طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو 🌟(گرید+مطالعات بازار)

آنچه می خوانید...

آیا می خواهید اولین قدم را برای تحقق ایده کسب و کار خود در زمینه خودرو بردارید؟ آیا قصد دارید برای تامین مالی درخواست دهید؟ شما به یک طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو نیاز دارید. نوشتن طرح کسب و کار شما یک کار بزرگ است و در ابتدا می تواند ترسناک به نظر برسد. به همین دلیل ما فضایی جدید و تعاملی ایجاد کرده ایم تا برنامه ریزی تجاری را به یک کار بی دردسر تبدیل کنیم.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی پایه و اساس هر کسب و کاری می باشد. مهم نیست که در چه مرحله ای از تجارت هستید، طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو یک سند ارزشمند است. اگر تازه شروع کرده یا به دنبال تغییر کار خود هستید، طرح توجیهی تمام جنبه های اصلی کسب و کار شما را پوشش می دهد. از جمله این جنبه های کاری قابل پوشش توسط بیزینس پلن می توان به امور مالی، برنامه عملیاتی، استراتژی بازاریابی و موارد دیگر اشاره کرد.

طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو - استارت وی

 

چرا باید کارخانه تولید ایموبلایزر خودرو را راه اندازی کنیم؟

ایموبلایزر، یک سیستم امنیتی ایجاد کرده و از سرقت وسیله نقلیه جلوگیری می کند. ایموبلایزر یکی از گزینه هایی است که به طور معمول در خودروها موجود می باشد. این سیستم در واقع یک کد جدید برای سوئیچ تولید می کند. این بدان معنی است که حتی اگر از کلیدهای دیگر استفاده کنید، بدون ایموبلایزر، ماشین روشن نمی شود.

ایموبلایزر به عنوان جزئی از سیستم ها و ویژگی های امنیتی خودرو به حساب می آید. همه خودروهای جدید مجهز به سیستم ایموبلایزر هستند.

امکانات ذکر شده این وسیله در طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو عبارتند از:

 • عدم استفاده از استارت خودرو
 • قطع جرقه شمع ها
 • جلوگیری از پاشش سوخت
 • قطع بنزین و انژکتور برق

تمام این موارد باعث می شوند که ایموبلایزر به یک وسیله ایمنی و ضروری خودروها تبدیل شود. به همین علت رانندگان بسیاری به آن نیاز پیدا کرده و راه اندازی کارخانه تولید ایموبلایزر کاملا سودآور و منطقی خواهد بود.

 

وضعیت تولید، صادرات و واردات

یکی از ضروری ترین قطعات خودرو، ایموبلایزر می باشد. یکی از اجزای مهم طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو، بررسی وضعیت واردات و صادرات محصول است. بیش از 30 کشور از ایران قطعات خودرو خریداری می کنند. برخی از این کشورها عبارتند از:

 • عراق
 • روسیه
 • مصر
 • فرانسه
 • افغانستان و کشورهای دیگر

بررسی ها در طول هفت ماه سال جاری، نشان داده اند که صادرات قطعات خودرو حدود 51 میلیون و 200 هزار دلار می باشد. این قطعه یدکی خودرو به قیمت تقریبی 30 میلیون دلار صادر شده است. نرخ صادرات این محصول همچنان بالاتر از میزان واردات آن می باشد.

 

تاسیس کارخانه تولید ایموبلایزر خودرو با چه میزان سرمایه امکان پذیر است؟

تعیین سرمایه اولیه در طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو الزامی است. برای شروع یک پروژه صنعتی، بدون شک دستیابی به بودجه مورد نیاز تقریبا غیرممکن می باشد. این موضوع در مورد ساخت کارخانه ایموبلایزر خودرو نیز صدق می کند. تجهیزات و لوازم اولیه، یکی از مهمترین عوامل در تعیین سرمایه مورد نیاز برای شروع پروژه تولید ایموبلایزر خودرو هستند. از مهم ترین تجهیزات ساخت ایموبلایزر خودرو، دستگاه های برش، آبکاری، مونتاژ و سایر موارد می باشند.

به علاوه ساخت و ساز و تاسیسات کارخانه، مقدار قابل توجهی از سرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید ایموبلایزر خودرو را مصرف می کند. آماده سازی مواد اولیه ایموبلایزر نیز تاثیر قابل توجهی بر میزان پول مورد نیاز برای شروع ساخت ایموبلایزر خودرو دارد.

همه صاحبان مشاغل، سرمایه لازم برای شروع فعالیت کامل شرکت تولید ایموبلایزر خود را ندارند. برخی از آنها در ابتدا از سرمایه خود برای فعالیت در مقیاس تجاری کوچک استفاده می کنند.

اگرچه انجام یک عمل کوچک تصمیم عاقلانه ای می باشد، اما نمی تواند موفقیت بزرگی را تضمین کند. با در نظر گرفتن این موضوع، اگر به دنبال بودجه بیشتر باشید، بهتر است. بسیاری از صاحبان شرکت تولید ایموبلایزر به دریافت وام و تسهیلات اقدام کرده تا بتوانند از همان ابتدا به خوبی کار کنند. البته بانک ها به ندرت به یک شرکت تولیدکننده ایموبلایزر خودرو نوپا وام تجاری می دهند. به همین دلیل وجود یک طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو برای تاسیس کارخانه ضروری است.

طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو - استارت وی

 

هزینه های تاسیس کارخانه تولید ایموبلایزر خودرو

پروژه تولید ایموبلایزر خودرو نیاز به سرمایه گذاری اولیه قابل توجهی دارد. با این حال، مهم ترین عامل تاثیرگذار بر میزان هزینه تاسیس، حجم تولید ایموبلایزر خودرو است. حجم تولید بر میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی این تجارت تاثیر می گذارد.

فضایی به مساحت 4000 متر مربع، برای شروع پروژه ایجاد ایموبلایزر خودرو با محدودیت تولید سالانه 5 میلیون مدار مورد نیاز است. نزدیک به نیمی از این فضا برای لابی تولید، مرکز توزیع، قطعات اداری خط تولید و غیره در نظر گرفته می شود. در طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو باید بین 40 تا 45 کارمند وجود داشته باشند.

با در نظر گرفتن تمامی این عوامل، سرمایه اولیه 17 تا 20 میلیارد تومانی برای شروع پروژه تولید ایموبلایزر خودرو مورد نیاز است. البته، توجه کنید که تغییرات در بازار داخلی، به ویژه تغییر در ارزش دلار، تاثیر بسزایی بر سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع پروژه دارند.

 

بازار فروش محصولات تولید شده

تولید یک محصول بدون شک با افزایش سودمندی و بازار هدف، سودآور خواهد بود. در خودروها، ایموبلایزر یکی از پرکاربردترین قطعات است. در نتیجه ایموبلایزر خودرو تقریبا برای همه افرادی که وسیله نقلیه دارند، لازم می باشد. در نتیجه همین موضوع، تولید ایموبلایزر خودرو از بازار هدف قابل توجه و سوددهی قابل قبولی برخوردار است.

 

مراحل اخذ مجوز و پروانه بهره برداری

برای اخذ مجوز کار باید اسناد و مدارک مختلفی از جمله طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو تهیه کنید. علاوه بر این، مدارک زیر برای تاسیس شرکت مورد نیاز هستند:

 • مجوز سازمان صنایع و معادن
 • ایجاد پروانه تولید تجاری
 • مجوز تاسیس
 • مدرک انطباق کالا با مقررات فنی اتحادیه گمرک

 

وام و تسهیلات بانکی

به طور کلی صنعت خودروسازی معمولا حامیان مالی مختلف و بانک‌های دولتی را جذب می‌کند. یکی از گام های مهم در تامین بودجه، ارائه طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو است. شما با کمک این طرح قادر خواهید بود سودآوری پروژه را به نمایش بگذارید و هزینه های لازم را تامین کنید. سرمایه گذاران با چشم انداز واضح تر می توانند شرایط سرمایه مورد نیاز را تعیین کنند.

 

ارزیابی سودآوری تاسیس کارخانه تولید ایموبلایزر خودرو

ایموبلایزر خودرو یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی خودرو بوده و بازار آن پر رونق است. ارزیابی دقیق سطح سود ایجاد ایموبلایزر به دلیل گسترش در بازار داخلی دشوار می باشد. با این حال، تحقیقات به وضوح نشان می دهند که تولید ایموبلایزر خودرو سود قابل توجهی بین 35 تا 40 درصد ایجاد می کند.

طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو - استارت وی

مهمترین تجهیزات مورد نیاز برای تاسیس کارخانه تولید ایموبلایزر خودرو

درست مانند هر محصول دیگری، برای ساخت ایموبلایزر خودرو به ابزارهای مختلفی نیاز است. از جمله مهم ترین تجهیزات مورد نیاز برای تولید این وسیله می توان به دستگاه های زیر اشاره کرد:

 • دستگاه های آبکاری
 • دستگاه مونتاژ
 • دستگاه های برش

 

آیا تاسیس کارخانه تولید ایموبلایزر خودرو از نظر اقتصادی توجیه پذیر است؟

توجیه مالی طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو بدون شک یکی از مهم ترین پارامترهای آن است. تقاضای قابل توجهی برای ایموبلایزر خودرو وجود دارد. در نتیجه ساخت این محصولات می تواند سودآور باشد. با توجه به اینکه ساخت ایموبلایزر خودرو سودآور بوده، می توان در زمینه کارآفرینی کشور پیشرفت چشمگیری داشت.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

یک شرکت تولید ایموبلایزر به تامین مالی گسترده ای نیاز دارد. به همین دلیل باید برای هر قدمی که می خواهید بردارید، برنامه ریزی کنید. این کار تضمین می کند که سرمایه گذاری های شما هدر نرود. جدای از آن، طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو می تواند به شما در تعیین هدف کمک کند.

مجموعه ما دانش گسترده ای در مورد طراحی طرح توجیهی دارد. با سفارش طرح توجیهی تولید ایموبلایزر خودرو، می توانید به آینده امید داشته باشید و سرمایه گذاران را به خود جلب کنید. ایجاد یک برنامه توجیهی سفارشی نه تنها در کسب مجوز و سرمایه بلکه در برنامه ریزی دقیق پروژه نیز تاثیر دارد. هر نوع شرکتی می تواند از یک برنامه توجیهی که توسط متخصصان ما تهیه شده، بهره مند شود. با مراجعه به وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.