لطفاً قبل از تماس با ما؛ اینجا را مطالعه کنید{کلیک کنید}

طرح توجیهی بسته بندی زعفران 🌟 (PDF+WORD)

طرح توجیهی بسته بندی زعفران - استارت وی

بسته بندی زعفران با حاشیه سود بالا
زعفران یکی از گیاهان سرخ رنگ است که از آن به عنوان طلای سرخ یاد می کنند. چرا که ارزش این محصول بسیار بالا بوده و از این رو لقب طلا را روی آن نهاده اند. با توجه به ارزش زیاد این محصول، حفاظت از آن اهمیت یافته و زعفران را داخل بسته های مختلف گنجانده اند. این کار منجر به مراقبت از محصول و حفظ کیفیت آن خواهد شد. اکنون با تهیه طرح توجیهی بسته بندی زعفران می توانید وارد این حوزه شوید. حوزه ای که حاشیه سود بالایی دارد. زعفران نه تنها در بازار فروش داخلی، سهم بسزایی دارد؛ بلکه در بازارهای فروش جهانی نیز چنین جایگاهی پیدا کرده است. به همین دلیل می گوییم بسته بندی زعفران، امری سودمند و درآمدزاست.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

برای دریافت طرح توجیهی بسته بندی زعفران سال 1401 کلیک کنید

طرح توجیهی بسته بندی زعفران - استارت وی

سرمایه لازم جهت بسته بندی زعفران

تامین سرمایه لازم برای بسته بندی زعفران در گرو ارائه درخواست به بانک است. بانک پس از بررسی درخواست و در صورت موجه بودن آن، سرمایه کافی جهت راه اندازی این کسب و کار را در اختیارتان می گذارد. در مجموع سرمایه این کار با توجه به وسعت آن و نیازهای شما برآورد می گردد. اگر وسعت کار بیشتر باشد؛ طبیعتا به مقدار سرمایه بالاتری نیاز خواهد بود.

اگر قرار به احداث کارگاه بسته بندی در محیطی محدودتر باشد؛ سرمایه این کار، کمتر خواهد بود. در هر حال برای اطلاع از مقدار سرمایه برای راه اندازی این کار می توانید طرح توجیهی بسته بندی زعفران را ملاک قرار دهید. این طرح، اطلاعات سرمایه را همراه با ارقام و اعداد به روز نشان خواهد داد.

هزینه بسته بندی زعفران چقدر است؟

هزینه نیز مانند سرمایه در هاله ای از ابهام قرار دارد. تا زمانی که مرجع معتبری را برای اطلاع از هزینه ها پیدا نکنید؛ نمی توانید مقدار درست آن را متوجه شوید. منبعی مثل طرح توجیهی بسته بندی زعفران به دلیل هزینه یابی های دقیقی که انجام می دهد؛ از عهده پاسخگویی به سوالاتتان به خوبی بر می آید. توسط این طرح می توانید از تمام هزینه ها مطلع شده و در نهایت، درصدد تامین آنها برآیید. حتی طرح توجیهی به شما کمک می کند تا مدیریت هزینه ها را هم در دست بگیرید. این کار یک نتیجه بزرگ در پی دارد که آن، پرهیز از اشتباهات هزینه ای است. در ادامه به بررسی هزینه های این کار خواهیم پرداخت:

 • هزینه زمین یا محل احداث کارخانه و کارگاه
 • هزینه خرید تجهیزات بسته بندی
 • هزینه های اجرایی
 • هزینه تاسیسات
 • هزینه بهره برداری
 • هزینه های حقوق
 • هزینه اخذ مجوز بسته بندی زعفران
 • هزینه های ثابت و متغیر

 

برآورد سود حاصل از بسته بندی زعفران

زعفران نه تنها برای مصارف غذایی انتخاب می گردد؛ بلکه برای مصارف صنعتی نیز مورد توجه قرار می گیرد. صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و صنایع تولید محصولات دارویی با تکیه بر زعفران، فرآورده های مفید و ارزشمندی را تولید نموده اند. این موضوع، نشان از اهمیت بالای این محصول و وجود تقاضای گسترده در خصوص آن دارد. با توجه به این موارد می توان به این نتیجه گیری دست یافت که سود حاصل از بسته بندی زعفران به دلیل بازار پر رونق آن، بسیار بالاست. برای اطلاع از میزان سود این کار و کسب هر اطلاع ضروری دیگر می توانید از طرح توجیهی بسته بندی زعفران یاری بخواهید.

