طرح توجیهی غذای حیوانات خانگی {سگ و گربه}🌟(PDF+WORD)

حاجی پور 1401/10/18
طرح توجیهی غذای حیوانات خانگی سگ و گربه - استارت وی

4.8/5 - (5 امتیاز)

این روزها شاهد افزایش نگهداری حیوانات خانگی در منزل می باشیم. درصد نگهداری این حیوانات در حال افزایش بوده و آنها را تبدیل به یکی از محبوب ترین حیوانات نزد برخی از افراد نموده است. حتی عده ای از مردم، حیوانات خانگی را مانند فرزند خود دانسته و دیگر اعتقادی به فرزندآوری ندارند. حیواناتی مثل سگ و گربه از میان تمام حیوانات، محبوبیت بیشتری داشته و درصد قابل توجیهی از نگهداری حیوانات خانگی به آنها اختصاص یافته است. این حیوانات از خود احساسات نشان داده و گاهی به ما می فهمانند که هوش بالایی دارند؛ به همین دلیل انسان ها با آنها ارتباط بهتری برقرار می کنند. اما نگهداری از حیوانات مانند نگهداری از هر چیزی، قاعده خاص خود را دارد. این حیوانات به غذا نیاز دارند و بهترین غذا برای آنها غذای خشک است. طرح توجیهی غذای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه کمک می کند تا هم به آگاهی بیشتری دست یافته و هم اقدامات موثرتری را برای تولید غذای این حیوانات انجام دهید.

برای دریافت طرح توجیهی تولید غذای حیوانات خانگی سگ و گربه کلیک کنید

طرح توجیهی غذای حیوانات خانگی - استارت وی

چرا باید کارخانه تولید غذای سگ و گربه را راه اندازی کنیم؟

بازار حیوانات خانگی در ایران به یکی از داغ ترین بازارهای کشور مبدل شده است. روز به روز بر تمایل مردم نسبت به نگهداری حیوانات خانگی افزوده شده و این امر در کلانشهرها بیش از همه رواج یافته است. حتی در شهرهای کوچک هم نگهداری از حیوانات خانگی تبدیل به یک عادت مرسوم شده است. طبق آمارهای بدست آمده، مشخص گشته از هر 10 نفر ایرانی، 1 نفر اقدام به نگهداری از این حیوانات نموده است. این آمار نشان می دهد درصد نگهداری از حیواناتی مثل سگ و گربه، فراتر از حد تصور ماست. اما مسئله ای که وجود دارد؛ مسئله غذای این حیوانات است. سگ و گربه مثل همه جانداران دیگر نیاز به غذا داشته و غذای متناسب با آنها باید در اختیارشان قرار گیرد. غذایی که متناسب با ذائقه و سیستم بدن این حیوانات باشد تا علاوه بر تامین نیازهای بدن، سلامتشان را تضمین نماید.

 

[irp posts=”58612″ ] 

 

سود هنگفت با تولید غذای حیوانات خانگی

حال با توجه به اهمیت بالای غذای حیوانات خانگی و روند رو به رشد نگهداری این حیوانات، نیاز به تولید غذای سگ و گربه، افزایش یافته است. باید واحدهای بیشتری احداث گردند تا با تولید غذای سگ و گربه، نیاز غذایی این حیوانات را برطرف سازند. اگر شما سرمایه گذاران عزیز این اقدام را انجام دهید؛ نه تنها زنجیره تامین غذایی را تکمیل خواهید کرد، بلکه به سود و درآمدی ورای انتظار خواهید رسید.

طرح توجیهی تولید غذای سگ و گربه - استارت وی

برای تولید غذای حیوانات خانگی به چه مقدار سرمایه نیاز است؟

غذای حیوانات خانگی شامل نمونه های متعددی گردیده و با توجه به اینکه هدف شما تولید کدام یک از نمونه ها باشد؛ میزان سرمایه متفاوت خواهد بود. به طور کلی غذای حیواناتی مثل سگ و گربه شامل دو گروه یعنی غذاهای کنسروی و غذاهای خشک می گردند. اگر هدفتان تولید هر دو گروه از این مواد غذایی باشد؛ مسلما به سرمایه بیشتری نیاز خواهید داشت.

اما اگر در حال حاضر قصد دارید تا روی نوع خاصی از این غذا تمرکز کرده و تولید را بر اساس آن آغاز کنید، سرمایه محدودتری احتیاج می باشد. در هر حال مراجعه به طرح توجیهی غذای حیوانات (سگ و گربه) می تواند تا حدود زیادی سوالات و ابهامات را برطرف نماید. طرح توجیهی تولید غذای سگ و گربه راجع به موضوعات مالی کنکاش و تحقیق کرده و اعداد و ارقام به روز سرمایه را مشخص نموده است. پس با کمک آن از میزان سرمایه، آگاه خواهید شد.

