طرح توجیهی باغ انگور 🌟 (pdf+word)

طرح توجیهی باغ انگور

باز شدن مسیر صادرات با طرح توجیهی باغ انگور
ایران دارای رتبه برتر در حوزه تولید انگور می باشد. به دنبال آن تولید فرآورده های انگور همچون کشمش نیز با موفقیت صورت گرفته است. حال می توانید با بهره گیری از این موقعیت، اقدام به تولید انگور کرده و از این طریق، بازارهای صادراتی را نیز به دست بگیرید.
چون انگور و کشمش، هر دو از میوه های ارزشمند با ارزش تجاری بالا به شمار می آیند. اما از آنجا که در ابتدای کار، هیچ دانشی از راه اندازی باغ انگور ندارید؛ بهتر است از طرح توجیهی باغ انگور موجود در سایت استارت وی کمک گرفته و با آن راه را پیدا کنید.

تماس با کارشناسان سایت استارت وی

طرح توجیهی باغ انگور

راه اندازی باغ انگور به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟

اگر سوال شما این است که راه اندازی باغ انگور به چه مقدار سرمایه نیاز دارد؟ می توانید پاسخ این سوال را از طرح توجیهی باغ انگور دریافت کنید. چرا که در این طرح، برآوردهای سرمایه ای صورت گرفته است. به طور کلی هر چقدر مساحت کشت انگور، وسیع تر باشد؛ به همان اندازه، سرمایه بیشتری نیاز خواهید داشت.

هزینه باغ انگور چقدر است؟

یکی از محاسن بزرگ انگور این است که اصلا ضایعاتی ندارد. با این وجود تولید این محصول، بدون هیچگونه اتلاف رخ داده و منافع زیادی را نصیبتان خواهد کرد. پس مهم نیست هزینه باغ انگور چقدر است. حتی اگر به فرض محال، هزینه این کار بالا هم باشد؛ باز ارزش ورود خواهد داشت.
چرا؟ چون در سالهای بعد، شما را به سود بزرگی رسانده و این سود، پوشش دهنده هزینه خواهد بود. محاسبات مربوط به هزینه و ارقام مربوط به آن را از طرح توجیهی باغ انگور استعلام نمایید. در ادامه، هزینه های مربوط به این کسب و کار را نام خواهیم برد:

• هزینه خرید یا اجاره باغ
• هزینه تهیه پایه برای داربست زنی اعم از پایه چوبی، فلزی و یا بتنی
• هزینه خرید سیم مفتولی
• هزینه نصب و راه اندازی داربست
• هزینه کود و آب
• هزینه مربوط به هرس و نگهداری محصول

طرح توجیهی باغ انگور

سود حاصل از اجرای کاشت انگور

برای کسب اطلاعات مربوط به سود و جزئیات آن می توانید به طرح توجیهی باغ انگور مراجعه کرده و توضیحات جامع را در آن مشاهده فرمایید. اگر از راه درست ورود کرده و تصمیمات و اقدامات اشتباه را کنار بگذارید؛ بی شک به سود بزرگی خواهید رسید.
البته طرح توجیهی باغ انگور، شما را در اتخاذ تصمیمات درست، یاری خواهد کرد. البته این را هم باید اضافه کرد که با توجه به ارزش تجاری بالای انگور و شرایط مساعد جهت کشت آن در کشور، سود حاصل از تولید این محصول، بسیار بالاست. پس با امیدواری وارد این کار شده و آن را ادامه دهید.

 

تجهیزات لازم برای راه اندازی باغ انگور

بدون استفاده از تجهیزات، امکان احداث و راه اندازی باغ انگور وجود نخواهد داشت. این تجهیزات به شروع و ادامه کار کمک کرده و تاثیرات مهمی بر جای خواهند نهاد. برخی از آنها را نام خواهیم برد:
• منبع آب پلی اتیلن
• منبع سوخت
• لوازم کنترل آفات
• سمپاش
• لوازم باغبانی
• لوازم اطفاء حریق
• قپان
• وسایل اندازه گیری
لوازم قطره ای شبکه ای
• تجهیزات آبیاری تحت فشار

باغ انگور داربستی به روش کوردون

آیا باغ انگور توجیه اقتصادی دارد؟

تا کنون باغات انگور منجر به درآمدزایی گسترده برای باغداران شده اند. به ویژه در استان هایی مثل ایلام که شرایط جهت کشت و تولید انگور، فراهم می باشد. در یک نتیجه گیری کلی می توان اعلام داشت احداث و راه اندازی باغ انگور دارای توجیه اقتصادی بوده و این محصول، علاوه بر درآمد، سود کلانی را نیز رقم خواهد زد.

همچنین انگور علاوه بر اینکه به شکل میوه مصرف می گردد؛ قابل تبدیل به فرآورده های مختلف بوده و انواع کشمش، شیره، غوره، کنسانتره، آبمیوه و نوشیدنی نیز از این محصول به دست می آیند. پس با بررسی مصارف این محصول در صنایع غذایی، می توان باز هم به این نتیجه رسید که احداث باغ انگور، توجیه اقتصادی دارد.

 

پشت سر گذاشتن سختی ها با طرح توجیهی

اگر خواهان پشت سر نهادن سختی ها بوده و دوست ندارید مثل لشکر شکست خورده ظاهر شوید؛ به طرح توجیهی باغ انگور، توجه بیشتری معطوف فرمایید. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عدم بهره گیری از نظر یک متخصص، با شکست های بزرگی مواجه شده و سرمایه های کلان خود را از دست داده اند.
طرح توجیهی در جایگاه یک متخصص عمل کرده و با نشان دادن 0 تا 100 کار، مانعی بزرگ برای ناکامی خواهد بود. با وجود این طرح، حتی اگر سختی ها را هم جلوی راه ببینید، می توانید آنها را به کل حذف کرده و همچنان پر قدرت حرکت کنید.

 

محقق ساختن اهداف با طرح توجیهی باغ انگور

طرح توجیهی باغ انگور در برگیرنده اطلاعات جامع بوده و جلوی شکست های پی در پی را خواهد گرفت. یقینا با وجود این طرح و اجرای دستورالعمل های آن، کمتر به مشکل برخورد خواهید کرد. در هر حال اگر خواستار تحقق اهداف ارزشمند خود هستید، از این طرح غافل نشوید. چون شما را سریع تر از حد تصور به اهداف نزدیک می سازد.
علاوه براین طرح توجیهی از دیدگاه بانک و سازمان مجوز، یک طرح معتبر است که بدون آن، امکان اخذ وام و مجوز وجود نخواهد داشت. اما با در دست داشتن این طرح، قادر به دریافت این دو خواهید بود. در آخر اگر طرح توجیهی را از استارت وی تهیه نمایید، از بهترین خدمات نظیر پشتیبانی 4 ماهه برخوردار خواهید گشت.

 

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص کسب و کار بوده و یا خواهان دریافت راهنمایی در رابطه با نحوه ثبت سفارش طرح توجیهی هستید؛ می توانید از مشاورین ما کمک بگیرید. آنها شما را راهنمایی می کنند.

4.1/5 - (8 امتیاز)