تسهیلات احداث اقامتگاه بوم گردی

تسهیلات احداث اقامتگاه بوم گردی

3.7/5 - (3 امتیاز)
طرح توجیهی

وام و تسهیلات احداث اقامتگاه بوم گردی 100 میلیونی. برای دریافت وام ساخت اقامتگاه بوم گردی به کجا مراجعه کنیم؟ برای ساخت اقامتگاه بوم گردی از کجا شروع کنیم؟ هزینه احداث اقامتگاه بوم گردی چقدر است؟

 

اقامتگاه بوم گردی شکل جدیدی از ارائه مقاصد گردشگری بوده که توانایی ارز آوری و درآمدزایی بالایی دارد.

ایران از لحاظ گردشگری از بسیاری کشورها عقب تر است، این در حالی است که تمدن و پیشنه ایران زمین شهره جهانی دارد.

بخوانید: آموزش احداث اقامتگاه بوم گردی / طرح توجیهی اقامتگاه بوم گردی

به دلیل مسائل سیاسی و بی توجهی مسئولین، متاسفانه گردشگری در ایران رونق چندانی نداشته است.
امید است با اقدامات انجام شده در بخش خصوصی و مساعدت دولت و میراث فرهنگی و گردشگری، میراث گذشتگان ما و آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری ما به جهانیان نشان داده شود و این مهم با احداث اقامتگاه های بوم گردی سنتی می تواند جایگاه ایران را از سهم گردشگری و جهان گردی ارتقاء ببخشد.

میزان تسهیلات بوم گردی

سقف اعطای تسهیلات به هر طرح اقامتگاه بوم گردی حداکثر 1.000.000.000 ریال و با کارمزد 4 درصد است. دوره تنفس شش ماه بوده و دوره بازپرداخت اقساط حداکثر 60 ماه می باشد.

سهم آورده متقاضی هم حداقل بیست درصد از مجموع کل سرمایه گذاری برای اجرای طرح خواهد بود.

وثیقه در ازای پرداخت تسهیلات با توجه به مبلغ و نوع تسهیلات براساس دستورالعمل های صندوق امید خواهد بود.

پیشنهاد به مطالعه:  طرح توجیهی کشت زعفران گلخانه ای (هیدروپونیک)

شرایط وام ساخت بوم گردی

 • بازسازی و نوسازی ابنیه و اماکن موجود در منطقه روستایی و بافت بوم در راستای تبدیل به اقامتگاه های بو گردی
 • پرداخت تسهیلات برای بازسازی ساختمانها صرفا با هدف تبدیل به اقامتگاه های بوم گردی صورت می گیرد.
 • توسعه و تجهیز اقامتگاه های بوم گردی با هدف رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جامعه محلی و با تاکید بر رونق صنایع دستی و هنرهای بومی انجام می شود.

بخوانید: فرآیند اعطای تسهیلات احداث اقامتگاه بوم گردی

آیا می دانید بهترین منطقه برای ساخت اقامتگاه بوم گردی کجاست؟

[callout bg=”#5e5e5e” color=”#ffffff” border=”#898989″ radius=”7″ fontsize=”17″ bt_content=”اطلاعات بیشتر” bt_pos=”bottomCenter” bt_style=”undefined” bt_color=”green2″ bt_link=”https://startway.ir/product/eghamatgah-boomgardi-99/” bt_target=”_blank” bt_font_weight=”bold” bt_radius=”7″]برآورد میزان هزینه ها و درآمد در طرح توجیهی اقامتگاه بوم گردی نگارش سال 99[/callout]

 

از ترسهات عبور کن
وقتی میخوای یه کسب و کاری راه بندازی، حتی بعد از بررسی دقیق، بازهم موقع اقدام که میرسه، سروکله ترس پیدا میشه و مغز شروع میکنه به قصه بافی، بدترین سناریوهای شکست و ناکامی و همه راه هایی که شاید تلاشت به نتیجه نرسه! اگه همه پولامو از دست بدم چی!؟؟ اگه بازنده شدم چی!؟؟ اگه کسی از طرحم استقبال نکنه چی!؟؟ اگه نتونم!؟؟ اگه نشه!؟؟ و …
در جواب همه سیاه نمایی ها میشه پرسید؛ پس همه احتمالات دیگه چی؟؟؟ اگه بترکونه چی؟؟؟ اینکه بهترین و مهمترین اقدام زندگیم بشه چی؟؟؟ اینکه زندگیم رو از این رو به اون رو کنه چی؟؟؟ اینکه یکی از بهترین های حوزه کاری خودم بشم چی؟؟؟ اینکه زنجیره فقر و نداری برای چندین نسل بعد از خودم از بین بره چی؟؟؟ اینکه خودم و خانواده ام برای همیشه در رفاه و آرامش باشیم چی؟؟؟ اینکه اسمت به نیکی و به فراوانی یاد بشه چی؟؟؟ و …
بحث خوشبینی کورکورانه نیست، بحث برقراری تعادله بین انتظار برای نتایج مثبت و منفی و بحث اینه که اگه تو آگاهانه ورود نکنی، ذهنت فقط به نتایج منفی می پردازه و به همین خاطره که خیلی هامون همون اول مسیر منصرف میشیم و هیچ اقدامی نمی کنیم.

استارت وی

سفارش طرح توجیهی اختصاصی
02191306924 

09303217722

ساعات پاسخگویی: 8 صبح تا 10 شب

نظرات (2)

عباس کاکاوند

سلام
من خرم آباد هستم و یک قطعه زمین 1500 متری دارم. بنظرتون امکان احداث اقامتگاه تو این منطقه وجود داره؟ سوال دومم اینه که بطور کلی صرفه اقتصادی داره.
ممنون میشم راهنمایی کنید
کاکاوند هستم از خرم آباد

  حاجی پور

  سلام و عرض ادب؛
  استان لرستان و بخصوص شهر خرم آباد دارای سابقه تاریخی و دارای آثار تاریخی بیشماری می باشد. همچنین مناطق گردشگری شاخصی همچون قلعه فلک الافلاک و آبشار زیبای بیشه بوده و این یک مزیت عالی است.
  این استان دارای طبیعت بینظیر و با آب و هوای عالی بوده و می تواند یکی از مقاصد گردشگران باشد.
  اقامتگاه بوم گردی صرفه اقتصادی دارد و با گذشت زمان سودآوری آن چندین برابر خواهد بود.
  موفق باشید