طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات آهن 🌟(اخذ مجوز و وام)

یکی از ضایعاتی که از آن در صنعت فولاد به عنوان طلا یاد کرده اند؛ ضایعات آهن است. در حال حاضر مقادیر عظیمی از ضایعات آهن در ایران حاصل می گردند که می توان آنها را سرمایه ای ارزشمند خطاب کرد. این ضایعات، دور ریختنی نبوده و به عنوان منابع مفید شناخته می شوند. منابعی که می توان از آنها در جهت توسعه تولید کمک گرفت. برای مثال محصولی مثل میلگرد که از تولیدات صنعت فولاد به شمار می آید؛ امکان تولید توسط این ضایعات را دارد. چه بسا که تولید میلگرد از ضایعات آهن، هزینه به مراتب کمتری را در مقایسه با روش های دیگر تولید در پی دارد. به همین دلیل سرمایه گذاران زیادی از طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات آهن استقبال نموده اند. شما نیز می توانید با کمک این طرح وارد عمل شده و در این سرمایه گذاری پرسود سهیم شوید.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی خط تولید میلگرد از ضایعات آهن - استارت ویچرا باید به احداث واحد تولید میلگرد از ضایعات آهن بپردازیم؟

آمارهای به دست آمده نشان می دهد سالانه حجم کثیری از ضایعات آهن در کشور تولید می شوند. این ضایعات که در جایگاه مواد اولیه قرار دارند؛ باید به درستی استفاده گردند؛ وگرنه به هدر رفته و باعث وارد شدن آسیب هایی به محیط زیست می شوند. اما اگر مدیریت و برنامه ریزی های لازم برای استفاده از این ضایعات صورت گیرد؛ نه تنها از هدر رفتن این منابع غنی، جلوگیری خواهد شد، بلکه گامی موثر در جهت حفظ محیط زیست برداشته می شود.

اکنون ضایعات آهن به مقدار 2 میلیون تن در کشور جمع آوری می گردند. این رقم قابل توجه، وضعیت مساعدی را در روند تولید به وجود خواهد آورد. وضعیتی که می توان در آن به جای متریال گرانقیمت و کمیاب، از متریال ارزان قیمت و در دسترس مثل ضایعات آهن بهره برد. با این اقدام، هزینه های تولید کاهش یافته و مسیر تولید نیز در جهت مثبت پیش خواهد رفت. مهمتر از همه اینکه هزینه تولید میلگرد نیز به طرز چشمگیری تقلیل یافته و این موضوع به نفع شما سرمایه گذاران عزیز خواهد بود.

سرمایه مورد نیاز جهت تولید میلگرد از ضایعات آهن

اگر خواستار کسب اطلاعات کامل در خصوص سرمایه لازم برای راه اندازی خط تولید میلگرد از ضایعات آهن هستید؛ به طرح توجیهی رجوع فرمایید. طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات آهن ارقام دقیق سرمایه را با توجه به نوسانات روزانه اعلام کرده و ارقام به روز را مشخص می سازد. بنابراین از طریق آن به اطلاعات مفیدی دست خواهید یافت.

اما آنچه مشخص است؛ این است که سرمایه مورد نیاز برای این کار در مقایسه با سرمایه لازم تولید میلگرد از شمش های فولادی، بسیار کمتر است. ضایعات آهن از قیمت تمام شده کمتری برخوردار بوده و به عنوان مواد اولیه ارزان فروخته می شوند. این موضوع بر روی سرمایه تاثیر نهاده است. در نتیجه شما سرمایه گذاران محترم می توانید با سرمایه کمتری شروع به کار کنید.

 

[irp posts=”59069″ ]

 

هزینه تولید میلگرد از ضایعات آهن

بررسی هزینه و قیمت خط تولید میلگرد از ضایعات در طرح توجیهی صورت گرفته است. با مطالعه این طرح درباره تمام شاخص های مالی از جمله هزینه، سرمایه، سود و درآمد، اطلاع کسب خواهید کرد. حقیقتی که وجود دارد، این است که هزینه استخراج مواد اولیه فولاد یعنی شمش های فولادی بسیار بالا بوده و به همین دلیل هزینه نهایی کار نیز دچار افزایش شده است. اما در مقابل هزینه ذوب ضایعات آهن و سپس استفاده از آنها برای تولید میلگرد، شاید نصف این هزینه هم باشد. در نهایت، هزینه نهایی دستخوش تغییرات مثبت شده و در مقایسه با روش اول، روند نزولی خواهد داشت. در هر حال با نگاهی به طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات آهن، از تمام هزینه های کسب و کار از جمله هزینه زمین، هزینه تجهیزات، هزینه خرید ضایعات، هزینه کارگران و نیروها، هزینه های جاری و … باخبر خواهید گشت.

