طرح توجیهی تولید سیگار 🌟 PDF+WORD

حاجی پور 1401/09/05
طرح توجیهی تولید سیگار - استارت وی

4.7/5 - (3 امتیاز)

سیگار یکی از دخانیات پرمصرف است که نه تنها درصد زیادی از ایرانی ها علاقمند به استعمال آن می باشند؛ بلکه مردم حاضر در سراسر دنیا هم از آن استقبال می کنند. اگرچه تولید کنندگان سیگار با صراحت تمام به مضرات سیگار اعتراف کرده و حتی روی جعبه محصول هم این موضوع را به تصویر کشیده اند؛ اما با این حال هیچ تغییری در نظر مصرف کنندگان ایجاد نشده است. همچنان سیگار را می توان در صدر دخانیات مشاهده کرد که روز به روز با مصارف انبوه تری روبرو می گردد. بر همین اساس می توان تولید سیگار را یک اقدام کاملا سودمند تلقی کرد. البته آنچه که نیازمند ورود به این حوزه می باشد؛ طرح توجیهی تولید سیگار است. این طرح کمک می کند تا کار را با آگاهی از مسائل مالی و هزینه ای شروع کنید. همچنین باعث می شود در بازه زمانی کوتاه به سود خالص دست یابید.

طرح توجیهی تولید سیگار - استارت وی

آیا از سرمایه لازم برای تولید سیگار مطلعید؟

آیا میدانید برای ورود به حوزه تولید سیگار به چه مقدار سرمایه نیاز دارید؟ اگر پاسختان منفی است؛ پاسخ مناسب را به شما نشان خواهیم داد. نه تنها شما بلکه هیچ یک از سرمایه گذاران دیگر، از سرمایه مورد نیاز برای آغاز یک کار اطلاعی ندارند. این بی اطلاعی نوعی بلاتکلیفی بوده و باعث بر هم خوردن برنامه های کاری خواهد شد. بنابراین به نخستین اطلاعاتی که در ابتدای راه نیاز دارید؛ اطلاع از میزان سرمایه است. با وجود این اطلاعات، قادر به چیدن برنامه کاری خود خواهید بود. طرح توجیهی تولید سیگار یکی از طرح های مناسبی است که علاوه بر انتقال اطلاعات راجع به سرمایه، اطلاعات ضروری دیگر را نیز منتقل می نماید.

 

هزینه های تولید سیگار

هزینه های تولید سیگار به انواع مختلف تقسیم می گردند. برخی از این هزینه ها از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و برخی دیگر دارای اهمیت کمتری اند. اکنون می خواهیم بدانیم کدام یک از هزینه ها در دسته اول و کدام یک در دسته دوم جای گرفته اند؟ به جز این می خواهیم بدانیم تولید سیگار مستلزم چه هزینه هایی است؟ پاسخ تمام این سوالات را می توانید از طرح توجیهی تولید سیگار استخراج نمایید. یکی از وظایفی که بر دوش این طرح می باشد؛ هزینه یابی است. هزینه یابی منجر مشخص نمودن تمام هزینه ها و تفکیک آنها می شود. بنابراین هر سوالی که در رابطه با هزینه در ذهنتان وجود داشته باشد؛ به کمک این طرح، پاسخ داده خواهد شد.

 

[irp posts=”57238″ ]

 

برآورد سود این کار، چگونه انجام می گیرد؟

اگر بخواهیم به طور کلی سود حاصل از تولید سیگار را برآورد کنیم؛ باید بگوییم این کار دارای سود غیر قابل تصوری است. دلیل آن مشخص می باشد. پر مصرف بودن سیگار و استفاده روزافزون از آن باعث شده تا تولید سیگار تبدیل به یک حرفه پرسود و پربازده شود. البته از آنجا که نیمی از سیگارهای موجود در بازار متعلق به برندهای خارجی هستند؛ لذا به میزان تولیدات بیشتری در بخش داخلی نیاز خواهد بود. با این کار نه تنها نیاز کشور به سیگارهای وارداتی کاهش می یابد؛ بلکه سود حاصل از تولید نیز روند رو به رشد سریع تری را طی کرده و در نهایت، این سود علاوه بر تولید کنندگان به بازار کشور نیز تزریق خواهد شد.

