آموزشیکارگاه تولید قند

هزینه احداث کارخانه و کارگاه تولید قند کله و شکسته

هزینه احداث کارخانه و کارگاه تولید قند کله و شکسته

آیا کارگاه تولید قند خانگی صرفه اقتصادی دارد؟

میزان سرمایه مورد نیاز؟

قندشکن خانگی.

قند خردکن خانگی.

قبل از هر چیز چکار کنیم؟

بدون برند بفروشیم؟

چگونه فروش بالایی داشته باشیم؟

کارآفرینی در خانه

این روزها همه به دنبال شغل پر سود هستند تا با استفاده از سرمایه کم کارآفرینی کنند و به سود اقتصادی دست یابند. برای کارآفرینی و ایجاد سود در خانه می توان یک کارگاه تولید قند خانگی راه اندازی کرد. تولید قند کله پرسی با هزینه متوسط امکان پذیر است. با استفاده از کمترین میزان هزینه هم می توان یک کارگاه بسته بندی قند راه اندازی کرد. اما قبل از هر چیز آیا کاری که می خواهیم انجام دهیم سود مناسبی در این منطقه می تواند ایجاد کند؟ چگونه می توان محصول آماده شده و بسته بندی شده را فروخت؟ چگونه باید قیمت گذاری کرد؟ اگر شما اصول و زیربنای کارتان را بدرستی انجام دهید با مشکلات مواجه نخواهید شد. برای اطلاع از میزان هزینه احداث کارخانه و کارگاه تولید قند کله و شکسته می توانید فایل زیر را مطالع کنید.

هزینه احداث کارخانه و کارگاه تولید قند کله و شکسته
هزینه احداث کارخانه و کارگاه تولید قند کله و شکسته

مصرف چای و قند

کسی را می شناسید که قند و یا چای مصرف نکند؟ چای باعث رفع خستگی می شود و روزانه همه ما تمایل به چای خوردن و رفع خستگی داریم. چای خوردن با مصرف قند همراه است و جزء جدایی ناپذیر آن است. بازار فروش این محصول همیشه هست و خواهد بود. اما چرا همه نمی توانند در بازار دوام بیاورند و رقابت کنند. قیمت یکی از مولفه های رقابت بین رقباست و در برخی مناطق کیفیت از اولویت برخوردار است. هرچه از مراکز شهر و استان به سمت نواحی و حاشیه های شهر و کشور دورتر شویم کیفیت جای خود را به قیمت می دهد و کیفیت گم می شود. حاشیه کشور و مناطق دور افتاده معمولا خانوارهای فقیر زندگی می کنند و یکی از ترجیحات این مصرف کنندگان قیمت است و هر محصول با قیمت پایینتر عرضه شود، آن را خریداری می کنند ولی در مناطق مرکزی شهری و کشوری کیفیت در اولویت مصرف کننده قرار می گیرد و اینجاست که محصولات برند شده و شناخته شده فروش خوبی خواهند داشت. اما چگونه می توانیم فروش چندین برابری داشته باشیم و در تمامی حالات ذکر شده فروش خوب را تجربه کنیم؟

برای اطلاعات بیشتر فایل راه اندازی کارخانه و کارگاه خانگی را دانلود کنید.
تولید و بسته بندی
راه اندازی کارگاه تولید قند شکسته و حبه صنعتی
کارگاه تولید قند کله و حبه خانگی
و ….
دانلود فایل
منبع: بازار شیرین ایران
 برای اطلاع از سایر طرح های توجیهی کلیک کنید.

امتیاز به این مطلب

0

کل امتیازات

هزینه احداث کارخانه و کارگاه تولید قند کله و شکسته. کارگاه قند صرفه اقتصادی دارد؟ هزینه و قیمت دستگاه قندشکن و دستگاه پرسی و حبه، قیمت خط تولید انواع قند؟

User Rating: 0.68 ( 2 votes)
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن