طرح توجیهی تولید روغن خوراکی 🌟برای وام و مجوز

طرح توجیهی کارخانه و خط تولید روغن خوراکی - استارت وی

آنچه می خوانید...

طرح احداث کارخانه و خط تولید روغن خوراکی
یکی از اقلام خوراکی که منجر به طبخ و آماده سازی انواع غذا شده و در سفره های ایرانی جای گرفته؛ روغن خوراکی است. سرانه مصرف روغن در کشور بسیار بالا بوده و در بخش های خانگی و عمومی، با حضور پررنگ این محصول مواجه می باشیم. یعنی علاوه بر آشپزخانه های ایرانی، رستوران ها، مراکز کترینگ غذا، تالارهای پذیرایی و … همگی به روغن برای آماده سازی غذا نیاز دارند. از آنجا که نام و آوازه غذاهای ایرانی به کل دنیا رسیده و تنوع این غذاها از هر کجای دیگر بیشتر است؛ لذا نباید از مصرف انبوه روغن مایع و جامد در کشور تعجب کرد. بلکه باید این موضوع را یک فرصت قلمداد کرد. فرصتی که منجر به کسب درآمدهای عالی برای شما سرمایه گذاران عزیز خواهد شد. البته پیش از اینکه اقداماتی را برای تولید انجام دهید؛ طرح توجیهی تولید روغن خوراکی را تهیه و آن را مطالعه فرمایید. این طرح، چند و چون کار را خواهد گفت.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی راه اندازی و احداث کارخانه تولید روغن خوراکی - استارت وی

چرا باید خط تولید روغن خوراکی را راه اندازی کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارند که دلیل محکمی برای راه اندازی خط تولید روغن خوراکی را به شما خواهند داد. همانطور که میدانید ایران از لحاظ تولید انواع محصولات کشاورزی از جمله دانه های روغنی در جایگاهی مطلوب قرار دارد. محصولاتی مثل دانه آفتابگردان، دانه کنجد، دانه کلزا، دانه سویا و … همگی از دانه های روغنی به شمار آمده و برای تولید روغن خوراکی مناسب به نظر می رسند. بنابراین می توان از این فرصت، نهایت بهره را برای تولید روغن خوراکی برد و به درآمدهای کلان دست یافت.

از سوی دیگر بررسی آمارهای مربوط به مصرف روغن خوراکی در کشور، گویای این حقیقت است که با تولید روغن می توان در سطح بالایی از درآمد قرار گرفت. آمارها حاکی از آن است میزان مصرف روغن در هر ایرانی، 3 کیلوگرم می باشد. همچنین ایرانی ها بیش از سایر نقاط دنیا، مصرف کننده روغن خوراکی بوده و آمار جهانی، نصف آمار کشور ماست. شاید به همان دلیلی که گفتیم یعنی تنوع بالای غذاهای ایرانی باعث این مسئله شده است. در هر حال مصرف بالای روغن اگر از لحاظ پزشکی، موضوع چندان جالبی نباشد، اما برای تولید کنندگان یک فرصت سودمند تلقی می شود. ضمن اینکه تولیدات هم از میزان تقاضا کمتر بوده و با تولید روغن خوراکی می توانید این مقدار را افزایش داده و نیاز مصرف کنندگان را به شکل بهتر تامین نمایید.

 

تولید روغن خوراکی با چه میزان سرمایه امکانپذیر است؟

طرح توجیهی تولید روغن خوراکی به دلایل زیادی نگارش شده است. یکی از اهداف مربوط به نگارش طرح، پیدا کردن پاسخ های قطعی برای سوالات مالی است. یکی از سوالات مالی که ممکن است ذهن سرمایه گذاران بسیار از جمله شما را به خود مشغول نماید؛ این است که تولید روغن خوراکی با چه مقدار سرمایه امکانپذیر می باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت عوامل زیادی در سرمایه اولیه دخیل می باشند.

اگر انتخاب شما راه اندازی یک واحد تولیدی محدود باشد؛ پس سرمایه لازم برای راه اندازی هم به همان اندازه محدود خواهد بود. اگر هدف شما راه اندازی واحد تولیدی بزرگتری باشد؛ پس سرمایه بالاتری نیاز خواهید داشت. طرح توجیهی با در نظر گرفتن همه شرایط، پاسخ سوال مربوط به سرمایه را یافته و آن را با ارقام و اعداد به روز در اختیارتان قرار می دهد.

