طرح توجیهی دستمال کاغذی 🌟 (PDF+WORD)

طرح توجیهی دستمال کاغذی

آنچه می خوانید...

دستمال کاغذی از خمیر کاغذ تهیه گردیده و دارای وزن، ضخامت، طرح و اشکال متفاوتی است. برخی از این دستمال ها دارای شکل رولی بوده و بعضی دیگر به شکل ورقه ای اند. در مجموع، این محصول در هر شکل و نوعی که باشد؛ به پاکسازی دست، صورت و سطوح منجر شده و نیاز مصرف کنندگان را برطرف خواهد کرد. اما حقیقت این است که با وجود ضرورت بالای این محصول، سرمایه گذاری های چندانی در بخش تولید دستمال کاغذی صورت نگرفته است. اکنون با استفاده از طرح توجیهی دستمال کاغذی نگارش شده توسط مهندسان استارت وی می توانید تولید این محصول را بر عهده گرفته و از این طریق، عرضه دستمال کاغذی در بازار را گسترش دهید.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی دستمال کاغذی

سرمایه مورد نیاز تولید دستمال کاغذی چقدر است؟

یکی از بزرگترین دغدغه سرمایه گذاران؛ اطلاع از میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کار است. اگر این دغدغه در ذهن شما جای گرفته که میزان سرمایه لازم برای تولید دستمال کاغذی چقدر است؟ می توانید به طرح توجیهی مراجعه کرده و اعداد و ارقام به روز را در آن مشاهده نمایید. در این طرح، میزان سرمایه اعلام شده و بر همین اساس، قادر به اتخاذ تصمیمات درست خواهید بود. در واقع با اطلاع از مقدار سرمایه، میدانید که چه مقدار از آن را کجا و چطور خرج کنید.

 

هزینه تولید دستمال کاغذی چقدر است؟

با بزرگتر شدن واحد تولید دستمال کاغذی، تجهیزات بیشتری به کار گرفته شده و در نتیجه، هزینه بیشتری هم بابت خرید تجهیزات صرف خواهد شد. اما اگر واحد تولید از ابعاد محدودتر و کوچکتری برخوردار باشد؛ به همان اندازه دارای هزینه های کمتری خواهد بود. البته این نکته را باید اذعان داشت که با گسترش بخش تولید، شاید هزینه ها افزایش یابند، اما به دلیل تولیدات انبوه، سود و درآمد بیشتری هم حاصل گردیده و هزینه ها جبران می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هزینه می توانید به طرح توجیهی دستمال کاغذی مراجعه نمایید. در اینجا به برخی از هزینه های مربوط به این کار اشاره خواهیم کرد:

 • هزینه اجاره زمین
 • هزینه تامین مواد اولیه
 • هزینه تخصیص نیروی انسانی
 • هزینه دستمزد
 • هزینه تهیه و خرید تجهیزات
 • هزینه تعمیر و نگهداری
 • هزینه سرمایه ای
 • هزینه تولید سالیانه
 • هزینه تاسیسات
 • هزینه حمل و نقل

 

بررسی میزان سود تولید دستمال کاغذی

تولید دستمال کاغذی می تواند کاری پرسود باشد به این شرط که شما اصول کار را بلد باشید. اگر کار را طبق اصول انجام داده و به تمام قوانین کار اشراف داشته باشید؛ به سود بالایی دست خواهید یافت. اما اگر با اطلاعات اندک وارد کار شده و به قوانین هم پشت پا بزنید؛ نه تنها به سود نرسیده، بلکه ضرر خواهید داد. طرح توجیهی دستمال کاغذی، ضمن ارائه اطلاعات کامل راجع به سود، روش های دستیابی به آن را هم خواهد گفت. در واقع یکی از وظایف اصلی این طرح، جلوگیری از ضرر است.

طرح توجیهی دستمال کاغذی

 

تجهیزات لازم برای تولید دستمال کاغذی

تجهیزات و دستگاه های حاضر در یک واحد تولیدی، به روند تولید، سرعت بخشیده و منجر به تولیدات کثیر خواهند شد. کاری که دستگاه ها انجام می دهند، از عهده نیروهای انسانی خارج بوده و به همین دلیل، ضرورت بسیار بالایی دارند. در این بخش به برخی از تجهیزات مورد استفاده برای تولید دستمال کاغذی اشاره خواهیم کرد:

 • دستگاه پرس
 • دستگاه برش
 • دستگاه جعبه زن
 • دستگاه بسته بندی کارتنی
 • دستگاه خودکار تولید دستمال کاغذی

 

آیا تولید دستمال کاغذی توجیه اقتصادی دارد؟

با توجه به اهمیت بالای دستمال کاغذی و مصرف گسترده آن در بخش های عمومی و خانگی، این محصول از توجیه اقتصادی کافی برای تولید برخوردار خواهد بود. ضمن اینکه باید گفت هیچ جایگزینی برای دستمال کاغذی وجود نداشته و این محصول، کاملا منحصر به فرد است. از نگاه دیگر نیز می توان عنوان داشت دستمال کاغذی نه تنها در بازار داخلی مورد توجه قرار گرفته؛ بلکه در بازارهای صادراتی نیز جایگاهی ویژه را از آن خود نموده است. کشورهای خارجی به این محصول توجه نشان داده و از متقاضیان پروپاقرص آن به شمار می آیند. بنابراین تولید این محصول، هم با درآمدهای ریالی بالا همراه بوده و هم درآمدهای ارزی کلانی را رقم خواهد زد. با این اوصاف می توان گفت این محصول، توجیه اقتصادی دارد.

 

مشکلاتی که از نگاه شما پنهانند

ما نمی گوییم عرصه تولید، عرصه بی دردسر و آسانی است. چه بسا که تولید دستمال کاغذی هم از این قاعده، مستثنی نیست. اما می گوییم با کمک طرح توجیهی دستمال کاغذی، این مشکلات مهار شده و به خوبی پشت سر گذاشته می شوند. سرمایه گذارانی را سراغ داریم که به دلیل پشت پا زدن به این طرح و تصمیمات اشتباه، به مشکلات بزرگ دچار شده و در همان سال اول، شکست بدی خورده اند. اگر می خواهید پیروزی را لمس کرده و از مشکلات کار و نحوه دفع آنها آگاه شوید؛ طرح توجیهی دستمال کاغذی را از یاد نبرید.

 

امکان ترقی با طرح توجیهی دستمال کاغذی

طرح توجیهی دستمال کاغذی نه تنها مشکلات را به شما گوشزد کرده و راه حل مناسب را نشان می دهد؛ بلکه با ارائه راهکارهای درست، امکان ترقی و پیشرفت را هم میسر می سازد. این طرح، دربردارنده اطلاعات جامع به شما بوده باعث می شود کسب و کارتان دچار مشکل نگردد.  همچنین به کمک آن می توانید وام یا مجوز را به راحتی اخذ کنید. حال اگر تصمیم به سفارش طرح توجیهی دارید؛ از پشتیبانی 4 ماهه تیم استارت وی برخوردار خواهید گشت.

دریافت و مطالعه طرح توجیهی دستمال کاغذی سال 1401

دریافت طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای ثبت سفارش طرح توجیهی دستمال کاغذی و دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.