طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی 🌟(+مطالعات بازار)

طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی

آنچه می خوانید...

طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی را می توان طرحی فوق العاده برای سرمایه گذاری خطاب کرد. چرا؟ به این دلیل که لوله پروفیل های آهنی و فولادی از قطعات بسیار مهم و اجتناب ناپذیر در صنایع مختلف به شمار می آیند. لوله های فولادی که دو سر باز بوده و فرم استوانه ای شکل دارند؛ استحکام فوق العاده ای داشته و در مقابل گرما و خوردگی، مقاومت بالایی دارند. در صنایع پالایشگاهی و صنایع لوله کشی، ردپای این لوله ها احساس می شود.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

همچنین پروفیل های آهنی و فولادی نیز در بخش های صنعتی و ساختمانی رواج یافته و منجر به شکل دهی محصولات متعدد گردیده اند. محصولاتی مثل تجهیزات نظامی و قطعات خودرو از محصولات صنعتی متعلق به این پروفیل به شمار می آیند. درب، پنجره، حفاظ، نرده، کرکره، پل، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، تجهیزات ورزشی و … نیز از دیگر محصولاتی اند که توسط پروفیل آهنی و فولادی تولید می گردند.

طرح توجیهی تولید لوله و پروفیل آهنی و فولادی - استارت ویچرا باید اقدام به  راه اندازی کارخانه پروفیل و لوله فولادی نماییم؟

لوله های فولادی و آهنی به منظور حفاظت سیالات از عوامل بیرونی و همینطور انتقال مایعات و سیالات مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها نمونه های متعددی را شامل می گردند؛ مانند لوله های فولادی داربست، لوله مانیسمان، لوله گوشت دار، لوله لنس، لوله مسی، لوله اسپیرال، لوله گازی، لوله آتشخوار و غیره. تعداد این لوله ها بالاست و به چند مورد از آنها اشاره نمودیم. پروفیل ها نیز به انواع پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی تقسیم می گردند. از پروفیل های صنعتی می توان به پروفیل مقطع Z، پروفیل باز، پروفیل I، پروفیل T و … اشاره نمود.

[irp posts=”59069″ ]

هر یک از این لوله ها و پروفیل ها در بخش های گسترده استفاده شده و بدون حضور آنها، کار بسیاری از صنایع، لنگ خواهد ماند. اکنون شاهد حضور 80 درصدی این لوله ها و پروفیل ها در حوزه های صنعتی و ساختمانی می باشیم. حال این درصد بالا می گوید اقدامات بیشتری جهت تولید انواع لوله و پروفیل فولادی و آهنی باید صورت گیرد. وگرنه تقاضا بر عرضه پیشی گرفته و مشکلاتی مثل کمبود لوله و پروفیل رخ خواهند داد. اما با تولید این محصولات، این مشکلات مدیریت شده و نتایج خوب ناشی از آن مثل درآمد کلان به وقوع خواهند پیوست.

طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی - استارت ویبا چه مقدار سرمایه می توان این کار را شروع کرد؟

پروفیل و لوله های فولادی های و آهنی، هر دو از مقاطع اساسی به شمار می آیند. مقاطعی که در کنار مستحکم بودن، طول عمر بالایی دارند. اما چه چیز باعث می شود تا لوله و پروفیل های فولادی از عمر زیاد برخوردار گردند؟ مشخص است کیفیت این محصولات بر این عامل تاثیر می گذارد. اما کیفیت چگونه حاصل می گردد؟ با تکیه بر متریال و مواد اولیه درجه یک. اگر شما سرمایه گذاران عزیز به کیفیت متریال توجه کنید؛ قطعا محصولات نهایی تان نیز کیفیت و عمر بالاتری پیدا کرده و به همان نسبت، متقاضیان بیشتری خواهند داشت.

حال اگر بخواهید با همین فرمان حرکت کنید، یقینا به سرمایه بیشتری نیاز خواهید داشت. سرمایه گذاری بیشتر یعنی بازده بهتر و محصولات باکیفیت تر. اما اگر سوالتان این است که با چه مقدار سرمایه می توان این کار را شروع کرد؟ طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی، پاسخ این سوال را به شما خواهد داد. این طرح، ارقام سرمایه را به صورت به روز اعلام می کند.

