طرح توجیهی دستکش لاتکس 🌟 (PDF+WORD)

طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس - استارت وی

آنچه می خوانید...

تولید دستکش لاتکس، پردرآمد

بنر - استارت وی

دستکش لاتکس یکی از پرکاربردترین انواع دستکش محسوب شده و در حوزه های بهداشتی، رستوران ها، مراکز درمانی و بخش های عمومی مورد توجه قرار گرفته است. این محصول بر طبق موازین بهداشتی تولید شده و در مکان هایی که نیازمند رعایت بهداشت هستند؛ رواج یافته است. یکی از ویژگی های اصلی این دستکش، انعطاف پذیری بالای آن است. این دستکش به راحتی در دست جای گرفته و از آن مراقبت خواهد کرد. حال اهمیت بالای این دستکش منجر به افزایش تقاضا برای آن شده است. اکنون با تکیه بر طرح توجیهی دستکش لاتکس می توانید اقداماتی را در خصوص عرضه و تولید این دستکش انجام داده و تقاضاهای موجود را تامین نمایید. قسمت خوب ماجرا اینجاست که با توجه به مصارف وسیع این محصول، تولید آن همراه با درآمد و سود بالایی خواهد بود.

طرح تولید دستکش لاتکس - استارت وی

سرمایه مورد نیاز برای تولید دستکش لاتکس

هر کاری نیازمند تامین سرمایه است. بدون سرمایه، راه به جایی نخواهید برد. اما مسئله اینجاست که مقدار دقیق سرمایه در ابتدا مشخص نیست. طرح توجیهی دستکش لاتکس می تواند در این زمینه راهگشا باشد. این طرح از میزان سرمایه برای شروع کار اطلاع داشته و با نشان دادن آن، تکلیف را مشخص می سازد. پس از آن می توانید با آگاهی از مقدار سرمایه، همان مقدار را از طریق بانک تامین نمایید. البته بانک به ازای اعطای وام به شما، طرح توجیهی را تقاضا خواهد کرد. یعنی تا این طرح را به بانک تحویل ندهید؛ موفق به اخذ وام نخواهید بود.

 

برآورد هزینه های تولید دستکش

برآورد هزینه ها تنها از طریق طرح توجیهی دستکش لاتکس امکان پذیر می باشد. البته شاید از طریق جستجو بتوانید منابعی را بیابید که هزینه های کلی را نشان دهند؛ اما این منابع، هیچگاه در خصوص مقدار دقیق هزینه صحبت نمی کنند. ضمنا منابع فوق، جزئیات هزینه را نیز نشان نمی دهند. پس بهتر است وقت خود را صرف منابع غیر معتبر نکنید؛ چون هیچ اطلاع جامع و کاملی در اختیارتان قرار نمی گیرد. طرح توجیهی علاوه بر نشان دادن هزینه ها، اطلاعات دیگری را نیز منتقل خواهد کرد. لذا از طریق آن، اشراف کلی بر کار خواهید یافت. اما بپردازیم به هزینه های رایج در این کسب و کار که عبارتند از:

  • هزینه خرید مواد اولیه مانند مواد پلیمری
  • هزینه خرید تجهیزات و دستگاه ها
  • هزینه حقوق و دستمزد
  • هزینه پیش از بهره برداری
  • هزینه تبلیغات و پشتیبانی
  • هزینه ثابت و متغیر

[irp posts=”56533″ ]

سود حاصل از تولید دستکش لاتکس

دستکش لاتکس که در گروه دستکش های پزشکی قرار گرفته، با اهمیت بسیار زیادی روبروست. به طوری که خیلی از امور مهم بدون حضور این دستکش، لنگ مانده و مجالی برای تحقق نخواهند داشت. اما با وجود دستکش لاتکس، بسیاری از امور بهداشتی به سرعت انجام شده و به اتمام می رسند. برای مثال این دستکش برای انجام جراحی که یکی از حساس ترین کارهاست؛ موثر واقع شده و آن را تحقق می بخشد.

