طرح توجیهی پمپ بنزین 🌟 سال 1401(PDF+WORD)

طرح توجیهی پمپ بنزین

طرح توجیهی پمپ بنزین 🌟 سال 1401(PDF+WORD)

4.8/5 - (46 امتیاز)
طرح توجیهی

احداث و راه اندازی پمپ بنزین را می توان یک شغل پر بازده معرفی کرد. به چه دلیل؟ به این علت که این شغل با تامین سوخت مصرفی خودروها در ارتباط است. سوختی مثل بنزین که نیاز اصلی خودروها برای حرکت بوده و امکان چشم پوشی از آن وجود ندارد. ضمن اینکه در این حرفه، دغدغه های بزرگی مثل فروش محصول حذف گردیده و خواه ناخواه، سوخت بنزین به فروش خواهد رسید. حال اگر خواستار ورود به این حرفه هستید؛ بهتر است از طرح توجیهی پمپ بنزین یاری بخواهید. چون این طرح، اطلاعاتی بیش از شما داشته و در رسیدن به مقصود، همراهی تان خواهد کرد.

برای دریافت طرح توجیهی ساخت پمپ بنزین سال 1401 کلیک کنید

طرح توجیهی پمپ بنزین

سرمایه گذاری در ساخت پمپ بنزین

اگر دغدغه ای مثل میزان سرمایه لازم برای شروع این کار، ذهنتان را به خود درگیر نموده، بهتر است به طرح توجیهی پمپ بنزین رجوع کرده و پاسخ سوال خود را از آن بگیرید. این طرح علاوه بر ارائه اطلاعات در خصوص سرمایه، اطلاعات مفید دیگر را هم عرضه می نماید. اما در یک توضیح کلی می توان گفت با توجه به تعداد سکوها، ابعاد و وسعت پمپ بنزین، موقعیت مکانی آن، امکانات حاضر در این مکان و … مقدار سرمایه، متغیر خواهد بود. بی شک با افزایش امکانات، تعداد سکوها، استقرار پمپ بنزین در معابر اصلی و شلوغ، میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی این کار نیز بیشتر خواهد بود.

 

هزینه ساخت پمپ بنزین چقدر است؟

برای بررسی و برآورد هزینه احداث پمپ بنزین باید به سراغ متخصصین رفته و از آنها نتایج را استعلام فرمایید. البته به این کار نیاز نیست؛ چون طرح توجیهی پمپ بنزین که توسط متخصصین و حسابداران حرفه ای نگارش شده، هزینه ها را به طور کل محاسبه نموده و نتایج را اعلام میدارد. همچنین این طرح، اطلاعات دیگری را نیز عنوان خواهد کرد. اما در یک بررسی اجمالی باید بگوییم هزینه های لازم جهت راه اندازی پمپ بنزین، شامل این موارد خواهند شد:

  • هزینه اجاره یا خرید جایگاه
  • هزینه تاسیسات
  • هزینه ساخت محوطه
  • هزینه خرید دستگاه های تزریق سوخت
  • هزینه تعمیر و نگهداری این دستگاه ها
  • هزینه تخصیص اپراتورها و نیروهای انسانی
  • هزینه دستمزد
  • هزینه اخذ مجوز

نگاهی به وضعیت سود جایگاه سوخت پمپ بنزین

شاید احداث پمپ بنزین، مستلزم سرمایه زیاد باشد؛ اما این سرمایه با سود کلانی که از این حرفه، عاید صاحبان آن می شود؛ پوشش داده می شود. محصولی ضروری مثل بنزین که روزانه به خودروهای زیادی تزریق می شود؛ راهی برای کسب سود هنگفت باز کرده است. این محصول با تامین نیاز مردم در ارتباط می باشد. نه تنها بنزین، بلکه هر محصول دیگری که چنین اهمیتی داشته باشد، قطعا سود بالایی را به دنبال خواهد داشت. اما برای کسب اطلاعات دقیق و به روز راجع به وضعیت سود و محاسبات مربوط به آن، می توانید به طرح توجیهی پمپ بنزین مراجعه کرده و پاسخ هایی مناسب برای سوالات خود پیدا کنید. اگر نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر داشته باشید؛ باز هم می توانید به این طرح تکیه کنید.

پیشنهاد به مطالعه:  طرح توجیهی تولید قطعات جلوبندی خودرو 🌟سال 1401(برای وام و مجوز)

 

تجهیزات ضروری جایگاه سوخت پمپ بنزین کدامند؟

در طرح توجیهی پمپ بنزین با تجهیزات ضروری برای راه اندازی این حرفه آشنا خواهید شد. در این بخش، ما نیز به بررسی این تجهیزات پرداخته و آنها را نام خواهیم برد: تلمبه و دیسپنسر، سیستم ارتینگ، چاه ارت، پالسر، میتر، توتالایزر، مخزن، سیستم دوربین مداربسته، شیر برقی و سایبان.

