طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه 🌟(تسهیلات+مجوز)

طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه - استارت وی

بهترین طرح برای سرمایه گذاری، طرح توجیهی تولید لوله و ورق گالوانیزه است. لوله و ورق گالوانیزه از جایگاهی مهم در صنایع برخوردار بوده و با مصارف روزافزون مواجه می باشند. این ابزارها در اصل محصولات فولادی اند که طی فرآیندی خاص توسط یک لایه قلع و روی پوشش دهی شده و در مذاب غوطه ور می گردند. این کار علاوه بر گالوانیزه کردن، منجر به جلوگیری از خوردگی قطعات فوق خواهد شد. لوله ها و ورق های گالوانیزه پس از انجام این فرآیند، طول عمر بیشتری پیدا کرده و دوام بهتری خواهند داشت. همچنین این محصولات با توجه به نوع فرآیندی که روی آنها صورت گرفته، هزینه پایین تری را جهت پوشش دهی به دنبال دارند.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی تولید لوله و ورق گالوانیزه - استارت ویکاربرد لوله و ورق گالوانیزه

در رابطه با کاربرد انواع لوله و ورق گالوانیزه باید گفت لوله ها که سبک و براقند؛ در حوزه های آبرسانی، خطوط انتقال گاز، سیستم های تهویه و تصفیه خانه و سیستم های آبیاری رواج یافته اند. انواع لوله گالوانیزه سرد و لوله گالوانیزه و لوله گالوانیزه گرم از نمونه های متعلق به این محصول می باشند. همچنین ورق های گالوانیزه نیز برای ساخت انواع مخازن، لوازم آشپزخانه مثل لباسشویی و یخچال، سقف سوله ها و سالن های صنعتی، پروفیل، کرکره، تابلو برق و لوله مورد توجه قرار گرفته اند. با توجه به همه این تفاسیر می توان دریافت لوله و ورق گالوانیزه از کاربرد گسترده ای برخوردار بوده و این گستردگی سبب شده تا نیاز بیشتری برای تولید این محصولات احساس شود. نیازی که شما می توانید در تامین آن سهیم باشید.

[irp posts=”59134″ ]

چرا باید خط تولید لوله و ورق گالوانیزه را راه اندازی کنیم؟

لوله و ورق گالوانیزه از کالاهای استراتژیک و مهم محسوب می شوند. صنایع نفت و گاز و صنایع ساخت و ساز که هر دو از مصرف کنندگان عمده این تجهیزات به شمار می آیند؛ استراتژیک بودن این کالاها را مشخص می کنند. لوله و ورق گالوانیزه که هر دو از یک ساختار برخوردار می باشند؛ دارای طول عمری بالغ بر 50 سال بوده و شاید همین دلیل مهم سبب شده تا صنایع آنها توجه نشان دهند. مسلما به جز این دلیل، دلایل اساسی دیگری نیز وجود دارند که منجر به تمایل صنعتگران به استفاده از این تجهیزات شده اند.

طرح توجیهی خط تولید لوله و ورق گالوانیزه - استارت ویدارای قابلیت بازیافت

تجهیزات فوق علاوه بر طول عمر زیاد، نسبت به زنگ زدگی مقاومت نشان داده و از استحکام و مقاومت بی نظیر نسبت به ضربه برخوردار می باشند. مهمتر از همه اینکه این محصولات دارای قابلیت بازیافت هستند. پس همه این دلایل را که کنار هم قرار دهیم؛ متوجه خواهیم شد چرا تولید ورق و لوله گالوانیزه، اهمیت زیادی داشته و باید میزان این تولیدات افزایش یابد. آمارها حاکی از آن است تعداد خطوط تولید لوله و ورق گالوانیزه در طی چند سال گذشته از عدد دو رقمی یعنی 55 به عدد سه رقمی یعنی 362 رسیده است. این یعنی اینکه تولیدات بیشتر شده؛ اما با این وجود نیاز به تولید این محصولات قطع نشده است. لذا با تولید این تجهیزات می توانید گامی مثبت در جهت تامین نیاز داخلی برداشته و خود نیز در وضعیت مناسبی از سود و درآمد قرار گیرید.

 

با چه مقدار سرمایه می توان اقدام به تولید کرد؟

طرح توجیهی ورق گالوانیزه، اطلاعات مالی با ارزشی را در چنته دارد. این طرح بسته به ظرفیت واحد تولید، سرمایه را برآورد نموده و مقدار دقیق آن را با اعداد و ارقام به روز نشان می دهد. برای مثال اگر ظرفیت طرح بالغ بر 20000 تن باشد؛ سرمایه مشخصی برای این مقدار تولید نیاز خواهد بود. با افزایش ظرفیت، این مقدار بالاتر می رود. البته به جز این، روش های مرسوم برای تولید نیز در میزان سرمایه تاثیر گذارند.

