لطفاً قبل از تماس با ما؛ اینجا را مطالعه کنید{کلیک کنید}

طرح توجیهی کارگاه قالی بافی 1402 🌟(دانلودpdf+word)

طرح توجیهی کارگاه قالی بافی

کسب درآمد ارزی با احداث کارگاه قالی بافی

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

صنعت قالیبافی یکی از صنایع مهم کشور است که هنر و فرهنگ ایرانی را به رخ همگان کشیده و از درآمدزایی فوق العاده برخوردار می باشد. چرا که بیشترین سهم تولید قالی، اختصاص به بازارهای صادراتی داشته و می توان از راه فروش قالی، درآمدهای ارزی را کسب کرد. البته پیش از شروع کار، همه چیز در هاله ای از ابهام قرار داشته و تنها مرجعی که ابهامات را برطرف خواهد کرد؛ طرح توجیهی کارگاه قالی بافی بوده که در سایت استارت وی منتشر شده و قابل دانلود می باشد.

این طرح با ارائه جداول مالی و هزینه ای و اطلاعات کلی، آغازگر یک حرفه پردرآمد خواهد بود. بنابراین اگر خواهان ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت خود هستید؛ با احداث کارگاه قالی بافی به این اهداف خواهید رسید.

دریافت طرح توجیهی کارگاه قالی بافی سال 1402

طرح توجیهی کارگاه قالی بافی

سرمایه لازم برای احداث کارگاه قالی بافی

یکی از مهمترین دغدغه سرمایه گذاران، اطلاع از میزان سرمایه مورد نیاز برای احداث کارگاه قالی بافی است. میزان سرمایه به عوامل زیادی بستگی دارد. برای مثال، هر چقدر ابعاد زمین کارگاه، بیشتر باشد؛ سرمایه بالاتری هم نیاز خواهد بود. اگر ابعاد زمین انتخابی شما جهت احداث کارگاه، 500 متر مربع باشد؛ به سرمایه ای بالغ بر 750 میلیون تومان نیاز خواهید داشت. در هر حال برای اطلاع از جزییات سرمایه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانید به طرح توجیهی کارگاه قالی بافی مراجعه نمایید. در این طرح، میزان دقیق سرمایه و اعداد و ارقام مربوط به آن به صورت به روز اعلام شده اند.

هزینه احداث کارگاه قالی بافی چقدر است؟

با اطلاع از هزینه احداث کارگاه قالی بافی می توانید منابع مالی را به خوبی مدیریت کنید. طرح توجیهی احداث کارگاه قالی بافی، جداول هزینه ای را با جزییات کامل به تصویر کشیده است. این را به خاطر داشته باشید که هیچ منبعی مثل طرح توجیهی، در ارائه اطلاعات دقیق و به روز از جمله اطلاعات مربوط به هزینه، موثر و مورد اعتماد نخواهد بود. اما در ادامه بپردازیم به برخی از هزینه های این کسب و کار: هزینه خرید یا اجاره زمین، هزینه حمل و نقل، هزینه تجهیزات قالی بافی، هزینه دستمزد، هزینه های جاری مثل آب، برق و گاز و …

طرح توجیهی کارگاه قالی بافی

برآورد میزان سود قالیبافی

طرح توجیهی کارگاه قالی بافی با ارائه راهکارهای اصولی و درست و حذف هزینه های بیهوده، شما را در مسیر سود، حرکت می دهد. همچنین طرح فوق، جزئیات مربوط به سود را هم ارائه خواهد داد. اما در یک بررسی کلی می توان گفت سود حاصل از احداث کارگاه قالی بافی، بالاست. چون مواد اولیه مورد نیاز برای بافت قالی مثل پنبه، ابریشم و پشم در کشور یافت شده و با قیمت معقول، قابل دسترسند. ضمن اینکه ارزش افزوده قالی نیز بالا بوده و با مواد اولیه ارزان می توان یک محصول ارزشمند و گران را تولید کرد و از راه فروش آن به سود زیاد رسید.

برای احداث کارگاه به چه تجهیزاتی نیاز است؟

هیچ کاری بدون تجهیزات انجام نخواهد شد. حتی اگر همه فنون کار را از بر بوده و سرمایه لازم برای شروع را هم در اختیار داشته باشید؛ باز هم راه به جایی نخواهید بود. تجهیزات منجر به تولید محصول نهایی یعنی قالی شده و به پیشبرد کار کمک می کنند. اما تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز جهت احداث کارگاه قالی بافی عبارتند از: هاف، کاردک، قیچی، دار قالی، کوجی، دفتین، قلاب و چله.

آیا احداث کارگاه قالی بافی توجیه اقتصادی دارد؟

پاسخ این سوال، قطعا مثبت است. چرا؟ چون همانطور که گفتیم قالی، یک محصول با ارزش افزوده بالا به شمار می آید. البته جایگاه خوب این محصول در بازارهای جهانی هم به این مسئله دامن زده است. اکنون بخش عمده ای از صادرات کشور، اختصاص به صادرات قالی ایرانی داشته و کشورهای بسیاری در دنیا مثل انگلیس، آلمان، امارات متحده، آمریکا و …، خواهان قالی اعلاء و منحصر به فرد ایرانی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به طرح توجیهی کارگاه قالی بافی مراجعه نمایید.

مشکلات بسیار در کمین شما

بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عدم برخورداری از اطلاعات کافی و اساسی، در همان سالهای نخست، با طعم تلخ شکست روبرو شده و تمام سرمایه شان را بر باد داده اند. فقط به این خاطر که از نظر یک متخصص یا راهنما بهره نبرده اند. پس اگر دوستدار سرمایه خود بوده و خواهان چشیدن طعم موفقیت و پیروزی هستید، به مرجع راهنما یعنی طرح توجیهی رجوع نمایید. این طرح، نا امیدتان نکرده و فرصت ها را از دل ترس ها و تردیدها بیرون می کشد. در ضمن طرح مورد نظر، نحوه مهار مشکلات را نیز خواهد گفت. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید؛ طرح توجیهی، پاسخگویتان خواهد بود.

طرح توجیهی کارگاه قالی بافی رمز اصلی موفقیت

با طرح توجیهی کارگاه قالی بافی و اجرای دستورالعمل های آن، پیروزی، حاصل شده و راه رسیدن به آن دراز نخواهد بود. طرح توجیهی، درست مثل یک نقشه گنج عمل کرده و راه درست را نشان خواهد داد. با این طرح، دیگر به بیراهه نخواهید رفت. در حقیقت آنچه که باعث تحقق این نتایج خواهد شد؛ اطلاعات جامعی است که در طرح توجیهی، با آنها برخورد خواهید داشت.

همچنین با یاری جستن از طرح توجیهی احداث کارگاه قالی بافی می توانید، ضمن دریافت اطلاعات کامل، وام یا مجوزهای مورد نیاز را سریعا تهیه نمایید. اما خبر خوب اینکه با سفارش طرح توجیهی از وبسایت ما، امکان بهره مندی از از پشتیبانی 4 ماهه تیم استارت وی را نیز خواهید داشت.

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای ثبت سفارش طرح توجیهی اختصاصی اعم از طرح توجیهی کارگاه قالی بافی می توانید از همین طریق اقدام فرمایید. با این کار، از مشاوره تخصصی مشاورین ما برخوردار شده و راهنمایی های لازم را دریافت خواهید کرد.


دریافت طرح توجیهی کارگاه قالی بافی سال 1402

5/5 - (3 امتیاز)