طرح توجیهی ماینینگ بیت کوین 1403🌟(pdf.word) استخراج ارز دیجیتال

طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین - استارت وی

طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین نگارش سال 1403 با 2 فرمت word , pdf قابل دانلود  می باشد.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

فصل اول: چکیده

 • چکیده ای از کل طرح

فصل دوم: مطالعات فنی

 • معرفی طرح استخراج بیت کوین
 • مدت زمان اجرای طرح
 • خلاصه ای از هزینه های اجرای طرح
 • آموزش نحوه استخراج بیت کوین
 • معرفی نوع دستگاه ماینر
 • مشخصات دستگاه ماینر
 • محاسبه سودآوری

فصل سوم: بررسی فنی طرح

 • هدف از اجرای طرح
 • هزینه زمین و ساختمان مورد نیاز
 • هزینه تجهیزات مورد نیاز
 • هزینه تاسیسات
 • هزینه برق و اینترنت
 • هزینه تعمیرات و نگهداری
 • برآورد هزینه ثابت و متغیر کل
 • برآورد سرمایه در گردش
 • برآورد هزینه های قبل از بهره برداری
 • محاسبه درآمد ماهانه هر دستگاه ماینر به دلار و تومان
 • محاسبه سود ماهانه هر دستگاه ماینر به دلار و تومان
 • جدول خلاصه عملکرد پروژه
 • درآمدها و هزینه های عملیاتی
 • محاسبه نرخ بازده داخلی IRR
 • محاسبه خالص ارزش فعلی سرمایه
 • محاسبه خالص جریانات نقدی در مدت 5 سال
 • محاسبه دوره بازگشت سرمایه
 • محاسبه سود و زیان برای 5 سال یعنی تا سال 1407
 • محاسبه و تحلیل نقطه سربسر
 • ترازنامه تا 5 سال آینده
 • و…

دریافت طرح توجیهی استخراج بیت کوین 1403

استخراج ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که به وسیله یک فرآیند به نام “ماینینگ” استخراج می‌شود. ماینرها دستگاه‌هایی هستند که برای حل مسائل ریاضیاتی پیچیده از قدرت پردازشی بالا استفاده می‌کنند تا تراکنش‌های بیت کوین را تأیید کنند و سپس به عنوان جایزه بیت کوین دریافت کنند.

برای شروع استخراج بیت کوین با ماینر، نیاز به ماینر، یک کیف پول بیت کوین و اتصال به اینترنت دارید. ماینرها می‌توانند به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری باشند. ماینرهای سخت افزاری به عنوان دستگاه‌هایی با پردازشگرهای قوی و توان مصرفی بالا طراحی شده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهند تا بیشترین توان پردازشی را برای حل مسائل ریاضیاتی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین فراهم کنند.

بعد از خرید ماینر، باید آن را به برق و اینترنت متصل کنید و نرم افزار استخراج بیت کوین را نصب کنید. سپس باید کیف پول بیت کوین خود را دریافت کنید و آن را به نرم افزار استخراج متصل کنید تا بتوانید بیت کوین های خود را دریافت کنید.

بعد از نصب و راه‌اندازی ماینر و نرم افزار استخراج بیت کوین، شما به محض حل یک بلوک تراکنش، به عنوان جایزه بیت کوین دریافت خواهید کرد. این جایزه شامل بیت کوین‌هایی است که به عنوان پاداش برای حل مسئله ریاضیاتی تعیین شده‌اند. پاداش در حال حاضر 6.25 بیت کوین برای هر بلوک استخراج شده است.

بعد از دریافت جایزه، می‌توانید بیت کوین‌های خود را در کیف پول بیت کوین خود ذخیره کنید و برای خرید و فروش در بازار بیت کوین استفاده کنید. برای فروش بیت کوین‌های خود، می‌توانید آن‌ها را در صرافی‌های بیت کوین بفروشید و پول را به حساب بانکی خود واریز کنید.

همچنین می‌توانید بیت کوین‌های خود را برای خرید کالا و خدمات استفاده کنید. برخی از فروشگاه‌ها و سایت‌های تجارت الکترونیکی پرداخت با بیت کوین را قبول می‌کنند.

لازم به ذکر است که استخراج بیت کوین با ماینر با هزینه‌هایی مانند برق، نگهداری ماینر و دیگر هزینه‌های مرتبط با استخراج بیت کوین همراه است و باید هزینه‌های لازم را محاسبه کرده و با بازدهی استخراج بیت کوین مقایسه کرد.

