طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری 1401(دریافت مجوز و وام)

طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری(دریافت مجوز و وام)

طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری 1401(دریافت مجوز و وام)

3.7/5 - (3 امتیاز)
طرح توجیهی

طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری 
ایده هر سال رنگ کردن دیوارها آن هم تک رنگ و بی روح با آمدن کاغذ های دیواری با طرح های متنوع و جذاب به فراموشی سپرده شده و فرصتی استثنایی برای ورود به بازاری پرتقاضا پیش روی شماست تا بتوانید سهم قابل توجهی از بازار را بدست بگیرید.
اما شاید برایتان جای سوال باشد که میزان سودآوری و هزینه های این کسب و کار عالی چقدر هست و سرمایه شما در چه مدت زمانی برگشت داده می شود.
تیم آموزشی استارت وی در طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری کلیه برآوردهای مالی و اقتصادی را برای افزایش میزان آگاهی در مورد این کارگاه تولیدی را انجام داده که برای دریافت وام و مجوز هم میتوانید از آن بهره مند شوید.

طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری(دریافت مجوز و وام)

چرا باید کارگاه تولیدی کاغذ دیواری راه اندازی کنیم؟

ایده هر سال رنگ کردن دیوارها آن هم تک رنگ و بی روح با آمدن کاغذ های دیواری با طرح های متنوع و جذاب به فراموشی سپرده شده و فرصتی استثنایی برای ورود به بازاری پرتقاضا پیش روی شماست تا بتوانید سهم قابل توجهی از بازار را بدست بگیرید. ما در طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری کلیه هزینه ها و درآمدهای حاصل از این کارگاه تولیدی را برآورد کرده و شما را از میزان سود دهی آن آگاه می سازیم.

چرا قبل از شروع باید نیاز بازار به فروش کاغذ دیواری را بررسی کنیم؟

بررسی بازار فروش محصولات قبل از ساخت و راه اندازی کارگاه تولیدی فوق العاده حائز اهمیت هست. شما نمیتوانید چیزی را تولید کنید قبل از اینکه میزان کشش و تقاضا برای محصولات را بسنجید. از این رو مطالعات بازار که جزئی از طرح توجیهی کاغذ دیواری می باشد میتواند تصویر روشن تری از آینده این کسب و کار ارائه دهد.

آیا ساخت کارگاه تولید کاغذ دیواری از نظر اقتصادی به صرفه است؟

بله
همانطور که در آغاز سخن گفته شد، تقاضا برای کاغذ دیواری وجود داشته و در حال حاضر شرکتها و کارگاه های تولیدی زیادی در کشور فعال هستند. اینکه میزان سودآوری و نرخ بازگشت سرمایه چقدر هست را باید در گزارش طرح توجیهی کاغذ دیواری اختصاصی و مطابق با شرایط و ظرفیت دلخواه شما آن را تحلیل و بررسی کنیم. طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری که گروه آموزشی استارت وی ارائه می دهد، یک طرح کامل و جامع است که توسط متخصصان حرفه ای نگارش شده است. با استفاده از این طرح امکان سنجی می توانید علاوه بر مطالعات بازار، ارزیابی های مالی و اقتصادی را هم برای دریافت مجوز و تسهیلات داشته باشید.

 

چرا قبل از سرمایه گذاری به طرح توجیهی نیاز داریم؟

هدف ما از سرمایه گذاری روی یک طرح و راه اندازی کسب و کار جدید این است که درآمد بیشتری با حداقل ریسک بدست آوریم. ما نیاز داریم قبل از سرمایه گذاری دورنمایی از آینده کار داشته باشیم و با خیال آسوده تری هزینه کنیم. طرح توجیهی کاغذ دیواری مانند یک چراغ راه عمل کرده و ما را خطر بزرگ از دست دادن سرمایه نجات می دهد.

تمامی برآوردها و پیش بینی ها در طرحی بنام طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری با بررسی تمامی جزئیات و توضیح کامل و جامع درباره نوع هزینه ها و درآمدها و مدت زمان برگشت سرمایه و … گنجانده شده و راهنمای مسیر شماست.

پیشنهاد به مطالعه:  استخراج ارز دیجیتال بیت کوین

ساخت کارگاه تولید کاغذ دیواری را از کجا شروع کنیم؟

بعد از انجام تحقیقات و مطالعه کامل طرح توجیهی و مشورت با افراد فعال در این حوزه، باید مجوزهای لازم را اخذ کنید. گرفتن مجوز بسیار ضروری است. سازمان صنعت، معدن و تجارت متولی صدور مجوز برای راه اندازی کارگاه تولیدی است. بعد از مراجعه به این سازمان و تکمیل مدارک خود، منتظر باشید تا مجوزهای اولیه صادر شود. چون گرقتن مجوز کمی زمانبر است، می توانید همزمان ساخت کارگاه را شروع کرده و به دنبال تهیه ماشین آلات صنعتی باشید.