 

هزینه راه اندازی خط تولید غذای سگ و گربه

اطلاع از هزینه های تولید، اهمیت بالایی دارد. این موضوع در نهایت به مدیریت هزینه ها منجر شده و تصمیمات مالی را به مسیری درست هدایت می سازد. اما چگونه می توان این اطلاعات را کسب نمود؟ با کمک طرح توجیهی غذای حیوانات خانگی. این طرح که بحث هزینه یابی را در راس همه مباحث قرار داده، با تفکیک و مشخص نمودن هزینه ها، شما را از این موضوع مطلع نموده و بدین ترتیب، نتایج بهتری را رقم می زند. طرح توجیهی غذای حیوانات (سگ و گربه) علاوه بر تعیین هزینه ها، آنها را با اعداد دقیق نشان می دهد تا موضوع کاملا بر شما روشن گردد.

طرح توجیهی غذای سگ خانگی - استارت وی

سود تولید غذای حیوانات خانگی چقدر است؟

با توجه به اینکه واردات غذای حیوانات خانگی اعم از سگ و گربه ممنوع شده است؛ این موضوع تبدیل به یک فرصت برای تولید کنندگان توانای ایرانی گردیده است. از سوی دیگر با افزایش نگهداری این حیوانات و اهمیت دادن مردم به آنها، تولید غذای حیوانات خانگی را با رونق روبرو نموده است. البته ممنوعیت واردات این محصولات نیز مزید بر علت شده و سود و تولید را افزایش داده است. بنابراین شما با تولید غذای حیوانات خانگی در این اتفاق های نیک، سهمی خواهید داشت.

[irp posts=”58646″ ]

تجهیزات مورد نیاز جهت تولید

برای تولید غذای حیوانات خانگی مثل سگ و گربه به تجهیزاتی خاص نیاز می باشد. تجهیزاتی که روند تولید را سرعت بخشیده و امکان تولید را مهیا می سازند. مانند:

  • تجهیزات میکسر
  • تجهیزات خشک کن
  • تجهیزات اکسترودر
  • دستگاه های پرکن
  • دستگاه های پودر کن
  • دستگاه های خردکن
  • دستگاه های تزریق چاشنی

طرح توجیهی غذای گربه خانگی - استارت وی

آیا تولید غذای حیوانات خانگی، توجیه اقتصادی دارد؟

آرد گندم، آرد ذرت، آرد برنج، ماهی، پودر استخوان و … همگی از متریال اولیه و مهم جهت تولید غذای حیوانات خانگی به شمار می آیند. با توجه به اینکه این متریال و مواد به مقدار کافی در کشور ما وجود دارند؛ لذا دسترسی به آنها امر دشواری نیست. از سوی دیگر مسئله تامین غذا وجود دارد که برای صاحبان این حیوانات تبدیل به مهمترین مسئله شده است. دسترسی مواد اولیه به اضافه اهمیت بالای تامین غذای این حیوانات، دو عامل مهم برای نشان دادن توجیه اقتصادی بالای تولید غذای حیوانات به شمار می آیند.

 

 

طرح توجیهی تولید غذای سگ و گربه، روشن کننده راه

طرح تولید خوراک سگ و گربه را می توان روشن کننده راه خطاب کرد. این طرح یک منبع قابل اطمینان است که با هزینه یابی و برآوردهای مالی، احتمال شکست پروژه را کاهش می دهد. همچنین طرح توجیهی غذای حیوانات (سگ و گربه) امکان بر باد رفتن سرمایه را نیز به حداقل می رساند. این طرح نه تنها موفقیت را به شما نزدیک تر می سازد؛ بلکه برای اخذ وام و مجوز تولید غذای حیوانات خانگی نیز موثر می باشد. تیم ما استارت وی، شما را در تهیه این طرح، یاری نموده و پشتیبانی قوی 4 ماهه را ارائه خواهد داد.

 

دانلود طرح توجیهی تولید غذای حیوانات خانگی(سگ و گربه) 1401

کلیه هزینه ها مربوط به سال 1401 می باشد.

دریافت طرح توجیهی تولید غذای سگ و گربه خانگی 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

هم اکنون جهت اخذ مجوز و دریافت تسهیلات بانکی طرح توجیهی سفارشی غذای حیوانات خانگی (سگ و گربه) می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.