طرح توجیهی تولید باتری خودرو 1403🌟 PDF+WORD

طرح توجیهی تولید باتری خودرو - استارت وی

آنچه می خوانید...

کسب بالاترین سطح درآمد با تولید باتری خودرو
یکی از اقلام ضروری خودرو که برق مورد نیاز آن را تامین می سازد، باتری است. تمام تجهیزات الکترونیکی خودرو برای شروع کار نیاز به برق رسانی داشته که این عمل بر عهده باتری می باشد. بنابراین می توان باتری را از اهمیت غیر قابل انکاری برخوردار دانست. از سوی دیگر می توان گفت با توجه به اینکه عمر باتری خودرو محدود بوده و نهایتا بعد از 2 الی 3 سال عمر آن به سر می رسد، لذا نیاز به یک باتری جدید خواهد بود. بنابراین باز هم پی به ضرورت باتری خواهیم برد. این موضوع نشان می دهد که مصرف باتری خودرو در کشور بالا بوده و بر حسب آن، تولید این محصول، سوددهی قابل توجهی خواهد داشت. اکنون با تکیه بر طرح توجیهی تولید باتری خودرو و کشف قواعد کسب و کار می توانید وارد این حوزه شده و سود و درآمد بالای آن را تصاحب کنید.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

چرا باید خط تولید باتری خودرو را راه اندازی کنیم؟

هیچ یک از خودروها بدون باتری، توان روشن شدن و استارت خوردن نداشته و آنچه که محرک اصلی آنها به شمار می آید، باتری است. آمارها حاکی از آن است میزان مصرف باتری در کشور، سالانه بیش از 12 میلیون عدد می باشد. این میزان مصرف با میزان تولید همخوانی نداشته و تولیدات باتری بالغ بر 10 تا 11 میلیون عدد می باشد. بنابراین فقط 80 درصد از نیاز کشور تامین شده و بخشی از نیازها بی پاسخ خواهند ماند. با این اوصاف می توان راه اندازی خط تولید باتری خودرو را یک اقدام ضروری دانست که نه تنها نیاز کشور را از این محصول تامین نموده، بلکه باعث رونق خط تولید و بی نیازی کشور از محصولات وارداتی خواهد شد.

 

طرح توجیهی خط تولید باتری خودرو - استارت وی

تولید باتری خودرو به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟

این حق شما سرمایه گذاران عزیز است که بدانید برای ورود به کسب و کار مورد نظر خود به چه مقدار سرمایه نیاز دارید؟ اگر از این موضوع مطلع نباشید، دچار سردرگمی شده و سرعت پیشرفتتان کاهش خواهد یافت. اما در صورت اطلاع می توانید برنامه ریزی بهتری انجام داده و با سرعت بیشتری به سوی پیشرفت حرکت کنید. اگر خواستار کسب اطلاعات دقیق و به روز راجع به سرمایه مورد نیاز برای تولید باتری خودرو هستید، به طرح توجیهی تولید باتری خودرو رجوع نمایید. فقط این طرح می تواند اطلاعات درست و دقیق راجع به این موضوع را به شما منتقل نماید. اگر از منابع دیگر به دنبال پاسخ این سوال باشید؛ نه تنها جواب درستی نخواهید گرفت؛ بلکه وقت خود را هدر خواهید داد.

 

هزینه های کسب و کار تولید باتری

موضوعی مثل هزینه تولید باتری خودرو، موضوع ساده ای نیست. این هزینه شامل هزینه های جزئی و کلی کار شده و آیتم های زیادی را در بر می گیرد. برای مثال هزینه تامین دستگاه ها و تجهیزات برای تولید محصول، یکی از هزینه های مهمی است که باید به آن پرداخته شود. هزینه های جاری، هزینه های ثابت و متغیر، همه و همه نیاز به بررسی دقیق و تخصصی دارند. به جز اینها هزینه های دیگری هم وجود دارند که برای اطلاع از آنها و کسب اطلاعات درست راجع به هزینه ها می توانید از طرح توجیهی تولید باتری خودرو یاری بجویید. این طرح، هزینه یابی را انجام داده و لذا بر همه هزینه های کسب و کار اشراف داشته و ارقام مربوط به آن را اعلام خواهد کرد.

