طرح توجیهی بسته بندی خشکبار 🌟 (سال1401) PDF+WORD

طرح توجیهی بسته بندی خشکبار - استارت وی

طرح توجیهی بسته بندی خشکبار 🌟 (سال1401) PDF+WORD

4.8/5 - (6 امتیاز)

بسته بندی خشکبار، پلی به سوی رفاه و درآمد
سوددهی و موفقیت در زمینه فروش یک محصول به یک عامل مهم بستگی دارد که آن بسته بندی است. البته برای حصول این نتیجه می بایست بسته بندی اصولی را برای محصول برگزید. این کار منجر به برند سازی شده و درصد فروش را افزایش خواهد داد. اما در خصوص خشکبار باید بگوییم بسته بندی خشکبار منجر به حفظ کیفیت این محصولات ارزشمند و جلوگیری از فساد و آلودگی آنها خواهد شد. در ضمن مشتریانی که خشکبار بسته بندی را برای خرید انتخاب می کنند؛ دارای تعداد بیشتری نسبت به مشتریانی هستند که به سراغ محصولات باز و فله ای می روند. حال با توجه به ارزش و اهمیت بالای خشکبار می توان بسته بندی خشکبار را یک حرفه پرسود خطاب کرد. البته شرط ورود به این حرفه و موفق شدن در آن، طرح توجیهی بسته بندی خشکبار می باشد. این طرح ناگفته های زیادی داشته و اطلاعات مختلفی را انتقال می دهد.

برای دریافت طرح توجیهی بسته بندی خشکبار کلیک کنید

طرح توجیهی بسته بندی خشکبار - استارت وی

چرا باید کارگاه بسته بندی خشکبار را راه اندازی کنیم؟

کشور ما در حوزه تولید خشکبار توانسته موفقیت های کلانی را به نام خود ثبت کند. ایران در زمینه چند محصول خشکباری مانند پسته، بادام، فندق و گردو، رتبه 1 تا 3 جهانی را کسب نموده است. سطح زیر کشت گردو در کشور در طی سالهای اخیر به 166 هکتار رسیده و میزان تولید نیز 262 هزار تن بوده است. این آمار نشان می دهد که حجم تولید گردو که یکی از مهمترین خشکبار محسوب می شود؛ در کشور بالاست. البته این موضوع شامل خیلی از محصولات خشکبار می گردد.

لذا می توان نتیجه گرفت بسته بندی خشکبار با توجه به این میزان از تولیدات، قطعا سود هنگفتی را در پی خواهد داشت. راه اندازی کارگاه یا کارخانه بسته بندی خشکبار نه تنها شما را به سود و درآمد می رساند؛ بلکه منجر به تامین بهینه نیاز بازار خواهد شد. در هر حال این حجم گسترده از محصولات خشکبار جهت ارائه به بازارهای فروش نیاز به بسته بندی دارند و این نیاز غیر قابل انکار است.

 

پیشنهاد به مطالعه:  طرح توجیهی بسته بندی زعفران 🌟 سال 1401 (PDF+WORD)

 

سرمایه لازم برای شروع بسته بندی خشکبار

آیا مایلید بدانید سرمایه مورد نیاز جهت راه اندازی خطوط بسته بندی خشکبار چقدر است؟ چرا این سوال را از منابع آگاه نمی پرسید؟ منبعی مانند طرح توجیهی بسته بندی خشکبار پاسخ سوالتان را میداند و به آن به طور دقیق جواب خواهد داد. اعداد و ارقام مربوط به برآورد سرمایه در این طرح کاملا به روز شده و طبق آخرین تغییرات بازار می باشند. در نهایت اطلاعات دقیق و درستی را به شما انتقال خواهند داد. حقیقت این است که بسته بندی خشکبار با توجه به سود و درآمد بالایی که در پی دارد؛ ارزش سرمایه گذاری را داشته و می توان آن را یک حوزه مناسب برای این کار خطاب کرد. بسته بندی خشکبار، یک هزینه بیهوده نیست که انجام خواهید داد؛ بلکه یک سرمایه گذاری آتیه ساز است.

طرح بسته بندی خشکبار - استارت وی

هزینه کارگاه بسته بندی خشکبار چقدر است؟

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید؛ باز هم نیاز به مراجعه به طرح توجیهی بسته بندی خشکبار خواهید داشت. به این دلیل که این طرح به هزینه یابی پرداخته و هزینه ها را جزء به جزء مشخص می سازد. بنابراین با ترتیب اهمیت هزینه ها آشنا شده و می توانید برنامه های خود را طبق آنها پیش ببرید. هر چقدر محیط کاری تان گسترده تر باشد؛ به تجهیزات بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد. به دنبال آن هزینه های اختصاصی این کار هم بالاتر خواهد بود. اما در عوض حجم تولیداتتان افزایش یافته و به سود و درآمد بیشتری دست خواهید یافت.

 

سود حاصل از کارگاه فرآوری و بسته بندی خشکبار

اگر طبق اصول حرکت کرده و حرکات درست را جایگزین اقدامات اشتباه نمایید؛ بی شک به سود بالای این کار خواهید رسید. اما اگر برعکس این عمل کنید؛ چنین نتیجه ای میسر نخواهد شد. در مجموع با توجه به تنوع زیاد خشکبار در کشورمان و همچنین با توجه به ارزش قابل توجه این محصولات، سود حاصل از این کار، روند صعودی را طی نموده است. بنابراین با ورود به این کار می توانید در این سود سهیم شوید. اکنون جهت اطلاع از میزان سود و برآوردهای مربوط به آن، بهتر است به طرح توجیهی بسته بندی خشکبار مراجعه نمایید.