[irp posts=”59092″ ]

هزینه راه اندازی کارخانه پروفیل و لوله

فرض کنید تمام اطلاعات هزینه راه اندازی کارخانه پروفیل و لوله در اختیار شماست. آیا این وضعیت با زمانی که هیچ اطلاعی درباره این موضوع ندارید؛ فرق نمی کند؟ نتایج حاصل از آن چطور؟ بدون شک با برخورداری از اطلاعات هزینه ای می توانید تصمیمات قطعی اتخاذ کرده و مدیریت هزینه ها را نیز در دست بگیرید. اما بدون داشتن این اطلاعات، قادر به انجام هیچ یک از این اقدامات نخواهید بود. این موضوع نشان دهنده این است اطلاعات هزینه ای از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می توانید این اطلاعات را از طرح توجیهی تولید لوله و پروفیل های آهنی و فولادی کسب نمایید. طرح فوق بر موضوعاتی مثل هزینه یابی متمرکز شده و با بررسی انواع هزینه ها از جمله این موارد، مسیرهایی که به گمراهی ختم می شوند را حذف می سازد:

 • هزینه راه اندازی و تاسیسات
 • هزینه تامین و تهیه دستگاه ها و تجهیزات
 • هزینه خرید متریال و مواد اولیه
 • هزینه پیش از بهره برداری
 • هزینه ساخت محوطه
 • هزینه های سوخت و نگهداری
 • هزینه های انسانی
 • هزینه مجوز

طرح تولید لوله و پروفیل های فولادی - استارت وی آیا سود تولید پروفیل و لوله آهنی بالاست؟

هر سرمایه گذاری به دنبال دستیابی به سود بالاست. اما باید دید چطور می توان به این هدف دست یافت؟ آیا تحقق سود هنگفت به خودی خود امکان پذیر می باشد؟ یقینا خیر. کسب سود بالا با اقدامات شما در ارتباط بوده و در صورت انجام بهترین اقدامات می توانید انتظار چنین نتیجه ای را داشته باشید. در مجموع به دلیل اهمیت و کاربرد بالای انواع پروفیل و لوله آهنی و فولادی در حوزه های مهم کشور می توان سود این کار را بالا فرض کرد. با مطالعه طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی، از مقدار سود مطلع گشته و اطلاعات مربوط به آن را حاصل خواهید کرد.

[irp posts=”59092″ ]

تجهیزات ضروری جهت تولید این مقاطع فولادی

برای تولید مقاطع فولادی و آهنی پرکاربرد همچون لوله و پروفیل به حضور این تجهیزات، نیاز است:

 • تجهیزات گیوتین
 • تجهیزات تغذیه نوار
 • تجهیزات جوش دهنده
 • انباره
 • دستگاه های فرمینگ
 • دستگاه های براده برداری
 • تجهیزات سایزینگ
 • تجهیزات سردکن
 • تجهیزات شتاب دهنده
 • میز تخلیه

تولید لوله و پروفیل های فولادی - استارت ویآیا تولید لوله و پروفیل فولادی و آهنی، توجیه اقتصادی دارد؟

مصارف بیش از پیش لوله و پروفیل های فولادی و آهنی، گویای این حقیقت است که تولید این مقاطع از توجیه اقتصادی بالا برخوردار می باشد. علاوه براین، موضوع دیگری که این قضیه را اثبات می کند؛ امکان صادرات این محصولات است. تا کنون صادرات قابل توجهی از این محصولات صورت گرفته است. این مقاطع که از بهترین ساختار برخوردار می باشند، برای صادرات، گزینه کاملا مناسبی بوده و اگر کیفیت لازم را داشته باشند؛ شرایط بهتری را در بازارهای صادراتی پیدا خواهند کرد. بدین ترتیب علاوه بر فروش آنها و کسب درآمد ریالی، درآمد دلاری حاصل گردیده و این به نفع اقتصاد کشور است.

[irp posts=”59120″ ]

طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی، همراه قابل اعتماد

طرح توجیهی تولید لوله و پروفیل را می توان یک همراه قابل اعتماد دانست. همراهی که در تمام مسیر کنارتان حضور داشته و با ارائه اطلاعات مهم، از رفتنتان به بیراهه جلوگیری می کند. طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی مشتمل بر برآوردهای مالی بوده و در نتیجه، فرصتی برای تصمیمات مالی درست را مهیا می سازد. به دنبال آن، اشتباهات مالی، مجالی برای تحقق پیدا نکرده و خللی به سرمایه وارد نخواهند کرد.


سفارش طرح تولید لوله و پروفیل های فولادی برای مجوز و وام بانکی

طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی یکی از الزامات مهم جهت اخذ وام و مجوز به شمار می آید. این طرح با برخورداری از محتویات جامع و تخصصی می تواند تاثیر زیادی در زمینه اخذ سریع تر وام و مجوز داشته باشد. کارشناسان ما در استارت وی در صورت درخواست، این طرح را به صورت کاملا حرفه ای نگارش خواهند کرد. توجه داشته باشید طرحی که در حال مطالعه آن هستید، برای وام و مجوز نیست؛ لذا نیاز به سفارش طرح توجیهی لوله و پروفیل آهنی و فولادی اختصاصی جهت دریافت وام و مجوز خواهید داشت.

5/5 - (2 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.