قانون استخراج بیت کوین در ایران

در ایران، استخراج بیت کوین به عنوان یک فعالیت مجاز در نظام حقوقی کشور شناخته شده است و به طور قطعی ممنوع نیست. با این حال، اخیراً به دلیل مصرف برق بالای ماینرها و همچنین احتمالاً برخی نگرانی‌ها در خصوص فعالیت‌های غیرقانونی با استفاده از بیت کوین، مسئله تنظیم استخراج بیت کوین در ایران مورد بررسی قرار گرفته است.

در این راستا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در ماه خرداد 1400، به دستور رئیس جمهور، تشکیل کمیته ای به نام “کمیته فناوری های دیجیتال” اعلام کرد که از مسئولیت نظارت و تنظیم فعالیت‌های مرتبط با بلاکچین، ارزهای دیجیتال و استخراج ارزهای دیجیتال در ایران بر عهده دارد.

همچنین بانک مرکزی ایران نیز در حال بررسی و تحقیق درباره استفاده از بلاکچین و ارزهای دیجیتال به منظور تسهیل تراکنش‌های مالی در کشور است.

در هر صورت، بهتر است قبل از شروع به استخراج بیت کوین در ایران، با مقررات و قوانین جاری در کشور آشنا شده و به مواردی مانند مصرف برق و هزینه‌های مرتبط با استخراج توجه کنید.

در هزاره سوم هستیم، عصری که ارزهای دیجیتال با ظهور خود انقلابی در تبادلات مالی ایجاد می کنند.
این روزها همه جا صحبت از استخراج ارزهای دیجیتال است و هرکسی با هر میزان سرمایه برای سرمایه گذاری بدون ریسک در سودآورترین رمز ارز یعنی بیت کوین در تلاش است.
این سفره هنوز هم پهن و گسترده است و اگر شما هم می خواهید بهره مند شوید اما نامطمئن هستید، تیم آموزشی #استارت_وی (متشکل از 14 نفر) میزان سودآوری و  نحوه اقتصادی بودن سرمایه گذاری شما در فارم بیتکوین را با نگارش ” طرح توجیهی ماینینگ بیت کوین ” آماده کرده است که با مطالعه آن می توانید با خیال آسوده و با اطمینان کامل کسب و کار خود را استارت بزنید.

آنچه در این مقاله می خوانید؛ ما در ابتدا به چرایی و چگونگی احداث مزرعه بیت کوین پرداخته و بعد از آن به معرفی طرح توجیهی بیت کوین می پردازیم. تا انتها با ما همراه باشید؛ این مبحث با زبان ساده و قابل فهم بیان شده و مطالعه آن برای هر سرمایه گذار الزامی است.

طرح توجیهی بیت کوین

1. چرا باید ارز دیجیتال بیت کوین استخراج کنیم؟

پیش از اینکه بدانیم چگونه بیت کوین استخراج کنیم و با نحوه استخراج بیت کوین آشنا شویم باید لزوم این کار را بدانیم. شاید برای بسیاری از شما این سوال مطرح شود که اصلا چرا باید بیت کوین استخراج کنیم؟

واقعیت این است که بسیاری از کسب و کارها و درآمدهای ما در عصر صنعتی هستند، درحالی که مخارج و هزینه های ما در دوران تجارت الکترونیک صورت می گیرند. آیا بهتر نیست درآمدهای ما هم مثل مخارج ها در عصر تجارت الکترونیک باشد؟

واضح است که سودآوری استخراج بیت کوین و بازگشت سرمایه شما مانند هر رمزارزی، به ارزش بیت کوین در زمان استخراج بستگی دارد؛ که با توجه به پیش بینی های انجام شده توسط تحلیلگران آینده بسیار خوبی در انتطار این رمز ارز است.

در این بخش به بررسی چرایی و دلیل استخراج ارز دیجیتال بیت کوین می پردازیم. در مبحث بعدی نیز به چگونگی و نحوه راه اندازی آن خواهیم پرداخت.

1.2. برق ارزان برای استخراج ارز دیجیتال

همانطور که می دانید هزینه برق رابطه مستقیم با میزان سودآوری مزرعه بیت کوین دارد. یعنی هرچقدر برق ارزانتری برای ماینینگ استفاده کنیم، سود حاصله نیز بیشتر خواهد بود.
کشور ما ایران به دلیل داشتن برق ارزان قیمت از جمله کشورهای مستعد و مناسب برای استخراج ارز دیجیتال بوده و همین امر باعث شده تا روز به روز

بر تعداد متقاضیان این صنعت افزوده شود.