 

تجهیزات مورد نیاز جهت تولید سیگار

برای تولید هر محصول به تجهیزات خاصی نیاز می باشد. تجهیزاتی که سرعت و دقت بالایی داشته و منجر به تولید حجم انبوهی از محصول در بازه زمانی کم خواهند شد. حال می خواهیم بدانیم تجهیزاتی که برای تولید سیگار استفاده گردیده و در روند تولید، تغییرات مثبت به وجود آورده اند؛ کدامند؟ در قسمت زیر به این تجهیزات پرداخته ایم:

  • تجهیزات رول
  • تجهیزات برش دهنده فیلتر
  • تجهیزات برش برگ
  • تجهیزات کاغذ پیچ
  • دستگاه های مهر زن
  • دستگاه های بسته بندی
  • دستگاه های چاپ

[irp posts=”58317″ ] 

 

آیا تولید سیگار دارای توجیه اقتصادی می باشد؟

پیش بینی این موضوع که آیا تولید سیگار دارای توجیه اقتصادی می باشد یا خیر؛ چندان کار دشواری نیست. اگر یک نگاه کلی به میزان مصرف سیگار بیندازیم؛ متوجه می شویم تولید این محصول دارای توجیه اقتصادی بالایی است. مصارف گسترده سیگار، نشان از تقاضای زیاد برای این محصول دارد. این تقاضا به تنهایی دلیل کافی برای این موضوع می باشد. سیگار نه تنها در بازارهای داخلی کشور دارای اهمیت می باشد؛ بلکه در بازارهای خارجی نیز با همین وضعیت روبروست. بنابراین یک دلیل دیگر هم برای توجیه پذیر بودن تولید سیگار از لحاظ اقتصادی می توان پیدا کرد.

اگر در آینده تولیدات را به تیراژ بالا برسانید؛ می توانید علاوه بر کسب درآمد ریالی حاصل از فروش محصول در بازار داخلی به درآمدهای ارزی ناشی از فروش سیگار در بازارهای بین المللی نیز دست پیدا کنید. آیا با همه این دلایل قانع شدید که تولید سیگار یک اقدام موجه اقتصادی است؟! 

 

گشوده شدن مسیر پیشرفت با طرح توجیهی

طرح توجیهی تولید سیگار، موانع متعددی را از جلوی راهتان بر میدارد. این طرح مثل یک راهنماست که با راهنمایی گرفتن از آن می توانید به منافع بسیاری دست یابید. بسیاری از سرمایه گذارانی که شکست خورده و از وضعیت خوب گذشته دور شده اند؛ اذعان داشته اند که به دلیل عدم برخورداری از نظر یک متخصص و راهنما به این وضعیت دچار شده اند. اگر خواستار دوری از شکست و نزدیکی به موفقیت هستید؛ می توانید از طرح توجیهی یاری بجویید.

این طرح با هزینه یابی و برآوردهای مالی، باعث گشوده شدن مسیر پیشرفت می گردد. اطلاعات جامع مندرج در این طرح باعث می شوند تا علاوه بر چیره شدن بر مشکلات، به نتایج دیگر هم دست یابید. از نتایج آن، تاثیر طرح توجیهی برای اخذ وام و مجوز است. اکنون با خرید طرح توجیهی سفارشی از مجموعه ما استارت وی می توانید از پشتیبانی 4 ماهه بهره مند شوید.

 

جزئیات طرح توجیهی تولیدی سیگار 1401

ظرفیت تولید 311000 باکس سیگار
نرخ بازدهی 154 درصد
بازگشت سرمایه 7 ماه

دریافت طرح توجیهی تولید سیگار نگارش 1401

سفارش طرح توجیهی اختصاصی

برای سفارش طرح توجیهی اختصاصی و اخذ مشاوره های پیش از سفارش با مشاورین ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.