طرح توجیهی پمپ بنزین - استارت وی

آیا راه اندازی پمپ بنزین، توجیه اقتصادی دارد؟

با توجه به اینکه بنزین، این سوخت بسیار مهم، صنعت حمل و نقل را رونق بخشیده و انواع خودروهای سبک و سنگین را به حرکت درآورده؛ لذا راه اندازی پمپ بنزین هم با توجیه اقتصادی همراه خواهد بود. افزون بر این هر یک از جایگاه های سوخت فعال در ایران، با توجه به سطح و رتبه ای که دارند، کارمزد دریافت نموده و با ارتقاء درجه، این کارمزد، بیشتر خواهد شد. پس دلیل دیگری هم برای توجیه پذیر بودن طرح توجیهی پمپ بنزین پیدا شد.

 

مشکلات عدیده ای که در کمین شما هستند

هیچ کاری، خالی از مشکل نیست. داشتن نگاهی مثبت، خوب است؛ اما نباید این نگاه، غیر واقعی باشد. البته منظور ما این نیست که احداث پمپ بنزین کاری است همراه با مشکلات زیاد؛ بلکه می گوییم در این کار هم مشکلاتی وجود دارند که تعداد آنها زیاد نیست. خوشبختانه طرح توجیهی پمپ بنزین این مشکلات را پیش بینی کرده و راه حلی را برای آنها را ارائه داده است.

بنابراین پیش از اینکه وارد این حوزه شوید؛ اول مشکلات و نحوه رفع آنها را بشناسید؛ بعد وارد مراحل بعدی شوید. فراموش نکنید که عدم استفاده از نظر متخصصین و منابع برتر می تواند مشکلات عدیده ای را برایتان به دنبال داشته باشد. مشکلاتی که گاهی به قیمت نابودی تان تمام می شوند. پس بیایید و با استفاده از طرح توجیهی جلوی این اتفاق ناخوشایند را بگیرید!

طرح توجیهی پمپ بنزین - استارت وی

پیشرفت سریع با طرح توجیهی

طرح توجیهی پمپ بنزین فقط به شناسایی مشکلات نمی پردازد؛ بلکه با نشان دادن مسیرهای خوب، امکانی برای پیشرفت سریع را نیز مهیا می سازد. این طرح، همه مسائل را موشکافانه بررسی نموده و نتایج قطعی ارائه می دهد. نتایجی که در هیچ جای دیگر با آنها برخورد نخواهید داشت. پس سعی در انکار این طرح نداشته باشید؛ چون نظیر آن را پیدا نخواهید کرد. این را ما نمی گوییم، واقعیت می گوید.

در ضمن طرح فوق علاوه بر نشان دادن راه پیشرفت، با ارائه اطلاعات کامل، مانع از بروز مشکلات بعدی خواهد شد. ناگفته نماند که به کمک طرح توجیهی می توانید وام یا مجوز را به آسانی اخذ نمایید. اگر سفارش این طرح را از استارت وی انجام دهید؛ از پشتیبانی 4 ماهه تیم برخوردار خواهید گشت.

 

دریافت طرح توجیهی پمپ بنزین آماده 1401

دریافت طرح توجیهی پمپ بنزین 1401

سفارش طرح توجیهی پمپ بنزین اختصاصی

برای ثبت درخواست در خصوص سفارش طرح توجیهی اختصاصی می توانید از مشاورین استارت وی راهنمایی بخواهید. آنها با نظرات جامع خود، امکانی بهتر برای تصمیم گیری را به شما خواهند داد.

از ترسهات عبور کن
وقتی میخوای یه کسب و کاری راه بندازی، حتی بعد از بررسی دقیق، بازهم موقع اقدام که میرسه، سروکله ترس پیدا میشه و مغز شروع میکنه به قصه بافی، بدترین سناریوهای شکست و ناکامی و همه راه هایی که شاید تلاشت به نتیجه نرسه! اگه همه پولامو از دست بدم چی!؟؟ اگه بازنده شدم چی!؟؟ اگه کسی از طرحم استقبال نکنه چی!؟؟ اگه نتونم!؟؟ اگه نشه!؟؟ و …
در جواب همه سیاه نمایی ها میشه پرسید؛ پس همه احتمالات دیگه چی؟؟؟ اگه بترکونه چی؟؟؟ اینکه بهترین و مهمترین اقدام زندگیم بشه چی؟؟؟ اینکه زندگیم رو از این رو به اون رو کنه چی؟؟؟ اینکه یکی از بهترین های حوزه کاری خودم بشم چی؟؟؟ اینکه زنجیره فقر و نداری برای چندین نسل بعد از خودم از بین بره چی؟؟؟ اینکه خودم و خانواده ام برای همیشه در رفاه و آرامش باشیم چی؟؟؟ اینکه اسمت به نیکی و به فراوانی یاد بشه چی؟؟؟ و …
بحث خوشبینی کورکورانه نیست، بحث برقراری تعادله بین انتظار برای نتایج مثبت و منفی و بحث اینه که اگه تو آگاهانه ورود نکنی، ذهنت فقط به نتایج منفی می پردازه و به همین خاطره که خیلی هامون همون اول مسیر منصرف میشیم و هیچ اقدامی نمی کنیم.

استارت وی

سفارش طرح توجیهی اختصاصی
02191306924 

09303217722

ساعات پاسخگویی: 8 صبح تا 10 شب