گفته می شود تعدادی شرکت چینی و ژاپنی در ایران مشغول به استخراج ارز دیجیتال هستند. چرا؟؟؟
چون آنها هم به ارزان بودن برق و میزان سودآوری استخراج بیت کوین در ایران پی برده اند.

هم اکنون هزینه برق برای ماینینگ قانونی ارزهای دیجیتال “با نرخ صادراتی” درنظر گرفته شده است.

1.3. آیا استخراج بیت کوین با برق صادراتی توجیه اقتصادی دارد؟

با صادراتی شدن نرخ برق برای ماینینگ بیت کوین خیلی ها تصور می کردند که سودآوری بشدت کاهش خواهد یافت. اما آیا از عواقب غیرقانونی کار کردن با برق کشاورزی و خانگی مطلع هستید؟!
جای نگرانی نیست! نرخ ارز دیجیتال بیت کوین هر لحظه در حال افزایش است و در مقابل نرخ ثابت برق صادراتی قابل مقایسه نیست.

طرح استخراج بیت کوین هنوز هم توجیه اقتصادی داشته همچنان که ما در طرح توجیهی بیتکوین 1402به نرخ صادراتی آن را بررسی و تحلیل کرده ایم.

طرح توجیهی ماینینگ ارز دیجیتال بیت کوین - استارت وی

1.4. فرصت تکرار نشدنی-استخراج ارز دیجیتال ادامه می یابد!؟

همانطور که می دانید، تورم صعودی و کاهش ارزش پول ملی، نتیجه سیاستهای پولی و مالی اشتباه دولتهاست. اما در مقابل ارزهای دیجیتال توسط هیچ دولت و نهادی کنترل نمی شود، همه افراد کره زمین می توانند در استخراج آن مشارکت کنند.

از دیگر مزیتهای ارز دیجیتال این است که به آسانی قابل معامله و تبدیل بوده و اساساً قابل ردیابی نیست.

این فرصت بزرگ در اختیار شماست تا بتوانید ارزی تولید کنید که روز به روز ارزش آن افزایش یافته، قابلیت تبدیل به دلار و ریال داشته، در کمترین میزان فضا قابل تولید بوده، دوره بازگشت سرمایه کوتاه و دارای سودآوری فوق العاده ای می باشد.

***در دورانی که همه مصرف کننده هستند، شما تولیدکننده ارز دیجیتال هستید.***

2. چگونه مزرعه بیتکوین راه اندازی کنیم؟

در بخش قبلی یکی از دلایل ما در بحث استخراج بیت کوین “درآمد دلاری و بدون ریسک” بود. اما چگونه!؟

 • چگونه می توانیم ماینینگ بیت کوین انجام دهیم؟
 • مجوزهای لازم برای شروع کدامند؟
 • چگونه میتوان به حداکثر میزان سودآوری رسید؟
 • هزینه های راه اندازی به چه میزان است؟
 • درآمد ماهیانه استخراج بیت کوین چقدر است؟

2.1. چگونه بیت کوین استخراج کنیم؟

ما در استخراج بیت کوین در پی حداکثر سودآوری هستیم و این مهم فقط از طریق دستگاه های ماینر(ASIC) محقق می شود. این دستگاه های استخراج ارز دیجیتال به تناسب نرخ هش ریت، میزان مصرف برق و میزان عمر مفید، قیمت های متفاوتی دارند.

با این ابزارها بیت کوین استخراج کن؛

 • دستگاه ماینر
 • برق
 • مودم اینترنت
 • کیف پول(سخت افزار یا مجازی)

همانطور که در بالا گفتیم، برای استخراج بهینه بیت کوین تعداد دستگاه ملاک نیست، بلکه نرخ هش ریت، میزان صرفه جویی در مصرف برق و کارکرد دستگاه ملاک قرار می گیرد.

10 دستگاه ماینر باارزش با هش ریت بالا، مصرف انرژی پایین و نیاز به تعمیرات و نگهداری کمتر بسیار بهتر و بصرفه تر از 200 دستگاه با قیمت پایینتر، نرخ هش ریت بسیار پایین، مصرف زیاد انرژی و خرابی گاه و بی گاه است.

طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین - استارت وی

2.2. هزینه راه اندازی مزرعه بیت کوین چقدر است؟

برای استخراج بیت کوین 2نوع هزینه داریم. 1-هزینه ثابت  2- هزینه متغیر . هزینه های ثابت یک بار و در شروع کار انجام می شوند. هزینه هایی شامل خرید دستگاه های ماینر، کیف پول سخت افزاری، تجهیزات برق رسانی و مودم می باشد. هزینه های متغیر به تناسب نیاز همیشه تکرار می شوند. مانند هزینه های برق، هزینه اینترنت، هزینه نیروی انسانی و هزینه های نگهداری و تعمیرات.

هزینه های راه اندزی استخراج بیت کوین بطور کلی به تعداد دستگاه ها، قیمت و میزان مصرف انرژی آنها بستگی دارد.

در طرح توجیهی استخراج بیت کوین ما تمامی هزینه های ثابت و متغیر را با جزئیات کامل بررسی و برآورد کرده ایم.

2.3. مجوزهای لازم برای استخراج بیت کوین

همانطور که می دانید از سال 98 استخراج ارز دیجیتال در ایران قانونی شد که برای دریافت مجوزهایی نظیر جواز تاسیس و پروانه بهره برداری باید به سازمان صنعت و معدن استانها مراجعه کرد.

صدور مجوز منوط به تعداد حداقل و حداکثر نیست. شما با هر تعداد ماینر می توانید مجوز فعالیت بگیرید.

2.4. نحوه تبدیل ارز دیجیتال به دلار و ریال

ارزهای دیجیتال استخراج شده در کیف پول شما ثبت می شوند که نقد کردن آن کار سختی نیست و بایستی از طریق صرافی های ارز دیجیتال اقدام کرد.

در آینده کجا هستیم!؟

اگر آینده موفق یک کسب و کار را رسیدن به نوک یک قله تشبیه کنیم، برای رسیدن به نوک آن قله نیاز به نقشه راه و آگاهی از مسیر داریم، ما باید بدانیم چه مقدار تجهیزات و خوراک برای رسیدن نیاز داریم. آیا آمادگی انجام آن را داریم؟

برای شروع هر کسب و کاری مانند استخراج بیت کوین هم نیاز به یک نقشه راه داریم. نقشه راه ما همان طرح توجیهی هست و شما را از خطرات و مشکلات این کار آگاه می سازد.

بزرگترین خطر برای استخراج بیت کوین چیست؟

بزرگترین خطری که ممکن است هر سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین با آن مواجه شود این است که به دلیل عدم آگاهی از میزان هزینه ها، تجهیزات، نحوه راه اندازی، میزان سرمایه، بهترین نوع دستگاه و موارد دیگر… سرمایه خود را که با زحمت بسیار بدست آورده یک شبه به باد بدهد!!!!

اما جای نگرانی نیست
ما تمامی برآوردهای لازم برای موفق شدن و کسب حداکثر میزان سودآوری را در طرح توجیهی بیت کوین نگارش امسال انجام دادیم بطوریکه با مطالعه آن می توانید با اطمینان کامل در این مسیر قدم بردارید.

طرح توجیهی بیتکوین چه کمکی می کند؟

بطور خلاصه؛ طرح توجیهی با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد، به شما کمک می کند دید روشنی نسبت به فارم استخراج بیت کوین پیدا کنید و  بتوانید آگاهانه تصمیم به ورود و استارت کار بگیرید.

طرح توجیهی ماینینگ بیت کوین علاوه بر آموزش نحوه سرمایه گذاری، با بررسی ها و برآوردهای مالی میزان بازده و سود حاصله(و متغیرهای دیگر) را برای تصمیم گیری نهایی شما مهیا می سازد.

ما چگونه به شما کمک می کنیم؟

تیم آموزشی #استارت_وی با ارائه طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین به شما کمک می کند تا بتوانید نسبت به آینده این کسب و کار آگاهی بهتری پیدا کنید و به سرنوشت کسانی که بدون داشتن دید از آینده وارد این حرفه شدند دچار نشوید و درآمد دلاری بدون دغدغه را در جیب خود داشته باشید.

antminer s19+Hyd

مشخصات طرح توجیهی بیت کوین 1403

عنوان طرح: استخراج بیت کوین
ظرفيت استخراج سالانه : ₿ 0.9674933
اشتغال: 2 نفر
مدت برگشت سرمایه: 1.2 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 86 درصد
تعداد صفحات: 74 صفحه
فرمت های قابل دانلود: PDF+WORD
وضعیت دانلود: دانلود فوری پس از پرداخت آنلاین

توضیح درباره خرید طرح توجیهی PDF+WORD

دریافت طرح توجیهی استخراج بیت کوین 1403

5/5 - (12 امتیاز)