تولید میلگرد از ضایعات آهن - استارت وی

[irp posts=”29967″ ]

 

سود حاصل از تولید

تولید میلگرد از ضایعات آهن را می توان یک اقدام کارآمرد به شمار آورد. از آنجا که این روش در قیاس با روش های دیگر، نیازمند سرمایه و هزینه های کمتری است؛ در نتیجه این موضوع بر روی سود کار، تاثیر مثبت به جا نهاده است. در مجموع هر کجا که هزینه های اولیه و هزینه هایی نهایی کمتر باشد؛ درست در همانجا سود بیشتری به چشم خواهد خورد. وضعیت درآمد تولید میلگرد هم مانند وضعیت سود، روند مثبتی داشته و این موضوع سبب شده تا سرمایه گذاری در حوزه تولید میلگرد از ضایعات آهن تبدیل به یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در ایران گردد. البته به این حقیقت نیز باید اعتراف کرد که سود حاصل از این کار به اقدامات شما وابسته بوده و با هر گام درستی که بر می دارید؛ به سود بالا نزدیک تر می شوید.

 

تجهیزات لازم برای تولید میلگرد از ضایعات آهن

تجهیزاتی که روند تولید میلگرد از ضایعات آهن را سرعت می بخشند؛ عبارتند از:

  • تجهیزات حرارتی
  • تجهیزات رافینگ
  • دستگاه های قیچی
  • دستگاه های کشش و آج زنی
  • برج های خنک کننده
  • جرثقیل
  • قفسه نورد

 

آیا تولید میلگرد از ضایعات آهن توجیه اقتصادی دارد؟

با توجه به اینکه ضایعات آهن از دسترسی عالی برخوردار بوده و کشور ما نیز از منابع لازم برای تولید و استخراج این ضایعات برخوردار می باشد؛ لذا می توان تولید میلگرد از ضایعات آهن را یک اقدام اقتصادی فرض کرد. البته بررسی هزینه های تولید این محصول و همینطور سودآور بودن پروژه هم توجیه دیگری برای اقتصادی بودن این اقدام محسوب می شود.

 

طرح خط تولید میلگرد از ضایعات

طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات آهن را می توان یک عنصر نجات بخش خواند. این طرح که بر برآوردهای مالی و هزینه یابی تمرکز کرده؛ منجر به افزایش اطلاعات مالی می گردد. در نتیجه اشتباهات مالی کاهش یافته و اقدامات مالی هوشمندانه، جای آنها را پر خواهند کرد. حضور این طرح موثر، خطای سرمایه گذاران شکست خورده را به شما گوشزد کرده و اجازه نمی دهد تا دوباره آن خطاها را تکرار کنید. در نتیجه، موضع شغلی تان از منفی به مثبت تغییر حالت خواهد داد.

سفارش طرح توجیهی تولید میلگرد برای مجوز و وام بانکی

طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات رایگان؛ گزینه مناسبی برای دریافت وام و مجوز نیست. لذا نیاز به ثبت سفارش طرح توجیهی اختصاصی برای مجوز و وام خواهید داشت. کارشناسان حاضر در وبسایت استارت وی به شما سرمایه گذاران عزیز در خصوص سفارش طرح توجیهی تولید میلگرد از ضایعات آهن، راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. وام و مجوز هر دو از عناصر مهم برای اجرایی کردن پروژه به شمار می آیند. اما شرط دستیابی به آنها تقدیم طرح توجیهی به نهادهای مربوطه است. اگر طرحی که تقدیم می کنید، محتویات تخصصی را در بر گرفته باشد؛ مقبول واقع شده و امکان اخذ این دو را فراهم می سازد.

5/5 - (2 امتیاز)