خط تولید روغن مایع و جامد -  استارت وی

هزینه های کارخانه تولید روغن

بررسی هزینه تولید روغن خوراکی در طرح توجیهی صورت گرفته است. کارشناسان مالی با تکیه بر دانش و تخصص خود هزینه یابی را انجام داده و هزینه های ریز و درشت کار را مشخص می کنند. پس از مشخص کردن هزینه ها به تفکیک و دسته بندی آن پرداخته و ارقام هزینه ای را اعلام می کنند. در هر حال تعیین هزینه، امر ساده ای نیست و متکی بر دانش و تجربه کارشناسان مالی می باشد. آنها شما را از همه هزینه ها مطلع نموده و این اطلاعات نیز تنها از طریق طرح توجیهی تولید روغن خوراکی حاصل می گردند.

 

سود حاصل از تولید روغن خوراکی

با توجه به مصارف انبوه روغن خوراکی و اهمیت غیر قابل انکار این محصول می توان دریافت سود حاصل از تولید روغن خوراکی، رقم بسیار بالایی است. البته تصور نکنید بدون تلاش و یا انجام اقدامات درست می توانید این سود را برداشت کنید. سعی شما نیز تا حد زیادی، تعیین کننده مسیر خواهد بود. یقینا اگر به نکات و اطلاعات مالی طرح توجیهی تولید روغن خوراکی اتکا کرده و با آنها مسیر را ادامه دهید؛ به نتایج بهتری دست خواهید یافت. البته طرح توجیهی، سوای از اینکه مسیر درستی را پیش رو قرار می دهد؛ راجع به حواشی سود نیز صحبت کرده و شما را از سود این کار مطلع خواهد کرد.

 

[irp posts=”56533″ ]

 

تجهیزات مورد نیاز خط تولید روغن خوراکی

برای تولید روغن به تجهیزات متعددی نیاز می باشد. تجهیزاتی که با آنها سرعت تولید افزایش خواهد یافت. به برخی از این تجهیزات در بخش زیر اشاره نموده ایم:

  • تجهیزات بوجاری
  • تسمه نقاله
  • تجهیزات پخت
  • تجهیزات ذخیره سازی
  • دستگاه های پوست گیر
  • دستگاه های پرس مارپیچی

بزرگترین کارخانه تولید روغن خوراکی کشور+فیلم

 

آیا تولید روغن خوراکی توجیه اقتصادی دارد؟

کشور از لحاظ کشت دانه های روغنی در بهترین وضعیت قرار داشته و از این رو امکانات لازم برای تولید روغن خوراکی را دارد. همچنین مصارف گسترده روغن خوراکی در بخش های مختلف، دلیل دیگری است که نشان می دهد تولید این محصول دارای توجیه اقتصادی می باشد. به طور کلی تولید اقلام ضروری از لحاظ اقتصادی، یک اقدام توجیه پذیر محسوب شده و منافاتی ندارد.

 

[irp posts=”58560″ ]

 

طرح توجیهی روغن خوراکی برای وام و مجوز

طرح توجیهی تولید روغن خوراکی با ارائه اطلاعات مالی و هزینه یابی، از ظهور خیلی از مشکلات جلوگیری خواهد کرد. مشکلاتی که ممکن است زمینه سقوط را فراهم کنند. بنابراین باید تا زمانی که این طرح در کنار شماست؛ به دستورالعمل ها و نکات آن گوش فراداده و این راهنمای اثربخش را شوخی قلمداد نکنید. سرمایه گذاران زیادی در گذشته به دلیل عدم استفاده از منبع راهنما به سرنوشتی تلخ دچار گردیدند. در حالی که می توانستند سرنوشت بهتری داشته باشند.

پس تا زمانی که راهنمای ارزشمندی مثل طرح توجیهی دارید، قدردان آن باشید. ضمنا این را نیز باید بدانید که طرح توجیهی تولید روغن خوراکی جهت اخذ وام و مجوز، کمک بزرگی به شما خواهد کرد. بنابراین از این حیث نیز دارای فایده می باشد. حال اگر تصمیمتان خرید طرح توجیهی تولید روغن خوراکی است؛ می توانید این اقدام را از سوی مجموعه ما استارت وی انجام دهید. در این صورت، خدمات ارزشمندی مثل پشتیبانی 4 ماهه تیم را دریافت خواهید کرد.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی احداث و راه اندازی خط تولید روغن خوراکی و دریافت راهنمایی های پیش از خرید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود

شروع گفتگو
Scan the code
سلام
جهت مشکلات دانلود و یا سفارش طرح توجیهی اختصاصی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.