برای مثال اگر روش مورد نظر، گالوانیزه سرد باشد؛ تجهیزات خاصی برای آن نیاز خواهند بود. در نتیجه سرمایه نیز تحت تاثیر این مسائل قرار می گیرد. یا در روش گالوانیزه گرم، سرمایه همان مقداری نیست که در روش قبلی مد نظر بود. طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه، پاسخ تمام سوالات سرمایه ای شما را خواهد داد.

[irp posts=”59069″ ]

هزینه راه اندازی کارخانه ورق و لوله گالوانیزه

اطلاع از هزینه های تولید، نتایج مثبتی را به بار می آورد. به همان نسبت، با بی اطلاعی از این موضوعی، گاهی تا مرز فاجعه پیش خواهید رفت. اکنون با تهیه طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه و مشاهده تمام ریز هزینه ها در این طرح می توانید همان نتیجه نخست را محقق نمایید. این طرح راجع به تمام هزینه های کسب و کار مانند هزینه قبل از بهره برداری، هزینه های اجرایی، هزینه های ضروری، هزینه های سربار و … صحبت کرده و آگاهی تان را در این مورد، ارتقاء می بخشد. انواع هزینه ها به صورت دقیق و با اعداد به روز مشخص شده اند.

 

سود تولید لوله و ورق گالوانیزه

طرح توجیهی تولید انواع ورق و لوله گالوانیزه درباره سود نیز اطلاعات ارزشمندی را منتقل می سازد. با توجه به کاربرد گسترده لوله و ورق گالوانیزه در بخش های مختلف مثل ساختمان سازی، خودروسازی، صنایع ساخت لوازم خانگی و … می توان تصور کرد سود این کار بسیار بالاست. هر چند شما نیز با اقدامات خود می توانید نتیجه را به نفع خود تمام کنید. البته اگر اقدامات درست را در پیش گیرید؛ به این نتیجه دست خواهید یافت.

[irp posts=”59092″ ]

تجهیزات مورد نیاز جهت تولید این محصولات

تجهیزاتی که منجر به تولید انواع لوله و ورق گالوانیزه شده و مسیر تولید را سرعت می بخشند؛ عبارتند از:

  • حوضچه های مذاب
  • تجهیزات صاف کننده
  • گیوتین
  • تجهیزات تغییر دهنده کویل
  • دستگاه های کویل گیر
  • جرثقیل های سقفی
  • تجهیزات پری هیتر
  • تجهیزات پوشش دهنده

طرح توجیهی ورق گالوانیزه - استارت ویآیا تولید لوله و ورق گالوانیزه، توجیه اقتصادی دارد؟

وجود تقاضای وسیع در خصوص محصولاتی همچون ورق و لوله گالوانیزه، به خوبی گواه این حقیقت است که تولید لوله و ورق گالوانیزه، از توجیه اقتصادی بالایی برخوردار می باشد. نیاز و وابستگی شدید صنایع به این تجهیزات باعث شده تا در صورت عدم حضور آنها، چرخه تولید متوقف گردد. اما با حضور این محصولات، این چرخه به سرعت به حرکت در می آید. ضمن اینکه نیاز بازارهای صادراتی به لوله و ورق گالوانیزه نیز ثابت می کند تولید آنها همراه با توجیه اقتصادی بالایی است.


طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه، یک منبع در دسترس

طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه یک منبع در دسترس و موثر است که باید قدر آن را دانست. با حضور مداوم این طرح و برآوردهای مالی و هزینه یابی های دقیق آن، راهی برای ورود اشتباهات مالی و بر باد رفتن سرمایه باقی نخواهد ماند. این طرح همان راهنمای خوبی است که اگر حضور آن نبود؛ درصد موفقیتتان کاهش می یافت و قادر به تحقق امیال و خواسته های خود نبودید.

[irp posts=”59150″ ]

سفارش طرح تولید لوله و ورق گالوانیزه برای مجوز و وام بانکی

دانلود طرح توجیهی انواع ورق و لوله گالوانیزه اکنون از طریق سایت ما استارت وی برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. اما باید توجه داشته باشید این طرح، جهت افزایش اطلاعات عمومی درباره کسب و کار، مناسب می باشد. بنابراین برای اخذ مجوز و وام بانکی، نیاز به سفارش طرح توجیهی اختصاصی خواهید داشت. بدون داشتن این طرح، احتمال دریافت وام و مجوز، 0 خواهد بود. در حال حاضر کارشناسان ما در خصوص سفارش طرح توجیهی لوله و ورق گالوانیزه برای وام و مجوز، راهنمایی تان خواهند کرد.

5/5 - (1 امتیاز)