باتری خودرو - استارت وی

سود حاصل از تولید باتری

سود حاصل از تولید باتری تحت تاثیر عوامل مختلف قرار دارد. مقیاس و وسعت کار شما، تعیین کننده سود خواهد بود. طبیعتا اگر کار خود را در مقیاس وسیع تری آغاز کنید؛ به سود بیشتری دست پیدا خواهید کرد. همچنین اگر پی به تصمیمات درست بوده و اقدامات معقولی را انجام دهید؛ باز هم شانس دستیابی به سود بالاتری را خواهید داشت. در هر حال سود مسئله ای است تخصصی که محاسبه آن هم نیاز به دانش و علم بالا دارد. طرح توجیهی تولید باتری خودرو که زیر نظر کارشناسان مالی متخصص نگارش شده، سود را محاسبه و نتایج آن را بررسی و اعلام خواهد کرد.

 

تجهیزات لازم برای تولید باتری

برای تولید باتری خودرو به این تجهیزات نیاز خواهد بود:

  • دستگاه کنترل سطح اسید (اتوماتیک)
  • دستگاه برس زن قطب باتری (اتوماتیک)
  • دستگاه اسید پرکنی وکیوم
  • وان شارژ باتری در جلد
  • دستگاه پیچ بند باتری
  • دستگاه تنظیم سطح اسید
  • دستگاه پرس تاپ کاور
  • دستگاه برش درب باتری
  • دستگاه اسید پرکنی

 

 

آیا تولید باتری دارای توجیه اقتصادی است؟

جواب این سوال را اینطور می توان داد: بله. با توجه به اینکه هزینه واردات باتری بالا بوده و واردات آن چندان به صرفه نیست و همینطور با توجه به اینکه باتری دارای عمر محدود بوده و هر چند سال نیاز به تعویض دارد، بنابراین تولید آن را می توان یک اقدام اقتصادی تلقی کرد. ضمن اینکه نیاز کشور، چیزی بیش از میزان تولیدات بوده و بنابراین باز هم یک دلیل مهم دیگر برای توجیه پذیر بودن تولید این محصول وجود دارد.

 

طرح توجیهی، یک راه حل برای مشکلات کسب و کار

طرح توجیهی تولید باتری خودرو را می توان یک راه حل برای مشکلات کسب و کار خطاب کرد. این طرح با زوم کردن بر مسائل مالی، چالش های مالی را پیدا کرده و راه غلبه بر آنها را نشان می دهد. این طرح علاوه بر هزینه یابی، برآوردهای مالی را نیز انجام داده و در نتیجه به تمام مشکلات مالی احاطه خواهد داشت. لذا می توانید با کمک این طرح راهنما، مشکلات را تا حدود زیادی مدیریت کرده و با شناسایی آنها، اجازه ورود آنها به کار را ندهید.

تجربه بد سرمایه گذارانی که با شکست مواجه شده اند، می گوید اگر آنها یک طرح مثل طرح توجیهی را در اختیار داشتند؛ حالا با سرنوشتی جز این مواجه بودند. این طرح نه تنها از بروز مشکلات عدیده جلوگیری می کند؛ بلکه جهت دریافت وام و مجوز نیز کمکتان خواهد کرد. اکنون با خرید طرح توجیهی تولید باتری خودرو از مجموعه ما استارت وی می توانید از پشتیبانی 4 ماهه بهره مند شوید.

خلاصه ای از طرح توجیهی تولید باتری خودرو 1403

عنوان طرح: تولید باتری خودرو
ظرفیت سالانه: 300000 عدد
اشتغال: 14نفر
تسهیللات: وام 5 ساله
مدت برگشت سرمایه: 1.7 سال
نرخ بازدهی سرمایه: 59 درصد
تعداد صفحات: 80 صفحه
فرمت های قابل دانلود: PDF+WORD
وضعیت دانلود: دانلود فوری پس از پرداخت آنلاین

توضیح درباره خرید طرح توجیهی

PDF+WORD

.دریافت طرح توجیهی تولید باتری خودرو 1403

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

جهت سفارش طرح توجیهی اختصاصی و کسب مشاوره های پیش از خرید، با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 

5/5 - (3 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.