 

پیشنهاد به مطالعه:  طرح توجیهی بسته بندی خرما 🌟 سال 1401(PDF+WORD)

 

تجهیزات مورد نیاز خط تولید و بسته بندی خشکبار

آنچه باعث پیشبرد کار شده و به آن سرعت می بخشد؛ تجهیزات است. تجهیزات، مسیر تولید را مشخص کرده و آن را به سمت جلو به حرکت در می آورند. در ادامه می خواهیم تجهیزات لازم برای راه اندازی خطوط بسته بندی خشکبار را نام ببریم:

  • تجهیزات توزین
  • دستگاه های پرکن
  • تجهیزات سیل
  • تجهیزات ساشه گرانولی
  • تجهیزات دوخت و وکیوم

 

آیا بسته بندی خشکبار، توجیه اقتصادی دارد؟

خشکبار شامل میوه های خشک، آجیل، مغزهای خوراکی، مواد خلالی، گرانولی و … می گردند. همان محصولاتی که سرشار از خاصیت بوده و مصارف نسبتا بالایی را به خود اختصاص داده اند. میزان محبوبیت خشکبار در بین مصرف کنندگان باعث شده تا تولید این محصولات تحت تاثیر مثبت قرار گیرد. در نتیجه با تولید روزافزون خشکبار در کشور و بسته بندی آنها مواجه هستیم. بر همین اساس می توانیم به این نتیجه برسیم که بسته بندی خشکبار از توجیه اقتصادی کافی برخوردار بوده و سود و درآمد بالای این کار هم در این موضوع بی تاثیر نبوده است.

 

 

پیشنهاد به مطالعه:  طرح تولید و بسته بندی قهوه (ارزیابی فنی و توجیهی)

 

یافتن راه حل با طرح توجیهی

طرح توجیهی بسته بندی خشکبار یک منبع راهنماست که اطلاعات متعددی را در اختیارتان قرار می دهد. اگر از تجربه سرمایه گذارانی که در ورطه شکست افتاده و سرمایه شان را از دست داده اند استفاده کنید؛ نتایج بهتری را کسب خواهید کرد. یکی از دلایل شکست آنها عدم استفاده از نظر یک راهنما یا یک منبع اطلاعاتی درست بود. طرح توجیهی بسته بندی خشکبار با در برداشتن برآوردهای مالی و هزینه ای، کسب و کارتان را هدایت نموده و مانع از خطا و شکست خواهد شد. همچنین طرح توجیهی برای اخذ وام و مجوز نیز کمک شایانی خواهد کرد. با خرید طرح توجیهی سفارشی از تیم ما استارت وی می توانید فواید این طرح را دریافت کنید. در ضمن با این کار از پشتیبانی 4 ماهه بهره مند خواهید شد.

 

جزئیات طرح توجیهی بسته بندی خشکبار 1401

ظرفیت تولید 1000 تن در سال
برگشت سرمایه کمتر از 2 ماه
نرخ بازدهی سرمایه 84 درصد

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی خشکبار در آبان ماه سال 1401 نوشته شده است. اعداد و ارقام مربوط به سال 1401 می باشد.

دریافت طرح توجیهی بسته بندی خشکبار نگارش 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

جهت سفارش طرح توجیهی اختصاصی و کسب مشاوره های بیشتر می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

 

از ترسهات عبور کن
وقتی میخوای یه کسب و کاری راه بندازی، حتی بعد از بررسی دقیق، بازهم موقع اقدام که میرسه، سروکله ترس پیدا میشه و مغز شروع میکنه به قصه بافی، بدترین سناریوهای شکست و ناکامی و همه راه هایی که شاید تلاشت به نتیجه نرسه! اگه همه پولامو از دست بدم چی!؟؟ اگه بازنده شدم چی!؟؟ اگه کسی از طرحم استقبال نکنه چی!؟؟ اگه نتونم!؟؟ اگه نشه!؟؟ و …
در جواب همه سیاه نمایی ها میشه پرسید؛ پس همه احتمالات دیگه چی؟؟؟ اگه بترکونه چی؟؟؟ اینکه بهترین و مهمترین اقدام زندگیم بشه چی؟؟؟ اینکه زندگیم رو از این رو به اون رو کنه چی؟؟؟ اینکه یکی از بهترین های حوزه کاری خودم بشم چی؟؟؟ اینکه زنجیره فقر و نداری برای چندین نسل بعد از خودم از بین بره چی؟؟؟ اینکه خودم و خانواده ام برای همیشه در رفاه و آرامش باشیم چی؟؟؟ اینکه اسمت به نیکی و به فراوانی یاد بشه چی؟؟؟ و …
بحث خوشبینی کورکورانه نیست، بحث برقراری تعادله بین انتظار برای نتایج مثبت و منفی و بحث اینه که اگه تو آگاهانه ورود نکنی، ذهنت فقط به نتایج منفی می پردازه و به همین خاطره که خیلی هامون همون اول مسیر منصرف میشیم و هیچ اقدامی نمی کنیم.
سفارش طرح توجیهی اختصاصی - استارت وی 📲09303217722 برای تماس کلیک کنید📲