 

چگونه مجوز احداث کارگاه تولید کاغذ دیواری را بگیریم؟

مجوز تاسیس کارگاه های تولیدی را وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می کند. شما با ارائه مدارک لازم به این سازمان و گرفتن پروانه بهره برداری می توانید شروع به فعالیت کنید.

هزینه ساخت کارگاه تولید کاغذ دیواری

بسته به میزان تولید ماهانه و سالانه شما و همچنین تعداد پرسنلی که با شما همکاری می کنند، روی محاسبه هزینه های اولیه برای راه اندازی کارگاه تاثیر می گذارند. با یک کارگاه کوچک می توانید کار خود را شروع کنید و با بهره مندی از  طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری کسب و کار خود را گسترش دهید و برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید.
بررسی دقیق میزان هزینه های تولید بستگی به مولفه های مهمی همچون ظرفیت تولید، نزدیکی به مواد اولیه و بازار فروش، تعداد نیروی انسانی، تکنولوژی بکارگرفته شده و … دارد.

آیا احتمال شکست وجود دارد؟

چه زمانی شکست می خوریم؟ زمانی که با افراد مطمئن مشورت نمی کنیم و درباره کاری که می خواهیم شروع کنیم به درستی تحقیق نمی کنیم. شکست خواهیم خورد. اگر شما قصد ایجاد کسب و کار جدیدی مانند تولید کاغذ دیواری را دارید اولین قدم شما مطالعه طرح توجیهی کامل و بی نقص است.

 

طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری چه کمکی به شما می کند؟

با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات نرخ ارز، راه اندازی کارگاه های تولیدی میتواند با چالش همراه باشد. اما جای نگرانی نیست و شما با سفارش طرح توجیهی کاغذ دیواری میتوانید بصورت آگاهانه و با چشم باز به این بازار پرسود ورود کنید.
استفاده از یک طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری به روند رشد کسب و کار شما کمک شایانی میکند. این طرح همزمان با بررسی و برآورد تمام هزینه های مالی و میزان سود حاصله و زیان های احتمالی و محاسبه مدت زمان بازگشت سرمایه اولیه، آموزش های برای افزایش سرمایه به شما عزیزان ارائه می دهد تا با داشتن مهارت ها و دانش کافی کار خود را شروع کنید.

 

تیم آموزشی استارت وی چگونه به شما کمک می کند؟

گروه آموزشی استارت وی سالهاست با نگارش و تدوین طرح های توجیهی در جهت موفقیت شما سرمایه گذاران عزیز تمام تلاش خود را کرده است، که بتواند آنچه را که شما باید از آن اطلاع پیدا کنید را تهیه کند.

تیم استارت وی به شما کمک می کند تا آینده بهتری را رقم بزنید و درآمدهای ریالی و دلاری خود را افزایش بدهید. پس همین حالا طرح توجیهی تولید کاغذ دیواری خود را سفارش داده و در کمتر از 1 هفته از ریز و درشت کسب و کارت آگاه شو.

از ترسهات عبور کن
وقتی میخوای یه کسب و کاری راه بندازی، حتی بعد از بررسی دقیق، بازهم موقع اقدام که میرسه، سروکله ترس پیدا میشه و مغز شروع میکنه به قصه بافی، بدترین سناریوهای شکست و ناکامی و همه راه هایی که شاید تلاشت به نتیجه نرسه! اگه همه پولامو از دست بدم چی!؟؟ اگه بازنده شدم چی!؟؟ اگه کسی از طرحم استقبال نکنه چی!؟؟ اگه نتونم!؟؟ اگه نشه!؟؟ و …
در جواب همه سیاه نمایی ها میشه پرسید؛ پس همه احتمالات دیگه چی؟؟؟ اگه بترکونه چی؟؟؟ اینکه بهترین و مهمترین اقدام زندگیم بشه چی؟؟؟ اینکه زندگیم رو از این رو به اون رو کنه چی؟؟؟ اینکه یکی از بهترین های حوزه کاری خودم بشم چی؟؟؟ اینکه زنجیره فقر و نداری برای چندین نسل بعد از خودم از بین بره چی؟؟؟ اینکه خودم و خانواده ام برای همیشه در رفاه و آرامش باشیم چی؟؟؟ اینکه اسمت به نیکی و به فراوانی یاد بشه چی؟؟؟ و …
بحث خوشبینی کورکورانه نیست، بحث برقراری تعادله بین انتظار برای نتایج مثبت و منفی و بحث اینه که اگه تو آگاهانه ورود نکنی، ذهنت فقط به نتایج منفی می پردازه و به همین خاطره که خیلی هامون همون اول مسیر منصرف میشیم و هیچ اقدامی نمی کنیم.

استارت وی

سفارش طرح توجیهی اختصاصی
02191306924 

09303217722

ساعات پاسخگویی: 8 صبح تا 10 شب