر روش‌های دیگر، ضمن کسب درآمد و سود، از رقبای خود پیشی بگیرید.

با آگاهی و شناخت هزینه ها و درآمدهای استخراج ارز دیجیتال می توانید در 4 سال آینده استقلال مالی خود را جشن بگیرید.

درباره استخراج ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم  مشاهده جزئیات طرح توجیهی بیت کوین

5/5 - (1 امتیاز)