[irp posts=”56557″ ]

طرح توجیهی بسته بندی زعفران - استارت وی

تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی زعفران

جهت بسته بندی بهینه زعفران، قطعا به وجود تجهیزاتی خاص، نیاز خواهد بود. تجهیزاتی که مکانیزم پیشرفته و سرعت قابل توجهی را به خود اختصاص داده و منجر به تولید سریع محصولات گردیده اند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی زعفران که عبارتند از:

 • تجهیزات سنجش رطوبت
 • تجهیزات پنل نوری
 • تجهیزات اسکپترو فوتومتر
 • تجهیزات لیبل زن
 • تجهیزات غلاف زن
 • دستگاه شیرینگ پک
 • دستگاه جت پرینتر

 

آیا بسته بندی زعفران، توجیه اقتصادی دارد؟

با قطعیت می توان پاسخ داد بله. زعفران یکی از تولیدات اصلی و رایج کشورمان است که سالانه حجم انبوهی از آن به کشورهای دیگر صادر می گردد. افزون بر این، این محصول با ارزش در بازار داخلی کشور نیز به فروش رسیده و نیاز صنایع مختلف را به خوبی تامین نموده است. همچنین مصارف خانگی و رستورانی آن را هم می توان به کاربردهای این محصول اضافه کرد. با این اوصاف می توان اعلام داشت زعفران با وجود مصارف متنوعی که دارد؛ کاملا از لحاظ اقتصادی، محصولی موجه محسوب شده و بسته بندی آن نیز امری توجیه پذیر تلقی می شود.

بسته بندی زعفران - استارت وی

طرح توجیهی بسته بندی زعفران

طرح توجیه بسته بندی زعفران، به بررسی برآوردهای مالی پرداخته و هزینه ها را کنکاش و مشخص می کند. این اقدامات سبب می شوند تا این طرح تبدیل به یک منبع درست برای کسب اطلاعات هزینه ای و مالی گردد. منبعی که مثل یک راهنما در کنار شما سرمایه گذاران عزیز حضور یافته و اشتباهات را دور می سازد. خیلی از سرمایه گذارانی که در گذشته سرمایه شان را از دست دادند؛ به این حقیقت تلخ اعتراف کردند که علت شکستشان، عدم بهره مندی از یک راهنما یا منبعی مثل طرح توجیهی بود. شاید اگر آنها راه درست را در پیش می گرفتند، حالا در مسیر دیگری از زندگی قرار داشتند.

اما هنوز فرصت برای شما سرمایه گذاران گرامی وجود دارد. اکنون می توانید با تکیه بر این طرح و کسب اطلاعات ارزشمند از آن، مانع از بروز مشکلات عدیده شوید. ضمنا با کمک این طرح می توانید برای اخذ وام و مجوز اقدام کرده و پاسخ های مثبتی در این زمینه دریافت کنید. توجه داشته باشید تیم ما استارت وی، امکان خرید طرح توجیهی بسته بندی زعفران را در اختیارتان گذاشته و در صورت انجام این کار می توانید از پشتیبانی 4 ماهه تیم ما بهره مند شوید!

طرح توجیهی بسته بندی زعفران 1401 PDF+WORD

ظرفیت سالانه 5000 کیلوگرم
دوره برگشت سرمایه 2 سال
نرخ بازدهی سرمایه 48 درصد

 

 • مخاطب: کشاورزان، کارآفرینان، سرمایه گذاران
 • فرمت محتوا: pdf و doc
 • تعداد صفحات: 51 عدد
 • سال نگارش: 1401
 • نوع محصول: مجازی و دانلودی
 • نوع دسترسی: دانلود بلافاصله بعد از خرید

دریافت طرح توجیهی بسته بندی زعفران 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی اختصاصی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

5/5 - (13 امتیاز)