طرح توجیهی پرورش زالو 🌟 pdf.word

طرح توجیهی پرورش زالو

آنچه می خوانید...

پرورش زالو، اقدامی موثر در راستای مداوای امراض

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اهمیت و تاثیر بالای زالو در درمان بسیاری از بیماری ها و امراض، بر خیلی از افراد، محرز گردیده است. تقریبا همه میدانند که زالو در طب سنتی استفاده شده و بیماری های مختلف از جمله مشکلات خونی را درمان نموده است. اما با توجه به اینکه نیاز جامعه، بزرگتر شده و به تعداد زالوهای بیشتر جهت مداوا احتیاج خواهد بود؛ لذا باید اقدامی در راستای گسترش واحدهای پرورش زالو انجام داد. البته این امر بدون کمک طرح توجیهی پرورش زالو امکانپذیر نیست. چرا که در ابتدای مسیر، نقاط مبهم و کوری وجود دارند که اگر آنها را شناسایی نکنید؛ با شکست مواجه خواهید شد. طرح توجیهی نگارش شده توسط سایت استارت وی به شناسایی این نقاط کمک می کند.

طرح توجیهی پرورش زالو

چه مقدار سرمایه نیاز است؟

اطلاع از سرمایه، امکانی بهتر برای تصمیم گیری را فراهم کرده و در رفع تردیدها نیز موثر است. چرا؟ چون وقتی بدانید پرورش زالو، دقیقا چه مقدار سرمایه می خواهد؛ تصمیم بهتری برای راه اندازی این کسب و کار گرفته و انگیزه قوی تری نیز خواهید یافت. اما بدون اطلاع از میزان دقیق سرمایه، دائما دچار ترس و تردید شده و با خود می گویید مبادا این شغل، سرمایه خیلی بالایی نیاز داشته باشد و شما از پس تامین آن بر نیایید. در هر حال، طرح توجیهی پرورش زالو، میزان سرمایه مورد نیاز را برآورد کرده و با اعلام آن، پاسخ سوال شما را خواهد داد. همچنین با کمک این طرح می توانید اطلاعات مفید دیگری را هم کسب نمایید.

 

آیا پرورش زالو مستلزم هزینه بالایی است؟

اگر پرورش زالو با روش های مدیریتی درست صورت گیرد، منجر به کاهش هزینه ها خواهد شد. این روش ها را از طرح توجیهی دریافت خواهید کرد. در ضمن اگر اطلاعات دیگری هم نیاز داشته باشید، این طرح در اختیارتان قرار می دهد. اما بپردازیم به برخی از هزینه های مربوط به این کار:

 • هزینه اجاره مکان پرورش
 • هزینه خرید بچه زالو
 • هزینه خرید تجهیزات
 • هزینه تخصیص آزمایشگاه برای انجام آزمایش روی زالوها
 • هزینه تغذیه ای
 • هزینه درمان و مراقبت از زالوها
 • هزینه انرژی مصرفی
 • هزینه اخذ مجوز

طرح توجیهی پرورش زالو

 

سود این کار چقدر است؟

اگر دغدغه ای مثل سود پرورش زالو، ذهن شما را به خود مشغول کرده، چرا به طرح توجیهی پرورش زالو رجوع نمی کنید تا پاسخ سوال خود را بگیرید؟ در این طرح، برآوردهای مربوط به سود به طور دقیق و درست انجام شده و به اطلاعات مفیدی در این باره خواهید رسید. در حالت کلی می توان گفت سود حاصل از پرورش زالو، بالاست. چرا که زالو به جایگاه مهمی در حوزه درمان دست یافته و روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود. البته اگر راه مقابله با بیماری های زالو را بدانید؛ هزینه ها را کنترل کرده و با شناخت بازار هدف به آن نفوذ یابید، قطعا سود بیشتری را هم کسب خواهید کرد.

 

تجهیزات لازم برای احداث سالن پرورش

جهت احداث سالن پرورش زالو به تجهیزات خاصی نیاز خواهید داشت. تجهیزاتی که از آنها در طرح توجیهی پرورش زالو نیز نام برده شده است. در این بخش به برخی از مهمترین این تجهیزات اشاره خواهیم کرد:

 • پمپ آب
 • شیلنگ
 • دماسنج
 • مخزن سر پوشیده
 • سیستم تهویه
 • تجهیزات حمل و نقل

 

آیا پرورش زالو از نظر اقتصادی موجه است؟

پاسخ این سوال مثبت است. به این دلیل که نه تنها پرورش زالو به سرمایه اولیه کم نیاز دارد؛ بلکه با سود نهایی زیادی نیز همراه می باشد. به طور کل، هر حرفه ای که سود بالایی در پی داشته باشد، از نظر اقتصادی، توجیه پذیر خواهد بود. البته دلایل دیگری را هم می توان به موجه بودن این شغل ربط داد. برای مثال این کار حتی در فضای خانگی نیز امکانپذیر بوده و نیاز به محیط بزرگ برای اجرا نخواهد داشت. همچنین طب سنتی، نیاز مبرم به این جاندار داشته و با تکیه بر آن، به فریاد خیلی از بیماران رسیده است. لذا تا مادامی که بیماری از جامعه محو نشود؛ نیاز به زالو هم هیچگاه قطع نخواهد شد. آیا همه اینها برای موجه نشان دادن این حرفه، کافی نیستند؟!

 

چطور موانع را رد کنیم؟

اگر ترس بزرگ شما، موانعی هستند که ممکن است در حین پرورش زالو، جلویتان سبز شوند؛ اگر دوست ندارید مثل برخی از سرمایه گذاران، در دام ناآگاهی اسیر شده و علاوه بر سرمایه، امید و انگیزه خود را از دست بدهید؛ از طرح توجیهی کمک بخواهید. هیچ کاری در ابتدا آسان نیست. اما اگر قلق آن را متوجه شده و از همه جوانب منفی و مثبت مطلع شوید؛ بی شک این مسیر را به شکل بهتری طی خواهید کرد. ولی مسئله اینجاست که این نتیجه به تنهایی محقق نشده و طرح توجیهی در محقق کردن آن، نقش اساسی را ایفا می کند.

 

تغییرات چشمگیر با طرح توجیهی پرورش زالو

اگر خواهان رونق کسب و کار بوده و می خواهید تغییرات مثبتی را در روند شغلی تان ایجاد نمایید؛ از طرح توجیهی پرورش زالو غافل نشوید. این طرح مثل یک مرجع راهنما به دادتان رسیده و با ارائه اطلاعات جامع و راهبردی، اجازه ورود مشکلات را نخواهد داد. همچنین طرح فوق منجر به اخذ سریع وام و مجوز شده و از اعتبار بالایی برخوردار می باشد. اگر این طرح را از استارت وی تهیه نمایید؛ از شرایط فوق العاده مثل پشتیبانی 4 ماهه تیم ما برخوردار خواهید گشت.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

پس از تماس با مشاورین استارت وی، آنها شما را کامل راهنمایی کرده و نحوه ثبت سفارش را نیز خواهند گفت. پس هر سوال یا درخواستی که دارید را با مشاورین ما در میان بگذارید.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.