این موضوع را بیان کردیم تا بگوییم با توجه به کاربرد و اهمیت روزافزون دستکش لاتکس، تولید این محصول، رونق یافته و به دنبال آن، سود کلانی شکل گرفته است. حال جهت برآورد سود و نحوه دستیابی به آن می توانید از طرح توجیهی دستکش لاتکس کمک بگیرید. این طرح، هر نوع اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

تولیدی دستکش لاتکس - استارت ویتجهیزات لازم برای تولید

هیچ کاری بدون وجود تجهیزات و دستگاه ها، جایی برای تحقق نخواهد داشت. این دستگاه ها هستند که با برخورداری از مکانیزم هوشمند و پیشرفته خود، سرعت تولید دستکش را افزایش داده و محصولات انبوهی را به مرحله عرضه می رسانند. وجود طرح توجیهی دستکش لاتکس، شاید اهمیت زیادی داشته باشد؛ اما این طرح به تنهایی کاری از پیش نمی برد. حال می خواهیم بدانیم تجهیزات و دستگاه های لازم برای تولید دستکش لاتکس، کدامند؟ در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • دستگاه نگهدارنده
  • دستگاه بسته بندی
  • برس مهره، برس کش و برس شستشو
  • زنجیر نقاله

 

آیا تولید دستکش لاتکس دارای توجیه اقتصادی است؟

دستکش لاتکس نه تنها پوشش مناسبی را در دست ایجاد می کند؛ بلکه با ایجاد این پوشش، آن را از نفوذ میکروب ها و عوامل بیماری زا مصون نگه میدارد. حال اثربخشی بهینه این محصول و افزایش کاربرد آن منجر به توجیه پذیری تولید دستکش لاتکس از لحاظ اقتصادی شده است. مادامی که نیاز به این دستکش قطع نشود؛ تولید آن دارای چنین وضعیتی خواهد بود. نکته دیگر اینکه میزان تقاضا بر میزان عرضه دستکش لاتکس، پیشی گرفته است. همین موضوع منجر به عدم توانایی واحدهای تولیدی برای پاسخگویی به تمام نیازها شده است. با توجه به آن احتیاج به تعداد واحدهای تولیدی بیشتر برای تولید این دستکش خواهد بود.

[irp posts=”57238″ ]

حذف موانع به یاری طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس

بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عدم آگاهی، در همان مراحل ابتدایی کار با شکست مواجه شده و نتوانستند به هدف اصلی خود دست یابند. در حالی که اگر از یک منبع آگاه و مطمئن و یا نظر یک متخصص کمک می گرفتند؛ دیگر به چنین وضعیتی دچار نمی شدند. اما حالا دیگر دوره جهل و ناآگاهی به سر رسیده و با به میدان آمدن طرح توجیهی، این مشکل رخ نخواهد داد. طرح توجیهی دستکش لاتکس؛ ضمن افزایش اطلاعات، موانع کوچک و بزرگ را حذف نموده و مسیر بهتری را پیش رو قرار خواهد داد.

طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس - استارت وی

افزایش درصد موفقیت با طرح توجیهی

طرح توجیهی دستکش لاتکس، از توان هدایت مسیر کسب و کار برخوردار بوده و درست ترین مسیر را نشان می دهد. این طرح با نشان دادن دستورالعمل ها، هزینه ها و برآوردهای کسب و کار، این نتیجه را محقق کرده و از بروز نتایج بد جلوگیری خواهد کرد. حال با وجود آن می توانید گام هایی مثبت در جهت افزایش موفقیت بردارید. نکته قابل ذکر این است که طرح توجیهی حاوی اطلاعات کامل بوده و از این رو بسیاری از مشکلات را در نطفه خفه می کند. در ضمن طرح توجیهی به دریافت وام و مجوز کمک کرده و به عنوان یک ضامن کتبی معتبر در کنارتان خواهد بود. اکنون اگر تصمیم به سفارش طرح توجیهی دارید؛ می توانید از طریق تیم ما استارت وی، درخواست را ثبت کرده و با این کار، از پشتیبانی 4 ماهه تیم برخوردار شوید.

دانلود طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس 1401

ظرفیت تولید دستکش 600,000 بسته
اشتغالزایی 14 نفر
میزان بازدهی سرمایه 36 درصد
بازگشت سرمایه 2.77 سال

دریافت طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

مشاورین ما در استارت وی ، شما عزیزان را در زمینه ثبت سفارش طرح توجیهی همراهی کرده و مشاوره های پیش از سفاش را نیز خدمت شما ارائه خواهند داد.

5/5 - (6 امتیاز)

بنر تماس با ما - استارت وی

اگر زمان مناسبی برای برقراری تماس نیست، فرم زیر را پر کنید. در فرصت مناسب با شما تماس می گیریم.

طرح های توجیهی آماده و قابل دانلود